עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

Ionroad הישראלית – מקום ראשון בתערוכת 2012 CTIA

10/05/2012 - 13:43 
 
 

חברת Ionroad הישראלית זכתה במקום ראשון בתערוכת 2012 CTIA, הנערכת השבוע בארה"ב, בקטגוריית E-Tech - בתחום טכנולוגיות מתפתחות.
הבחירה נעשתה על יד צוות שיפוט המורכב מפאנל של מומחים בתעשייה, המוכרים בתקשורת, ואנליסטים שצריכים היו להתייחס, בעת מתן הציונים, להיבטים של חדשנות, פונקציונאליות, ערך טכנולוגי, והאם היישום כולל גורם של "וואו".

היישום Ionroad משתמש במצלמה, ב-GPS ובחיישנים של הסמארטפון בכדי לזהות כלי רכב הנמצאים לפני כלי הרכב שלך ולהזהיר את הנהג כאשר הוא נמצא במצב של סיכון. המכ"מ הוויזואלי של היישום ממפה אובייקטים בזמן אמת, לפני הנהג, ומחשב את המהירות הנוכחית של הרכב באמצעות החיישנים במכשיר. כאשר כלי הרכב מתקרב למקור סכנה, מופיעה אזהרה אודיו-ויזואליות כדי להזהיר מפני התנגשות אפשרית, המאפשרת לנהג להגיב בהתאם.

בין יכולות זיהוי של היישום תמצאו:

  • - אזהרה מפני התנגשות בחלק הקדמי
  • - אזהרת אי שמירת מרחק
  • - אזהרה על סטייה מהנתיב
  • - איתור הרכב בחניה

מכיוון שהוא נועד לשמור על בטחון הנהג והנוסעים ברכב, רץ היישום ברקע, בכדי למנוע הסחת דעת של הנהג, מדווח על מהירות מופרזת, מקריא הודעות SMS ועוד.

אין זו הזכייה הראשונה של החברה.., היא כבר הספיקה לזכות, בין היתר, ב-2011 בתואר "אפליקציית המציאות הרבודה הטובה ביותר למערכת הפעלה אנדרואיד", וב-2012 בפרס לחדשנות בתחום העיצוב והנדסה בתערוכה CES2012, ובפרס מוצר הדמו הטוב ביותר בכנס מיקרוסופט Think Next 2012, שנערך בישראל.

יישום Ionroad רץ כיום בסמארטפונים עם מערכת הפעלה אנדרואיד 2.2 ומעלה, מעבד 1GHz והזנת וידיאו VGA ברזולוציה 480 על 640.
אם אתם בעלי אייפון, בקרוב תושק גם בו גרסת IOS.

המחיר
באנדרואיד מרקט תמצאו שתי גרסאות, גירסת Ionroad חינם וגירסת PRO Ionroad בתשלום, נטולת פרסומות, המאפשרת זיהוי בלתי מוגבל של מכוניות.

מדינתנו למודת תאונות דרכים ונשאלת השאלה - באם הנהגים הישראלים יאמצו את הפתרון של Ionroad, האם זה יביא לירידה משמעותית במספר התאונות?לדיון בנושא: Ionroad הישראלית – מקום ראשון בתערוכת 2012 CTIA


עוד מ: zviwr
תגיות

בהקשר זה

 פורום נגנים ניידים
 ביקורות גאדג'טים
 עוד על ניידים


המאמר הפופולרי ביותר בתחום ניידים:
תדרי הסלולר בישראל. מדריך.
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht