מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

טיפים ותוכנות ל NMT

עמוד 2 מתוך 14
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  12  |  13  |  14  |  הבא 
   פורומים > HTPC ומחשוב > חומרה PC + סטרימרים
מחבר הודעה
קוביס
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jun 16, 2009
הבעות תודה: 1
מספר הודעות: 291

#16  נשלח: ה' 15/04/2010 2:19

אוקיי סבבה נראה הגיוני, רק שאני עוד בשלב של לנסות לפתור את כל הסרטים שהוא לא מזהה.. (או שהוא מזהה כסרטים אחרים).
יש לך איזה דרך יחודית בה שינית את שמות הקבצים (תיקיות הסרטים)??
פרופיל | שלח הודעה | חפש
osherov
גורו Android
גורו Android

הצטרף בתאריך:
  Apr 11, 2007
הבעות תודה: 515
מספר הודעות: 15030

#17  נשלח: ה' 15/04/2010 7:38

קוביס כתב:
אוקיי סבבה נראה הגיוני, רק שאני עוד בשלב של לנסות לפתור את כל הסרטים שהוא לא מזהה.. (או שהוא מזהה כסרטים אחרים).
יש לך איזה דרך יחודית בה שינית את שמות הקבצים (תיקיות הסרטים)??

זה פשוט מזה, במידה והוא לא מזהה לך סרט מסויים אתה פשוט מיצר קובץ בתוך התיקייה בסיומת nfo. בתוך הקובץ טקסט הזה אתה סה"כ רושם שורה אחת והיא הקישור לסרט המדובר באתר imdb (או sratim). עכשיו כשתסרוק הוא ידע באיזה סרט מדובר. ראה הסבר נוסף כאן:
http://code.google.com/p/moviejukebox/wiki/NFO_Fil...

ת'אמת אצלי לא היה כמעט צורך בכך מכיוון שלסרטים אני נותן את השמות עצמם בלי כל המסביב. לדוגמה:
The Fifth Element.mkv
פרופיל | שלח הודעה | חפש
zvibin1 (בינשטיין צבי)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 06, 2005

הבעות תודה: 9
מספר הודעות: 421

#18  נשלח: ה' 15/04/2010 9:01
התקנת נגן.\צורב BLURAY במזרימדיה C200

לרשותי נגן\צורב PIONEER PBDR202 ABK,מותקן בתוך מפרץ 5.25.
האם ניתן להתקינו ב C200
האם ניתן לקבל תמיכה טכנית למזרימדיה מהמפיץ שלו?
תודה לעונים
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Irus
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Sep 11, 2009

הבעות תודה: 160
מספר הודעות: 4163

#19  נשלח: ה' 15/04/2010 9:14

רשימת תאימות:

http://www.networkedmediatank.com/wiki/index.php/C...
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Irus
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Sep 11, 2009

#20  נשלח: ה' 15/04/2010 9:46
POPCORN HOUR C-200 Hdd 3.5" Hot Plug + Bluray Player

טוב, כמו שאתם רואים, יש פה כונן בלו-ריי SLIM בתוספת כונן 3.5", משולבים במגירה הראשית!

זה בנוסף לדיסק פנימי 2.5" שמותקן בפנים...

יכול להיות שזה לא חדש, אבל זאת הפעם הראשונה שאני נתקל בזה.

מישהו יודע איפה ניתן להשיג את זה? והאם זה יציב?
פרופיל | שלח הודעה | חפש
קוביס
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jun 16, 2009

#21  נשלח: ו' 16/04/2010 3:28

מישהו יכול לתת לינר ל BD rom מתאים, איכותי ולא יקר?
תודה!
פרופיל | שלח הודעה | חפש
קוביס
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jun 16, 2009

#22  נשלח: ו' 16/04/2010 15:54

osherov כתב:
קוביס כתב:
היי אריה!
קצת סיבכת אותי אביל אני אוהב את זה..
אוקיי, עכשיו נוצר לי קובץ Index בתוך תיקיית Movies שלי ונוספה לי גם תיקיית data, אני מניח שעל זה דיברת.
עכשיו מה אתה אומר, איך אני מוסיף סניקים נוספים??

בדיוק....תיקיית ה data זאת התיקייה שדיברתי עלייה. עכשיו אתה צריך ללכת לחפש Skin אחר שמישהו כתב ל YAMJ בדומה לזה שכבר השתמשת (קיימים JB אחרין שנוצרים לא בשימוש ה YAMJ אבל נעזוב את זה עכשיו). לדוגמה, כך קישור ל Skin יפה עם כל ההוראות להתקנה והשימוש (זה האחד שדיברתי עליו לפניי מספר הודעות):
http://www.networkedmediatank.com/showthread.php?t...
אגב, שים לב כאשר אתה מגדיר תיקיית יעד ב YAMJ GUI Config לא להגדיר את אותה התקייה (בה ישמרו קבצי ה JB) לזאת שהשתמשת ב Skin הראשון כי אז הם ידרסו את הנתונים של ה JB הראשון. פשוט תבחר לו תקייה אחרת

אוקיי 2 שאלות!
1. מה בדיוק אני צריך להוריד מהלינק שנתת? (skin, yamj, hd)??
2. אם שמרתי את תיקיית ה moviejukebox הקיימת שלי כבר במסמכים שלי ובתוכה כמובן גם את ה YMAJ, האם אני שומר בעצם את כל העסק החדש בתיקייה חדשה (moviejukebox2 לדוגמה)? ובתוכה גם YAMJ חדש וכאשר אני רוצה להריץ את הסריקה אני צריך להריץ מתוך 2 התיקיות השונות ע"מ לעדכן ב 2 הסקינים, או שיש דרך לעשות את כל זה בתוך אותה תיקייה והסריקה (פעם אחת - אותה סריקה שאני עושה היום) בעצם תעדכן את 2 הסקינים...
תודה!!
פרופיל | שלח הודעה | חפש
osherov
גורו Android
גורו Android

הצטרף בתאריך:
  Apr 11, 2007

#23  נשלח: ו' 16/04/2010 16:10

עזוב תשלח לי בפרטי את הדואר האלקטרוני שלך ואני אשלח לך את התיקייה עם כל ההגדרות בפנים מוכנות ועובדות ל C-200.
הדבר היחיד שאתה צריך לעשות זה להוריד ולהתקין את ה ImageMagick על פי הקישור וההוראות שלהם.
-את הקובץ ה RAR שאני שולח לך תפרוס לאן שאתה רוצה (תפתח לך תיקיה בשם Unique Black Glas 2.7 8 Covers בתוכה אתה תמצא את ה YAMJ GUI המוכר לך ואת תוכנת ה Unique Skin Creator שאיתה אתה מריץ את החיפוש (פשוט לוחצים על כפתר ה Create וזהו)).
-רק שים לב שאחרי שאתה מסיים עם ה YAMJ GUI אתה לא מריץ את קובץ ה My_YAMJ.cmd אלא פותח את ה Unique Skin Creator V2.3 32.exe ולוחץ שם על כפתור Create Jukebox וזהו...מחכה שהסריקה תסתיים וה JB המדהים הזה יהיה מוכן לשימוש (אני איתו יומיים והא בעיני פשוט מדהים). הקובץ הדחוס הוא 13 מגה ולכן תן לי כתובת שיודעת לקבל קובץ גדול

פרופיל | שלח הודעה | חפש
קוביס
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jun 16, 2009

#24  נשלח: ו' 16/04/2010 18:50

osherov כתב:
עזוב תשלח לי בפרטי את הדואר האלקטרוני שלך ואני אשלח לך את התיקייה עם כל ההגדרות בפנים מוכנות ועובדות ל C-200.
הדבר היחיד שאתה צריך לעשות זה להוריד ולהתקין את ה ImageMagick על פי הקישור וההוראות שלהם.
-את הקובץ ה RAR שאני שולח לך תפרוס לאן שאתה רוצה (תפתח לך תיקיה בשם Unique Black Glas 2.7 8 Covers בתוכה אתה תמצא את ה YAMJ GUI המוכר לך ואת תוכנת ה Unique Skin Creator שאיתה אתה מריץ את החיפוש (פשוט לוחצים על כפתר ה Create וזהו)).
-רק שים לב שאחרי שאתה מסיים עם ה YAMJ GUI אתה לא מריץ את קובץ ה My_YAMJ.cmd אלא פותח את ה Unique Skin Creator V2.3 32.exe ולוחץ שם על כפתור Create Jukebox וזהו...מחכה שהסריקה תסתיים וה JB המדהים הזה יהיה מוכן לשימוש (אני איתו יומיים והא בעיני פשוט מדהים). הקובץ הדחוס הוא 13 מגה ולכן תן לי כתובת שיודעת לקבל קובץ גדול

עשיתי הכל... והתחלתי סריקה לסקין 2 שלי...
באמצע הסריקה אני מקבל הערת שגיאה :
C:/documents and settings/.../.../.../uniqe black glas 2.7 8 covers/mediaInfo/mediaInfo.exe is not valid win32 application
מה זה אומר? אולי שלא התקנתי את הגרסה המתאימה של ה ImageMagick?
התקנתי את מה שמומלץ שם למי שלא בטוח באיזה מהאופציות לבחור...
פרופיל | שלח הודעה | חפש
osherov
גורו Android
גורו Android

הצטרף בתאריך:
  Apr 11, 2007

#25  נשלח: ו' 16/04/2010 19:27

זה הקישור לקובץ אותו אתה צריך להוריד ולהתקין:
http://www.imagemagick.org/download/binaries/Image...

אח"כ אתה צריך להיכנס לתקיית ה uniqe black glas 2.7 8 covers ולהריץ את ה YAMJ Guio שם אתה מגדיר רגיל את ספריות אותם אתה רוצה לסרוק (שוב לשם הניסי תבחר סיפרייה עם קובץ וידאו אחד או שניים) ואח"כ שסיימת אתה מריץ את תוכנת ה Unique Skin Creator ולחוץ על Create וזהה...האם אלה השלבים שאתה עושה?
-תוודא שתקיית היעד שאתה שם ב GUI YAMJ היא תיקייה חדשה (ולא תיקיה אחרת שכבר נוצרה לך עם תכנים מהרצה של SKIN אחר)
-שים גם לב שאתה פותח את ה Skin Creator שהשדה 'html Overwrite' מסומן, אם לא..אז סמן אותו

osherov
גורו Android
גורו Android

הצטרף בתאריך:
  Apr 11, 2007

#26  נשלח: ו' 16/04/2010 20:39

בואו הנה..עכשיו גיליתי ושיחקתי קצת עם ה NMT Community Software Installer וזה חבל על הזמן
ניסיתי לנגן ריפ של בלוריי שישב לי על הדיסק ב C-200 והיה באזור אחר ממה שהמכשיר שלי הוגדר ולכן קיבלתי את ההודעה המוכרת לנו
"...DUE TO THE REGION CODE SETTING OF THE PLAYER". אז הלכתי והורדתי ל C-200 את ה patch כדי שאפשר יהיה לשנות אזור בלי המגבלה של 5 פעמים בלבד. למרבה ההפתעה שלי זה עבד מייד וחלק והאזור שונה בקלילות ותוכן הבולריי מנוגן מושלם עם התפריטים! (הריפ נמצא על הדיסק הפנימי ולא בכונן ה BR כי פשוט עדיין אין לי כונן כזה)

Irus
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Sep 11, 2009

#27  נשלח: ו' 16/04/2010 23:59

סוף סוף התחלת להעריך את ה-NMT CSI, יש שם עוד הרבה תוספים נחמדים.

אני הייתי פותח שרשור חדש בפורום, אחרי הכל זה נושא לגיטימי והשרשור הזה נזרק למקום שלא הרבה יבקרו בו...
פרופיל | שלח הודעה | חפש
osherov
גורו Android
גורו Android

הצטרף בתאריך:
  Apr 11, 2007

#28  נשלח: שבת 17/04/2010 0:12

אל חשש גם זה יגיע,
תן לי רק לשחק קצת כמו ילד קטן לפני שפותחים פורום טיפים ותוכנות ל NMT

קוביס
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jun 16, 2009

#29  נשלח: שבת 17/04/2010 0:57

osherov כתב:
זה הקישור לקובץ אותו אתה צריך להוריד ולהתקין:
http://www.imagemagick.org/download/binaries/Image...

אח"כ אתה צריך להיכנס לתקיית ה uniqe black glas 2.7 8 covers ולהריץ את ה YAMJ Guio שם אתה מגדיר רגיל את ספריות אותם אתה רוצה לסרוק (שוב לשם הניסי תבחר סיפרייה עם קובץ וידאו אחד או שניים) ואח"כ שסיימת אתה מריץ את תוכנת ה Unique Skin Creator ולחוץ על Create וזהה...האם אלה השלבים שאתה עושה?
-תוודא שתקיית היעד שאתה שם ב GUI YAMJ היא תיקייה חדשה (ולא תיקיה אחרת שכבר נוצרה לך עם תכנים מהרצה של SKIN אחר)
-שים גם לב שאתה פותח את ה Skin Creator שהשדה 'html Overwrite' מסומן, אם לא..אז סמן אותו

לא מצליח... במהלך הסריקה, כל פעם שהוא סורק קובץ הוא מקפיץ את ההערה הזאת ואם לא לוחצים על אישור הוא פשוט לא יכול להשלים את הפעולה ולעבור לקובץ הבא...
(אגב, אם אני מכניס רק קובץ אחד לסריקה ובהערה אני לוחץ אישור אז הוא מסיים את הסריקה (אחלה סקין) אבל אני לא מתכוון ללחוץ 100 פעם על ההערה הזאת כי יש לי איזה 100 קבצים לסרוק...
אני אנסה להוריד גרסה אחרת של ה imagemagick הזה...
פרופיל | שלח הודעה | חפש
osherov
גורו Android
גורו Android

הצטרף בתאריך:
  Apr 11, 2007

#30  נשלח: שבת 17/04/2010 5:41

קוביס,
באיזה שלב אתה מקבל את ההודעה הזאת? בשלב שאתה עדיין רואה את הסריקה של ה YAMJ (המסך השחור) או אח"כ כאשר ה Skin Creator מביא את הנתונים? בנוסף אתה יכול לרשום בדיק מהי ההודעה שאתה מקבל? איך הגעת למסקנה שזה משהו שקשור דווקא ל imagemagick?

כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > חומרה PC + סטרימרים עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  12  |  13  |  14  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה