מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

קניתי את הרסיבר פיוניר 920 בארה"ב

עמוד 5 מתוך 5
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5 
   פורומים > אודיו > אודיו רב-ערוצי (ק''ב)
מחבר הודעה
kob
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Jun 02, 2009
מספר הודעות: 3

#61  נשלח: ד' 23/03/2011 10:01

לרסיבר פיוניר האמריקאי מדגם 920 אין כניסת רשת לרדיו אינטרנט ושליטת אייפון , כפי שיש לרסיברים באירופה .

נראה שזה אותו מספר מודל אולם מוצר נחות יותר, ממהמודל האירופאי .
פרופיל | שלח הודעה | חפש
AmiEfroni (עמי עפרוני)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Dec 28, 2010

הבעות תודה: 57
מספר הודעות: 1389

#62  נשלח: ד' 23/03/2011 10:51

הי samag7,
דברים חצובים בסלע.
תהנה גם אתה וגם כמובן ששנינו ועוד כמה - שילמו את המחיר האמיתי שהוא פחות מחצי ממה שמנסים למכור לנו בארץ.

איזה ממיר 110-220 קנית?
תוכל לתת צילום שלו ופרטים טכניים.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
samag7
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Jan 24, 2010
הבעות תודה: 2
מספר הודעות: 36

#63  נשלח: ד' 23/03/2011 11:12

ami9 כתב:
הי samag7,
דברים חצובים בסלע.
תהנה גם אתה וגם כמובן ששנינו ועוד כמה - שילמו את המחיר האמיתי שהוא פחות מחצי ממה שמנסים למכור לנו בארץ.

איזה ממיר 110-220 קנית?
תוכל לתת צילום שלו ופרטים טכניים.

רכשתי את הממיר הנ"ל בדיוק
http://www.amperel.co.il/products/76492

נסעתי לחנות בחולון ורכשתי לי אחד.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Saar_m
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Mar 15, 2011

הבעות תודה: 4
מספר הודעות: 142

#64  נשלח: ד' 23/03/2011 21:29

היי
החכמתם אותי מאוד בנושא. אני כבר כמה ימים מנסה למצוא מידע.
בקיצור,
אני רוצה לרכוש yamaha 3900 / z7 דרך ebay
שווי קניה כולל משלוח לארץ בין 1250-1500$

המוכרים מוכנים לשלוח ישירות לישראל.
האם לפנות לחברות שהוצעו פה ?
האם גם על סכום קנייה שכזה משלמים כ 33% מעמ ומכס ?
פרופיל | שלח הודעה | חפש
samag7
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Jan 24, 2010

#65  נשלח: ד' 23/03/2011 21:45

Saar_m כתב:
היי
החכמתם אותי מאוד בנושא. אני כבר כמה ימים מנסה למצוא מידע.
בקיצור,
אני רוצה לרכוש yamaha 3900 / z7 דרך ebay
שווי קניה כולל משלוח לארץ בין 1250-1500$

המוכרים מוכנים לשלוח ישירות לישראל.
האם לפנות לחברות שהוצעו פה ?
האם גם על סכום קנייה שכזה משלמים כ 33% מעמ ומכס ?

היי
אני הייתי מנסה לבדוק אופציה של שליחה דרך חברה מהחברות שהוצעו כאן (המלצתי האישית TNT תהנה ממהירות ומחירים טובים משאר החברות לאחר בדיקה מעמיקה שעשיתי) מכמה סיבות.

1. המכרים בחו"ל לרוב "קורעים" אותנו הישראלים במשלוח למרות שהמשלוח לא כזה יקר, אם תשווה דרך חברה מהחברות שהוצע כאן תראה את ההפרשים.

2. מהירות השילוח, יש מוכרים בחו"ל ובפרט באמזון מתחייבים לזמני אספקה מהירים בתוך ארה"ב תנצל את זה למשלוח מהיר לכתובת שתקבל מאחת מהחברות שהוצעו כאן ומשם ישר לארץ, TNT מצהירים שתוך 3 ימי עסקים מאז שהחבילה מגיעה אליהם היא אצלך בבית, מנסיון זה באמת כך

3. ביטוח, החברות שהוזכרו למעלה מציעות שירותי ביטוח לחבילות חלקם גובות תשלום בנפרד וחלקן לא, במיקרה שהמוכר ישלח לארץ ישירות ותהיה בעיה כל שהיא אתה תצטרך להתמודד מול המוכר והוא מול חברת השליחויות במידה והוא בכלל ביטח, לא נעים

4. שיחרור מהמכס יכול להיות תהליך ארוך ומיגע, תן לבעלי מקצוע לעשות את זה, זה העבודה שלהם

5. שאתה שולח חבילה ישירות מהקונה אתה תשלם 34% מס על המוצר ועל משלוח ביחד, שאני הזמנתי דרך החברות הנ"ל שילמתי 34% רק על המוצר (כי הקבלה היא רק על המוצר, לא שילמתי שום דבר נוסף למוכר על שילוח) + שילמתי מע"מ 16% על שיערוך משלוח, המכס שיערו את המשלוח ב 50$ למרות שהוא עלה 132$ הם תמיד מעריכים הרבה יותר נמוך, והנה לך עוד חיסכון של כסף

אם יהיו לך עוד שאלות אשמח לעזור
פרופיל | שלח הודעה | חפש
epony (אור)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 22, 2005
הבעות תודה: 1425
מספר הודעות: 10571

#66  נשלח: ד' 23/03/2011 23:13

samag7 כתב:
היי
אני הייתי מנסה לבדוק אופציה של שליחה דרך חברה מהחברות שהוצעו כאן (המלצתי האישית TNT תהנה ממהירות ומחירים טובים משאר החברות לאחר בדיקה מעמיקה שעשיתי) מכמה סיבות.

1. המכרים בחו"ל לרוב "קורעים" אותנו הישראלים במשלוח למרות שהמשלוח לא כזה יקר, אם תשווה דרך חברה מהחברות שהוצע כאן תראה את ההפרשים.

2. מהירות השילוח, יש מוכרים בחו"ל ובפרט באמזון מתחייבים לזמני אספקה מהירים בתוך ארה"ב תנצל את זה למשלוח מהיר לכתובת שתקבל מאחת מהחברות שהוצעו כאן ומשם ישר לארץ, TNT מצהירים שתוך 3 ימי עסקים מאז שהחבילה מגיעה אליהם היא אצלך בבית, מנסיון זה באמת כך

3. ביטוח, החברות שהוזכרו למעלה מציעות שירותי ביטוח לחבילות חלקם גובות תשלום בנפרד וחלקן לא, במיקרה שהמוכר ישלח לארץ ישירות ותהיה בעיה כל שהיא אתה תצטרך להתמודד מול המוכר והוא מול חברת השליחויות במידה והוא בכלל ביטח, לא נעים

4. שיחרור מהמכס יכול להיות תהליך ארוך ומיגע, תן לבעלי מקצוע לעשות את זה, זה העבודה שלהם

5. שאתה שולח חבילה ישירות מהקונה אתה תשלם 34% מס על המוצר ועל משלוח ביחד, שאני הזמנתי דרך החברות הנ"ל שילמתי 34% רק על המוצר (כי הקבלה היא רק על המוצר, לא שילמתי שום דבר נוסף למוכר על שילוח) + שילמתי מע"מ 16% על שיערוך משלוח, המכס שיערו את המשלוח ב 50$ למרות שהוא עלה 132$ הם תמיד מעריכים הרבה יותר נמוך, והנה לך עוד חיסכון של כסף

אם יהיו לך עוד שאלות אשמח לעזור

פרופיל | שלח הודעה | חפש
Trip
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Feb 28, 2008

הבעות תודה: 91
מספר הודעות: 947

#67  נשלח: ה' 24/03/2011 1:09

מוסיף שאלה שקפצה לראשי - האם יש משמעות לענין של PAL או NTSC ברסיבר, ועצם זה שהוא נרכש בשוק האמריקאי (NTSC) ומובא לארץ (PAL)?
מרגע לרגע אני יותר ויותר משתכנע להזמין מארה"ב את הרסביר שאני רוצה ולא לרכוש אותו כאן (מה גם שכרגע הוא עוד לא הגיע לארץ - Onkyo 509/609).
כל הכבוד לכל מי שתורם פה לשרשור!
פרופיל | שלח הודעה | חפש
samag7
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Jan 24, 2010

#68  נשלח: ה' 24/03/2011 11:10

Trip כתב:
מוסיף שאלה שקפצה לראשי - האם יש משמעות לענין של PAL או NTSC ברסיבר, ועצם זה שהוא נרכש בשוק האמריקאי (NTSC) ומובא לארץ (PAL)?
מרגע לרגע אני יותר ויותר משתכנע להזמין מארה"ב את הרסביר שאני רוצה ולא לרכוש אותו כאן (מה גם שכרגע הוא עוד לא הגיע לארץ - Onkyo 509/609).
כל הכבוד לכל מי שתורם פה לשרשור!

הבעיות שציינת כבר עברו מן העולם, היום אנו משתמשים ב HDMI שזהו תקן אחיד בכל העולם כך שההבדל בין PAL ל NTSC כבר לא ממש משחק תפקיד.

איפה ראית שמוכרים כבר את ה609, ראיתי 509 באספקה מיידית באמזון ו 609 אספקה רק בעוד חודש עד שלושה חודשים, שים לב שלא תזמין ולא תבין למה זה לא מגיע

בהצלחה
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Trip
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Feb 28, 2008

הבעות תודה: 91
מספר הודעות: 947

#69  נשלח: ה' 24/03/2011 12:13

אמאזון אכן מדברים על אספקה משוערת בעוד 1-3 חודשים לגבי ה-609 וכרגע הוא לא זמין למיטב ידיעתי למכירה.
בכל מקרה, אני כרגע נוטה יותר לכיוון של ה-509 שמחירו 350$. תוספת ל-609, לכשיצא, הינה 150$ - הבדל שלא מצדיק את התכונות הנוספות לדעתי ולשימושי).

ניסיתי לחשב בעזרת האתר של TNT את העלות הסופית אבל המחשבון שלהם קצת מוגבל (מבחינת ממשק משתמש) ומציג רק את עלות המשלוח.
דרך ushops יוצאת עלות כוללת של 556$ (משלוח "מוזל"= 74$).
דרך musstop יוצאת עלות כוללת 629$ (משלוח = 157$).

אגב, גיליתי למרבה ההפתעה ש-ushops.co.il מופעל ע"י חברת לידור, אבל בפועל דואר ישראל עושה להם את המשלוחים. זה לטעמי מוריד להם קצת נקודות (בכל זאת, דואר ישראל ). הזמנתי דרכם תיק צילום מארה"ב...נראה כמה זמן יקח לזה להגיע.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
samag7
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Jan 24, 2010

#70  נשלח: ה' 24/03/2011 12:20

Trip כתב:
אמאזון אכן מדברים על אספקה משוערת בעוד 1-3 חודשים לגבי ה-609 וכרגע הוא לא זמין למיטב ידיעתי למכירה.
בכל מקרה, אני כרגע נוטה יותר לכיוון של ה-509 שמחירו 350$. תוספת ל-609, לכשיצא, הינה 150$ - הבדל שלא מצדיק את התכונות הנוספות לדעתי ולשימושי).

ניסיתי לחשב בעזרת האתר של TNT את העלות הסופית אבל המחשבון שלהם קצת מוגבל (מבחינת ממשק משתמש) ומציג רק את עלות המשלוח.
דרך ushops יוצאת עלות כוללת של 556$ (משלוח "מוזל"= 74$).
דרך musstop יוצאת עלות כוללת 629$ (משלוח = 157$).

אגב, גיליתי למרבה ההפתעה ש-ushops.co.il מופעל ע"י חברת לידור, אבל בפועל דואר ישראל עושה להם את המשלוחים. זה לטעמי מוריד להם קצת נקודות (בכל זאת, דואר ישראל ). הזמנתי דרכם תיק צילום מארה"ב...נראה כמה זמן יקח לזה להגיע.

אתה מודע לזה שמשלוח מוזל זה משלוח ימי, מה שאומר שהרסיבר יגיע רק עוד 30-40 ימי עסקים?!

תבדוק כמה עולה משלוח מהרי בUSHOPS וכמה ב TNT, TNT שולחים רק מהיר, תוך 3 ימי עסקים

נסיתי לבדוק עם המחשבון של TNT את המחיר למשלוח של רסיבר כזה, הלכתי על חישוב של 12 ק"ג למרות שבפועל זה פחות זה יצא 138$ למשלוח מהיר, על זה תוסיף 2% ממחיר הרסיבר ביטוח שזה עוד 7$ בערך והנה לך מחיר של 145$
יותר זול מהחברות האחרות ובנוסף שירות מהיר ולא דרך דואר ישראל
פרופיל | שלח הודעה | חפש
AmiEfroni (עמי עפרוני)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Dec 28, 2010

הבעות תודה: 57
מספר הודעות: 1389

#71  נשלח: א' 27/03/2011 14:44

הי samag7,

לא הייתי בפורום בשבוע האחרון אך העדכנתי כרגע בהמשך השרשור שלי.
מסכים שהאפוציה היום דרך החברות הארץ - TNT בראש - לפי הניסיון המוצלח שלך והיתר אחריהם - עדיפה בגדול מהזמנה ישירות מהאתר וטיפול אישי במשלוח כולל השחרור פיזית בבן גוריון.
לדעתי תוספת העלויות המזערית - אך מאידך נוחות הקניה והסרת בלבלול המוח בכל התהליך - מצדיקה בגדול את האופצ' שאתה ואני והרבה אחרים בחרנו.
יתרון גדול נוסף לדעתי לפחות-שדרך החברה שאני הזמנתי, מסשופ, קיבלתי את הבדיקה הפיזית והחשמלית במרכז הלוגיסטי של ב- NJ - ובכך ביטלתי לחלוטין את הסיכון לקבל מכשיר ישן ו/או מכשיר תקול.

האם ב- TNT - יש את אפשרות הפעלת השרות החשוב הזה?

אין ספק שבמוצר הבא - אבדוק ראשית עם TNT שלך - גם בגלל המהירות וגם בגלל המשלוח הזול בגדול שלהם - אצלי היה הפרש של 30 דולר לרעתי על אותו רסיבר כמו שלך -משקל ונפח.

רציתי לשמוע ממך חוויות והתרשמות מהרסיבר 1020 שלך- אולי תפתח שרשור חדש ואני הוסף עלין את התרשמותי מ- 920 שלי = למען החברה שמתלבטים .
עמי
פרופיל | שלח הודעה | חפש
ronin
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Apr 19, 2005
מספר הודעות: 87

#72  נשלח: שבת 02/04/2011 21:36

בתור שועל ebay והזמנות מחו"ל לא קטן בכלל, מצאתי את הת'רד הזה מעניין מאד

samag7 - תודה על ההכרות עם TNT אכן שירות מעניין .

יש לי מס' שאלות :
1. מדוע להזמין מארה"ב ולא מאירופה או הונג-קונג ?
אמנם יקר יותר מארה"ב אך עובדים ב 220V ולא צריך שנאי. TNT עובדים בכל העולם, כלומר אפשר לחסוך את השנאי
וכל מיני סיבוכים כאלו ואחרים בהפרש לא גדול, לא?

2. האם בהזמנת רמקולים מחו"ל יש בעיות כמו מתח וכו' שצריך לתת עליהם הדעת ??? (כמובן לאחר ששמעתי בארץ בחנות מתמחה)
פרופיל | שלח הודעה | חפש
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > אודיו רב-ערוצי (ק''ב) עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה