עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

העובדים של אמזון מאזינים לכם - ככה תבטלו את זה

14/04/2019 - 10:42 
 
 

בשבוע שעבר הודתה חברת אמזון שהעובדים שלה מאזינים לפקודות הקוליות ולשיחות שלכם עם אלקסה. הוידוי הזה, שלא ממש מפתיע למען האמת, עורר סערה קטנה ואמזון מיהרה להסביר ולהבהיר שמדובר רק בפעולה שנועדה לשפר את השרות והפיתוח של הסייענית שלה לטובת הצרכנים.

לדברי אמזון מדובר בחלק קטן מאוד שמנוטר ובטח שלא בכל הסייענים בעולם והעובדים אינם אמורים לדעת למי שייך המכשיר והפקודה הקולית שנאמרה.

ועדיין, העובדה שעובדים של החברה מאזינים לשיחות מצחיקות, הזויות, ולפעמים לסתם שיחה שנקלעת ברקע שבה יכולים להיאמר פרטים חסויים או מסגירים, קצת מטרידה למרות שלדברי אמזון היא לא עושה עם השיחות האלה דבר, והמידע אינו נשמר או מועבר הלאה.

העובדים של אמזון מאזינים לכם - ככה תבטלו את זה

על מנת לבטל את האפשרות הזו, יש פשוט להיכנס להגדרות של אלקסה בחשבון שלכם באפליקציה ומשם להגדרות. לעבור לחשבון של אלקסה ומשם להגדרות הפרטיות.

העובדים של אמזון מאזינים לכם - ככה תבטלו את זה

במסך הזה תוכלו למחוק את כל הסטוריית השיחות והמידע שהעברתם. היכנסו לאפשרות של Manage How Your Data Improves Alexa ותורידו את הסימונים מ: Help Develop New Features ואת הסימון שלצד השם שלכם מ: Use Messages to Improve Transcriptions, על מנת שהחברה לא תנטר עוד את הפקודות הקוליות שלכם.


לדיון בנושא: העובדים של אמזון מאזינים לכם - הנה כיצד תבטלו את זה

 

 


עוד מ: EliHaboosh
תגיות

בהקשר זה

 עוד על בשיתוף עם HTMobile


המאמר הפופולרי ביותר בתחום בשיתוף עם HTMobile:
iXtreamer - סטרימר משולב תחנת עגינה לאייפון (iDevice)
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht