עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

 No-Show - אפליקציה להסתרת זהות המתקשר

17/11/2013 - 08:00 
 
 

אפליקציה בשם No-Show, פרי פיתוח של חברת הזנק ישראלית, דואגת להסתיר את פרטי המתקשר בשיחות הנכנסות לסמארטפון שלכם. היום כמעט לכולם יש סמארטפון וישנם גם אנשים הקנאים לפרטיותם, הן מסיבות אישיות והן מסיבות עסקיות. אחת הדרכים הנפוצות להסתרת זהות המתקשר היא על ידי הנחת המכשיר על השולחן עם המסך כלפי מטה - בחלק מהמכשירים ישנה הגדרה, שכאשר פני המסך מופנים כלפי מטה הוא לא יצלצל. 


איך פועלת האפליקציה ?
במסך ההגדרות של אפליקציית  No-Show ניתן להגדיר האם להסתיר את כל רשימת אנשי הקשר או רק קבוצת אנשים מסוימת שאנחנו רוצים להסתיר אותה מהסובבים אותנו. בעת קבלת שיחה נכנסת באמצעות החלקת האצבע על העיגול המופיע על גבי מסך המכשיר נוכל להציץ רק לרגע ולראות את זהות המתקשר. גיל רבי, אחד השותפים בחברת ההזנק, אומר כי בגרסה החדשה, שתצא בקרוב, תהיה תמיכה בזיהוי ביומטרי כך שרק בעל המכשיר עצמו  יוכל ע"י טביעת האצבע שלו להציץ ולראות את זהות המתקשר.

סרטון של קמפיין הפרסום בדיגיטל שפונה לקהל בארה"ב, ממחיש סיטואציות קיצוניות היוצרות מצבים לא נעימים ברגע שהסובבים נחשפים לזהות המתקשר.

על פי המפתחים, האפליקציה רצה קבוע ברקע, משתמשת במשאבי זיכרון מינימאליים ובעלת צריכת סוללה נמוכה.
האפליקציה זמינה כרגע רק בגרסת אנדרואיד, עדיין נמצאת בשלב ביטא וזמינה להורדה לתקופת ניסיון חינם בקישור זה ובמידה ותרצו להמשיך להשתמש בה, המחיר הוא 1.99$.
בזמן כתיבת ידיעה זו, נמסר לי על ידי החברה מפתחת את האפליקציה כי הוחלט לצ'פר ולתת אותה בחינם "רק" למשתמשים מישראל ובתנאי שירשמו בגוגל פליי באיזו סיטואציה האפליקציה תעזור לו.

לדעתי לאור ההתפתחויות האחרונות בחדשות, בקרוב נראה אפליקציה דומה אשר תראה את תמונת המתקשר כאשר פניו יהיו מפוקסלים...


לדיון בנושא: No-Show - אפליקציה להסתרת זהות המתקשר


עוד מ: zviwr
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על HTMobile


המאמר הפופולרי ביותר בתחום HTMobile:
חוק ניתוק זיקה. מה זה?
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht