מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

שרשור חדשות היום-יום בעולם האנדרואיד

עמוד 2 מתוך 45
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  43  |  44  |  45  |  הבא 
   פורומים > ניידים > Android - אנדרויד
מחבר הודעה
osherov
גורו Android
גורו Android

הצטרף בתאריך:
  Apr 11, 2007
הבעות תודה: 515
מספר הודעות: 15030

#16  נשלח: ו' 20/08/2010 8:45

אם לא שמעתם על מכשיר ה HTC Desire HD אז משמע שאנדרואיד לא מעניין אתכם, אבל בשקט-בשקט HTC הולכים להשיק, כנראה במקביל, גם מכשיר אנדרואיד עם מקלדת מלאה..אז אומנם ל HTC כבר יש מכשיר עם מקלדת אבל זה לא מכשיר אנדרואיד (HTC Touch Pro 2 שמריץ WinMo 6.5). למכשיר יקראו Desire Z והנה הספק שכנראה יהיה לו (מתאים לרשת הסלולאר בישראל):

■3.7″ 480 x 800 Touchscreen
■1Ghz CPU
■Android 2.1
■Slide-out QWERTY keyboard
■HSDPA
■Wi-Fi
■Built in GPS
■A-GPS
■Accelerometer

אתר בריטי (Mobiles.co.uk) כבר מאפשר הזמנה מוקדמת של 2 המכשירים הללו

osherov
גורו Android
גורו Android

הצטרף בתאריך:
  Apr 11, 2007

#17  נשלח: ו' 20/08/2010 11:15

מכשיר שאני קורא שהרבה מתלהבים ממנו זה הטלבט-טלפון של חברת דל שהושק בבריטניה ומושק ממש עכשיו בארה"ב...המחיר 550$.

למה טלבלט טלפון?! תראו את הספק שלו ותבינו בעצמכם:
-מסך 5 אינצ'
-גירסת אנדרואיד 1.6 (דל הודיעה שגירסת 2.2 תגיע אל המכשיר בעתיד)
-מעבד 1GHz Snapdragon
-2GB זיכרון פנימי (עד 32GB ל Micro SD)
-Wi-Fi/3G/Bluetooth (תומך ברשת הסלולאר בארץ)
-מצלמה autofocus 5MP
-dual LED flash
-מצלמה קידמית VGA

osherov
גורו Android
גורו Android

הצטרף בתאריך:
  Apr 11, 2007

#18  נשלח: ו' 20/08/2010 13:02

יש חוסר הסכמה עדיין האם הטלבלט החדש של סמסונג שנקרא הסמסונג גלקסי טאב (שם מאוד מקורי) יכיל רזולוציית מסך של 800x480 , בדיוק כמו של אחיו הקטן, מכשיר הסלולאר הגלקסי S, או שהוא יכיל רזולוצייה מעניננת הרבה יותר של 1024x600....בשאר הדברים אין הרבה הפתעות (כמעט הכל זהה לאח הקטן למעט סוג המסך שפרטיו עדיין לא נחשפו):
a front-facing camera, 7-inch screen, WSVGA resolution, 3G-enabled, GPS, WiFi, Bluetooth, FM Radio

http://experts.thelink.co.uk/2010/08/19/samsung-ga...

הרזולוצייה הגבוה נלקחה מקובץ xml שהוא חלק מגירסת ה firmware של המכשיר שיצאה עוד לפני שיש בכלל תאריך השקה:
קוד:
 <Device>

<ModelName      value="GT-P1000"/>
    <BaseModelName  value="GT-P1000"/>
    <ProjectName  value="P1"/>
    <FriendlyName  value="P1"/>
    <ProductLineup value="HHP"/>
    <OS value="Android" />
    <TargetMarket value= "Europe" />
    <Platform value="Android" lab="GALAB"/>
    <Language value= "English" />
    <LCD>
      <Type value="XGA"/>
      <Width  value="600"/>
      <Height value="1024"/>
      <Color value="16777216"/>
    </LCD>

osherov
גורו Android
גורו Android

הצטרף בתאריך:
  Apr 11, 2007

#19  נשלח: ו' 20/08/2010 14:26

עוד אב טיפוס של מכשיר נחשף....הפעם מבית דל.
שמו בעולם הוא Thunder (לטעמי מכשיר נראה ממש יפה) הוא אמור להגיע בחודשים הקרובים:
מסך 4.1 AMOLED
480x800
מעבד 1GHz
אנדרואיד 2.1 (אני מניח שיקבל שידרוג ל 2.2)
GPS
מצלמה 8MP
תיתכן תמיכה כפולה ברשת GSM ו CDMA?! (בכל מקרה זה יתאים לישראל)
802.11n

osherov
גורו Android
גורו Android

הצטרף בתאריך:
  Apr 11, 2007

#20  נשלח: ו' 20/08/2010 18:08

שימו לב לנתון המדהים הבא:
חברת LG מתכוונת לשחרר 10 מכשירי סמרטפון עד סוף השנה
החברה שיש לה כמות לא מבוטלת של מכשירי סלולאר בעולם עדיין לא דומיננטית מספיק בתחום הסמרטפונים (קצת מעל 1%) ועל פי המהלכים שלהם זה כנראה הולך להשתנות. LG שמה את כל הביצים שלה בשני סלים. האחד של אנדרואיד והשני של WinMo (וה PHONE 7) של מיקרוסופט (בדומה ל HTC). בנוסף LG הודיעו שהמכשירים החדשים שלה יכילו מעבד של NVIDIA (משפחה של SoC שנקראת Tegra). שני המתחרים הנוספים בתחום המעבדים למכשירי סמרטפון הם Qualcomm Snapdragon וה Samsung Hummingbird. כבר בחודש הבא LG תשיק מכשירי אנדרואיד חדש בשם LG Optimus 1 והוא יושק ע"י לא פחות מ 120 מפיצים בעולם כולו

נערך בפעם אחרונה על-ידי osherov בתאריך ב' 23/08/2010 19:34, נערך סך הכל פעם אחת
פרופיל | שלח הודעה | חפש
osherov
גורו Android
גורו Android

הצטרף בתאריך:
  Apr 11, 2007

#21  נשלח: ו' 20/08/2010 18:28

אני מקווה שאתם מצליחים להבין שמהפכת האנדרואיד בעולם, ממש לא הגיע אלינו וממש לא בדרך אלינו. סלקום "עושים טובה" שמשיקים את מכשיר ה HTC Legend שהוא די מיושן ומירס החליטה סוף-סוף להשיק את האנדרואיד הראשון אצלה ומכשיר הגלקסי הוא עדיין מכשיר מאוד נפוץ אצלנו (אני מדבר על הגלקסי בלי שום אות נוספת בסוף המילה כמו ה S), אם לא קוראים לך אפל אז גם הטבלט שלך כנראה לא בדרך לכאן (בטח מישהו יביא איזה טבלט או שתיים ככה בשביל הפרסום)...אבל המהות של האנדרואיד זה המבחר הלא יאמן של מכשירים ואלינו לצערנו זה לא מגיע בקרוב (ועוד לא הגעתי לנגנים המדהימים לטעמי של Archos, אסוס ועוד ועוד ועוד)

רוצים לראות עד כמה אנחנו מפגרים ביחס לשאר העולם?!
חברת bell הקנדית מפסיקה למכור את מכשיר ה HTC Legend (נרשם כך: End of Life Due to Supply Constraints)...זה התחיל בגלל מחסור שיש למסכי AMOLED אבל נמשך כנראה בגלל שהמכשיר כבר לא מיושר עם הדור המתקדם (והלא יקר) של המכשירים אצלם

osherov
גורו Android
גורו Android

הצטרף בתאריך:
  Apr 11, 2007

#22  נשלח: ו' 20/08/2010 18:35

אחד המהלכים המוזרים של גוגל, היה להפסיק למכור את מכשיר הנקסוס החדש שלהם (וזה בזמן שמעט מכשירים הקיימים היום בשוק, נחשבים טובים ממנו). בכל זאת גוגל עדיין המשיכה למכור את המכשיר לקהילת המפתחים ועכשיו מתברר שלנקסוס יש עדנה מחודשת והוא נמכר לר רע בכלל (A Little Too Popular)...שימו לב לדברים שפורסמו בבלוג של גוגל עצמה:
ציטוט:
A couple of weeks ago, we arranged that registered developers could buy an unlocked Nexus One via their publisher page in Android Market. We think it’s a good development platform and a nice phone. Apparently, you agree. Somewhat too many of you, in fact; we blew through the (substantial) initial inventory in almost no time, and they’re back-ordered from HTC, who are doing a pretty good job of managing runaway success amid a worldwide AMOLED shortage. Everyone appreciates that it’s important to the platform to get phones in the hands of developers, so we’re working hard on re-stocking the shelves; stand by.

http://android-developers.blogspot.com/2010/08/lit...

yaronshani
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jul 07, 2008
הבעות תודה: 11
מספר הודעות: 370

#23  נשלח: ו' 20/08/2010 18:45

זה ממש עצוב לחשוב שהגלקסי שלי נחשב בארץ מכשיר אנדרואיד מהמתקדמים שיש.. ובכלל מכשיר אולי הכי מתקדם שיש למפעילות (זה בערך הרמה באורנג ופלאפון).
הם כ"כ מפגרים מאחורה.. ועוד אנחנו מדינה רבוייה בהייטק, ואנשים שאמורים להבין את ההיתרונות שיש למכשירים הללו על אייפון.
תודה רבה על הפרסומים הרבים
פרופיל | שלח הודעה | חפש
osherov
גורו Android
גורו Android

הצטרף בתאריך:
  Apr 11, 2007

#24  נשלח: שבת 21/08/2010 11:07

הגוגל TV המדובר שאמור לנחות אצלנו (ת'אמת זה בארה"ב אבל לא נורא) בסתיו הקרוב, יעלה באזור ה 300$ (מחיר מאוד יקר לטעמי). מעניין לשמוע שהמודול הזה יוכנס גם לטלויזיות החדשות של סוני שיספקו אינטגרצייה מלאה למערכת דרך החיבור לרשת (לענן). אופצייה נוספת תהיה לרכוש את הממיר שיכיל את ה Google TV מבית לויג'יטק. המחיר של הממיר יהיה 300$ (בנוסף גם דרך חברת Dish Network ניתן להשיג ממיר שיכיל את היכולת הזאת). צריך לזכור שמעבר ליכולת ניגון התכנים דרך הענן, ה Google TV מבוסס אנדרואיד++ וככזה אני לא רואה סיבה למה המכשיר לא יהפך גם לקונסולת משחקים מלאה (בשימוש משחקים מהמרקט או בשימוש משחקים דרך דפדפן הכרום שיהיה מובנה במכשיר)....זה יכול להפוך את המכשיר למשהו מאוד אטרקטיבי. למה מבוסס אנדרואיד++?! הסיבה לאנדרואיד המשודרג, היא שלגירסה הזאת תהיה תמיכה מלאה בדפדן כרום (עם יכולות מלאות של הדפדפן הזה) בנוסף תהיה לו גם תמיכה מלאה ב Flash 10.1 (שימו לב שלא מדובר בגירסת המובייל!)....זה פותח אין ספור אפשרויות למכשירים שיכילו בתוכם את ה Google TV

הסיסמה של הגוגל TV היא "the web to your TV and your TV to the web"
הנה קצת הסבר על הגוגל TV שאולי יום אחד יחדור לכל בית אצלנו (אלא אם ה Apple iTV ינצח אותו)

ציטוט:

Google TV isn't a single product -- it's a platform that will eventually run on many products, from TVs to Blu-ray players to set-top boxes. The platform is based on Android, but instead of the Android browser it runs Google's Chrome browser as well as a full version of Flash Player 10.1. That means Google TV devices can browse to almost any site on the web and play video -- Hulu included, provided it doesn't get blocked. It also means that Google TV devices can run almost all Android apps that don't require phone hardware. You'll still need to keep your existing cable or satellite box, however -- most Google TV devices won't actually have any facility for tuning TV at launch, instead relying on your existing gear plugged in over HDMI to do the job. There's a lot of potential for clunkiness with that kind of setup, so we'll have to see how it works in person.

All Google TV devices will have remotes with some form of QWERTY keyboard, and you'll be able to use Android phones as remotes as well. Using an Android phone opens up some extremely intriguing possibilities, like searching for content using Google Voice Search and navigating by gesture, but it's not clear how deep the integration between Android on Google TV and Android on phones will be at launch.

osherov
גורו Android
גורו Android

הצטרף בתאריך:
  Apr 11, 2007

#25  נשלח: שבת 21/08/2010 11:39

הנה מכשיר שהוזכר בדים הקודמים, אבל הגיע הזמן לדבר להרחיב עליו עוד קצת. בעיני רבים נחשב המכשיר הזה לבעל הנתונים הטכנים מהטובים ביותר הקיימים כיום בעולם, אם לא הטוב ביותר! (מושק בימים אלה). אני מדבר על מכשיר הסמסונג, ולא...אני לא מדבר על הגלקסי S....אלא מדבר על אח חורג שלו, מכשיר ה Epic 4G...אז במקום לקשקש לכם למה הוא נחשב למוביל בתחומו (וקורא תיגר ישיר על מכשיר ה HTC EVO שגם הוא תומך בדור 4) קבלו...

הספק הבאמת מרשים שלו (מצטער, ניסיתי, אבל הוא לא תמך ברשת ה GSM שלנו בישראל):
•3G/4G capability
•Samsung 1GHz Cortex A8 Hummingbird Application Processor
•4-inch Super AMOLED capacitive display with pinch-to-zoom
•Google full HTML browser – bandwidth and quality that rival that of netbooks
•Android 2.1
•Simultaneous voice and data capability in 4G and Wi-Fi coverage areas, enabling Web surfing and more while talking
• Google mobile services, including Google Search, Google Maps, Google Talk, Gmail, YouTube , and Google Calendar sync
•Visual Voicemail
•Messaging – personal and business email and text messaging, as well as IM through a downloadable Android Market app
•3G/4G Mobile Hotspot capability – connects up to five Wi-Fi enabled devices
4G data speeds (WiMAX) – peak download speeds of more than 10 Mbps; peak upload speeds of 1 Mbps; average download speeds of 3-6 Mbps
•3G data speeds (EVDO Rev A.) – peak download speeds of up to 3.1 Mbps; peak upload speeds of 1.8 Mbps; average download speeds of 600 kbps-1.4 Mbps
Entertainment

•Dual camera: 5 MP camera/camcorder with autofocus, power LED flash and 4x digital zoom for photos and HD video (720p) recording for capture and playback on an HD television, as well as a front facing VGA camera for video chat and more
•Qik video application for video chat service and live video sharing
•High-quality video streaming and downloads at 3G and 4G data speeds
•Samsung’s exclusive AllShare service to wirelessly share stored music, pictures and HD video to other DLNA (Digital Living Network Alliance) certified home electronics, including HDTVs, monitors, digital cameras, printers and more
•Media player with 3.5mm stereo headset jack
•Bluetooth 2.1 with A2DP Stereo and EDR
•Built-in WiFi: 802.11 b/g/n
•Digital compass, six-axis motion sensor, proximity sensor, light sensor, GPS
•Expandable memory: 16 GB microSD card included; supports up to 32 GB

•Dimensions: 4.9 inches x 2.54 inches x 0.56 inches (124.8 mm x 64.6 mm x 14.2 mm) (LxWxT)
•Weight: 5.46 ounces (155 grams)
•Battery: Standard removable 1500mAh Lithium (Li-on) battery
•Memory: 1GB ROM, 512 MB RAM
•Five-row horizontal sliding keyboard

(מקלדת מלאה, מסך 4 אינצ' Super AMOLED, מעבד 1GHz, יכולת [email protected], דור 4, תמיכה ב 802.11n, מצלמה VGA קידמית, רדיו FM, יכולות DLNA, תמיכה ב HDMI Out בשימוש מחבר microusb.......נו באמת לא הגזמתם !)

נערך בפעם אחרונה על-ידי osherov בתאריך ד' 01/09/2010 18:17, נערך בסך הכל 2 פעמים
פרופיל | שלח הודעה | חפש
osherov
גורו Android
גורו Android

הצטרף בתאריך:
  Apr 11, 2007

#26  נשלח: שבת 21/08/2010 17:48

הטבלט של Notion Ink כל כך מרשים שהחלטתי לתת לו מקום של כבוד ולפתוח לו שרשור יעודי:
http://www.hometheater.co.il/modules.php?name=Foru...

osherov
גורו Android
גורו Android

הצטרף בתאריך:
  Apr 11, 2007

#27  נשלח: א' 22/08/2010 7:47

דלף כנראה לרשת הספק של שני מכשירי HTC החדשים שצריכים לצאת. מכשיר ה Bee ומה Lexikon...הספק שלהם הוא לא החזק ביותר אבל HTC מכוונת איתם כנראה לשוק אחר (רגוע יותר ) אגב, מכשיר ה Lexikon כולל מקלדת (די מרשים שהיום 5MP זה המינימום שבמינימום למצלמה במכשיר סמרטפון)

osherov
גורו Android
גורו Android

הצטרף בתאריך:
  Apr 11, 2007

#28  נשלח: א' 22/08/2010 8:06

מכשיר חדש מבית מוטורלה כנראה יצא עד סוף השנה (נובמבר) ברשת Verizon. מכשיר סמרטפון 4 אינצ' שיקרא Droid PRO שיהיה בעצם המשכו של הדרויד 2 והדרויד X החדשים של מוטורולה. למכשיר הזה יהיה מעבד בתדר 1.3GHz!....והוא יהיה המכשיר בעל המעבד המהיר ביותר כיום (1GHz זה מה שקיים בדור הסמרטפונים החזקים שיצא ועתיד לצאת). מעניין מכך, המכשיר יתמוך ברשת עולמית (כלומר דור 3 גם ב GSM וגם ב CDMA).....אני מאוד שזה יהיה סימן לבאות בכך שהחברות יתחילו להוציא מכשירים שיתמכו ברשת עולמית (global roaming) כדי שלא נצטרך לחכות עד שהם יחליטו לשחרר גירסה שתתאים גם לרשת הישראלית שלנו (GSM). סורי אין עדיין תמונות של המכשיר (המקור לידיעה שצוטט באתרים המובילים הוא Boy Genius Report שהדליף מסמך השקות של מכשירים חדשים ברשת Verizon)

AviBiton (אבי ביטון)
גורו HTmobile
גורו HTmobile

הצטרף בתאריך:
  Apr 10, 2005

הבעות תודה: 359
מספר הודעות: 17346

#29  נשלח: א' 22/08/2010 12:35

טוב אריה, קראתי את כל ההודעות והנה תוספות משלי:
1 - דיברת על מכירת מכשירי אנדרואיד בארץ, אני חייב להסכים איתך ואני רוצה גם לציין שברגע שהבנו מהן ההתחייבויות של חברות הסלולר בארץ מול אפל, הבנו שזה פחות או יותר מה שהולך לקרות, החברות לא יירו לעצמן ברגליים עם מכשירים מתקדמים אחרים, כשהן צריכות למכור 80,000-100,000 מכשירים בשנה (כל אחת למשך 3 שנים).
עצוב אבל זו המציאות, החברות מרדימות את השוק ומציפות אותנו באייפונים.

2 - המהלך של גוגל (הפסקת מכירת הנקסוס) רק עושה טוב למותג, אמנם לא נראה לי שזו הייתה המטרה, אבל זה מה שקורה, אנשים מחפשים את המכשיר בנרות.

3 - ל-Dell יש לא מעט מכשירים שהודלפו ממפת הדרכים שלהם כבר באפריל השנה, בהמשך אני אעלה חלק מהם.

נערך בפעם אחרונה על-ידי AviBiton בתאריך א' 22/08/2010 13:09, נערך סך הכל פעם אחת
פרופיל | שלח הודעה | חפש
hipoo
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 31, 2008

הבעות תודה: 98
מספר הודעות: 2004

#30  נשלח: א' 22/08/2010 12:58
שאלה

osherov כתב:
moco כתב:
אריה, שאלה אישית אם מותר.
ההזדהות האווטרית והטוויטרית שלך עם המ"ה הזו, זה עיניין של תחביב או קשור לתעסוקה?

לגמרי, תחביב
בעברי יצא לי להתעסק עם מערכות הפעלה ופיתוח של דרייברים בעולם הזה (בעיקר במערכות של מיקרוסופט) וקצת אחרי שהאנדרואיד הגיע לעולמנו, התחלתי ללמוד ולקרוא ולהתעסק קצת ב OS הזה של האנדרואיד (האלפיקציות ה java-יות לא מענינות אותי). הסיבה שמערכת ההפעלה הזאת (שיושבת מעל לינוקס קרנל) סיקרנה אותי, נובעת מהעובדה שהיא נבנתה מאפס בלי הצורך לתמוך בשום דבר לאחור. כידוע, זה דבר מאוד חריג בעולם מערכות ההפעלה (בעולם של מיקרוסופט, 1/2 מהדברים הקיימים שם, קיימים רק בשביל הצורך לתמוך לאחור בגירסאות קודמות וזה דבר שמסבך ומאבד את "היופי" של הפיתוח והתעסקות במערכת)....דבר נוסף שמושך באנדרואיד הוא עצם זה שהמערכת היא לא מסובכת כל כך וכתובה בקוד פתוח. דבר המאפשר לך להיכנס ולראות איך הדברים ממומשים מבפנים (ולא להסתמך על דוקומנטציה של מיקרוסופט לצורך זה). בינינו, זה לא שהמפתחים הולכים ומקמפלים את הקוד של לינוקס והאנדרואיד ולומדים אותו, אלא זה יותר קשור לכך שאתה מקבל אינפורמציה וחומרים מלאים על המערכת הזאת, מקהילת המפתחים שעשו את רוב העבודה הזאת בשבילך (ניתחו את הכל)....בכלל האנדרואיד פשוט יפה בעיני, כי אני חושב שגוגל, לדעתי בטעות, פגעו בינגו עם המערכת הזאת ואפילו הם לא מבינים מאיפה כל ההצלחה הזאת נפלה עליהם (200K מכשירים מבוססי אנדרואיד נמכרים ביום אחד) ומוזר מכך, לי זה נראה שהם עדיין לא סגורים על המודל העיסקי שיביא להם כסף מהמערכת החינמית הזאת שהם מחלקים לכולם בחינם.........בקיצור אין לי בכלל ספק שזה העתיד (ואני מנסה להציג את זה קצת בשרשור הזה כי אני חושב שרוב האנשים לא יאמינו באיזה קצב לא הגיוני ה OS הזה פורח). לטעמי האנדרואיד הולך להיות הדבר הגדול הבא (לא האייפון, לא ה Phone 7 של מיקרוסופט וגם לא המערכת של נוקיה יצליחו להתמודד עם הסחף שיש במערכת הזאת)

אחרי כל הדברים שרשמתי, במחשבה שנייה, הסיבה לאהבה שלי לאנדרואיד כנראה נובעת "סתאם" מהשנאה שיש לי לאנשי התפוח וליושב בראשם!!

אגב, אל תספר לרן שמחוסר ברירה והצורך לבנות את האנדרואיד אפילו התקנתי לינוקס (Ubuntu) על המחשב הביתי שלי

עם כל הנוחות שאתה מדבר עליה והקלות אני חושב שיש פה שאלת תם אבל מתבקשת
למה אין רומים שההתקנה שלהם היא כמו ה -RUU ז"א התקנה פשוטה.. של next,next... במקום רומים שההתקנה היא היא לא מעט עבודה?

כל אחד שמסוגל להגיע לכך שיתמנה לנשיא, אסור בשום אופן להרשות לו לקבל את התפקיד.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > Android - אנדרויד עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  43  |  44  |  45  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה