מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

ביקורת של cnet על D8000 - לא טובה כמו שחשבנו

עמוד 4 מתוך 11
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  | ... |  9  |  10  |  11  |  הבא 
   פורומים > וידאו > טלוויזיות LCD,LED
מחבר הודעה
lirn8
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Mar 25, 2011

הבעות תודה: 8
מספר הודעות: 449

#46  נשלח: ד' 27/04/2011 20:06

למה בעצם עדיף אירופאי על האמריקאי?
מה הנקודות הספציפיות לטובת האירופאי שכן שתי המסכים אם אותם specs?
(1) הבעות תודה: spacedude
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
asaf23
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Jul 08, 2008
הבעות תודה: 271
מספר הודעות: 7873

#47  נשלח: ד' 27/04/2011 20:12

שני המסכים הם לא זהים, אחד מיקרודימינג ואחד פלוס.
מעבר לזה לאירופאי יש את הפיצ'רים שמאוד יעילים בארץ כמו המקלט הקרקעי, המקלט הלוויני והקלטה משניהם.
lirn8
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Mar 25, 2011

#48  נשלח: ד' 27/04/2011 20:14

asaf23 כתב:
מעבר לזה לאירופאי יש את הפיצ'רים שמאוד יעילים בארץ כמו המקלט הקרקעי, המקלט הלוויני והקלטה משניהם.

תודה אסף
איזה מיקרודימינג ואיזה מיקרודימינג פלוס?
asaf23
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Jul 08, 2008
הבעות תודה: 271
מספר הודעות: 7873

#49  נשלח: ד' 27/04/2011 20:16

lirn8 כתב:
asaf23 כתב:

תודה אסף
איזה מיקרודימינג ואיזה מיקרודימינג פלוס?

האמריקאי פלוס. בפועל, הביקורות מחמיאות יותר לאירופאי...
DorM (דור)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jun 11, 2008
הבעות תודה: 146
מספר הודעות: 4201

#50  נשלח: ד' 27/04/2011 20:25

ממש אין לי כוח לקרוא את כל התגובות אז אני אסביר לכם בפשטות :

בעיני רק הביקורת של עופר רלוונטית לי.
ביקורת מקיפה, נוגעת בכל פרמטר שחשוב לי, כיף לקרוא ובדרך כלל קולע לדעתי.
עברתי על כל הביקורות האחרונות שהיו ונהנתי.

מחכה לביקורת של עופר על המסכים החדשים ביןר היתר על הD8000.
דרהילר
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  Aug 19, 2007
הבעות תודה: 1
מספר הודעות: 93

#51  נשלח: ד' 27/04/2011 21:47

א. יצאה ביקורת לא טובה גם באירופה ב. הדגם האמריקאי טוב יותר. ג. חייבים לחכות לעוד ביקורות מארה״ב. ד. המסך מצויין והרבה יותר טוב מהדגם הקודם. ה. זליגת האור בדגם שיש לי נמוכה מאוד עד בלתי ניראת!!!!
LinkMattan
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Dec 04, 2008
הבעות תודה: 17
מספר הודעות: 448

#52  נשלח: ד' 27/04/2011 22:52

דרהילר כתב:
א. יצאה ביקורת לא טובה גם באירופה ב. הדגם האמריקאי טוב יותר. ג. חייבים לחכות לעוד ביקורות מארה״ב. ד. המסך מצויין והרבה יותר טוב מהדגם הקודם. ה. זליגת האור בדגם שיש לי נמוכה מאוד עד בלתי ניראת!!!!

בתור בעל המסך, איך הוא בהשוואה ל-9705, קורו או vt20?
כי לפי הביקורת, אין מה לשוות בכלל, למרות שמבחינת מחירים הם באותו טווח.
shlomore
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 01, 2005
הבעות תודה: 41
מספר הודעות: 394

#53  נשלח: ה' 28/04/2011 11:26

כעת לחלק הרע:
1. יקר בטירוף.
2. זליגת אור מורגשת מאד.
3. מסך מחזיר המון אור.
4. פירוט צללים לא משהו בעליל.
5. יקר בטירוף, ולא מציע תמורה למחיר. דגמים זולים מעניקים תמונה טובה יותר.

משום מה מרוב התלהבות מ"החלק הרע" , כתבת פעמיים את סיבת המחיר !! שמע אם אין לאנשים כסף לקנות את המסך או אפילו אם למסך יש מחיר תג גבוה , זה לא אומר כלום על איכות המסך. אבל יש לי תחושה שחיפשת סיבה לא לשלם מחיר גבוה על מסך ,ופשוט נעזרת באיזה מאמר כדי לחזק את ההחלטה. כל הסיפורים וההתנגחויות באתר הזה על כל דבר שיוצא פשוט לא מכובד לאתר שאני לפחות מחזיק ממנו. מה הטעם להשמיץ מוצר על סמך מאמר כלשהו,אותך זה שכנע לא לקנות,סבבה אבל מפה ועד המסקנות הגורפות שלך המרחק ארוך. לי אישית אין שום כוונה אפילו לספר לך כמה המסך הזה משובח בכל פרמטר,אלא רק לומר שאני רכשתי את המסך הזה ואני מפיק הנאה צרופה מכל רגע שאני צופה בו. סליחה כמובן שהמסך יקר !!
LinkMattan
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Dec 04, 2008

#54  נשלח: ה' 28/04/2011 11:36

shlomore כתב:
כעת לחלק הרע:
1. יקר בטירוף.
2. זליגת אור מורגשת מאד.
3. מסך מחזיר המון אור.
4. פירוט צללים לא משהו בעליל.
5. יקר בטירוף, ולא מציע תמורה למחיר. דגמים זולים מעניקים תמונה טובה יותר.

משום מה מרוב התלהבות מ"החלק הרע" , כתבת פעמיים את סיבת המחיר !! שמע אם אין לאנשים כסף לקנות את המסך או אפילו אם למסך יש מחיר תג גבוה , זה לא אומר כלום על איכות המסך. אבל יש לי תחושה שחיפשת סיבה לא לשלם מחיר גבוה על מסך ,ופשוט נעזרת באיזה מאמר כדי לחזק את ההחלטה. כל הסיפורים וההתנגחויות באתר הזה על כל דבר שיוצא פשוט לא מכובד לאתר שאני לפחות מחזיק ממנו. מה הטעם להשמיץ מוצר על סמך מאמר כלשהו,אותך זה שכנע לא לקנות,סבבה אבל מפה ועד המסקנות הגורפות שלך המרחק ארוך. לי אישית אין שום כוונה אפילו לספר לך כמה המסך הזה משובח בכל פרמטר,אלא רק לומר שאני רכשתי את המסך הזה ואני מפיק הנאה צרופה מכל רגע שאני צופה בו. סליחה כמובן שהמסך יקר !!

לגבי העובדה שכתבתי פעמיים שהוא יקר - מדובר בטעות. אין כאן שום רצון להדגיש את זה במיוחד. אנחנו טועים, במיוחד בפורום לא מחייב...

אני שמח לשמוע שאתה נהנה מהמסך, באמת. ואם אתה קשור אליו אישית ונעלבת מהשרשור שלי, אני מצטער. אך הבאתי את דעתם של מומחים עלומיים.

לגבי המסקנות - המקסנות הן שלי בלבד, וזאת מהות הפורום. אני לא חושב שעבור כל משפט שאני כותב, אני צריך לכתוב את המילה "לדעתי". זה ברור. זה פורום של אנשים בוגרים. כתבתי תקציר לביקורת חיצונית ואובייקטיבית, ותוכל לראות שכל מה שכתבתי מופיע גם בכתבה. את המסקנות האישיות שלי כתבתי בנפרד (שאני ביטלתי את הרכישה).

"כל הסיפורים וההתנגחויות באתר הזה על כל דבר שיוצא פשוט לא מכובד לאתר שאני לפחות מחזיק ממנו"

אני לא מסכים. אני חושב שהדיון הזה הוא אחד הדיונים היותר חשובים בפורום בזמן האחרון. על כל עשרים דיונים של "מה לקנות" או "צריך עזרה דחוף" או "נדפקתי עם היבואן X", צריך להיזכר שמדובר בפורום מסכים שבין השאר, מציע לנו את האפשרות לדון על המוצרים האחרונים ועל האיכות שלהם. אני חושב שהמטרה שלו, בין השאר, להביא לאנשים את המידע הכי אובייקטיבי על מוצרים, לפני שהם נפרדים מ-20,000 ש"ח מהחשבון שלהם. זה שזה לא מוצא-חן בעיניך, מקובל, ואני שמח שאתה מביע את עמדתך. אבל למה להתעצבן? בגלל שהוצאת הרבה כסף על מסך וכואב לך לראות דעה שלילית? אלה החיים.
lirn8
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Mar 25, 2011

#55  נשלח: ה' 28/04/2011 12:01

אני בעקבות הפוסט הזה קונה 29 אינץ׳ רגילה
מסך עם בטן
וזהו....
shlomore
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 01, 2005
הבעות תודה: 41
מספר הודעות: 394

#56  נשלח: ה' 28/04/2011 12:07

מן הסתם וזו בהחלט תהיה התגובה האחרונה שלי בנושא הזה,הדבר שאותי מצחיק בשרשור שפתחת זה שאתה עם העיניים שלך שמחוברות למוח לא ראית ולא צפית במסך ופשוט הסתמכתה על מאמר אחד מיני רבים,שדרך אגב אם תקרא אותו שוב תראה שהוא בכלל לא "קוטל" את המסך אלא להיפך,נכון שהאמריקאים נותנים תמיד חשיבות גדולה בביקורת שלהם לכל מוצר לתג המחיר,כך שאם היית מודע לקונספט הביקורתי של האמריקאים היית יודע לסנן את הביקורת ולהעמידה בפרספקטיבה נכונה. שוב,תבחן אתה את המסך עם העיניים שלך,תשחק תכייל תשווה לדברים אחרים שראית ואז אני אתיחס אחרת למה שאתה כותב. למשל למה שלא תחפש באותה התלהבות שחיפשת אתר אחד שלא נתן 5 כוכבים אלא 4,למה שלא תקרא מאות ביקורות של אנשים אמריקאים שקנו את המסך ומה הם חושבים עליו? לא נראה לך יותר אמין מהבחינה הצרכנית?
אני אישית לא קניתי מעולם מותג רק לפי ביקורות כביכול של מקצוענים,אלא הרבה יותר חשוב לי לקרוא ביקורות של אנשים שיושבים בסופו של יום ורואים סרט במסך שהם קנו. אני חבר ותיק באתר הזה,ויצא לי לא פעם ולא פעמיים לגחך לקריאה של מאמרים ואו כתבות שחלקם נכתבו גם על ידי אנשים שהם גורו לחלק גדול מהחברים כאן. אבל זה לא עניני להגיב לכל דבר
שמישהו כותב או חושב.. לפני שאני בהחלט מסיים את חלקי בשרשור הזה,אני לא נעלב,מתעצבן או כל דבר אחר שניסית להגיד עלי,אני מגיב ! ואתה רוצה לשמוע משהו שהוא בהחלט מהות הדיון שפתחת? אני בכלל לא מזהה ולא רואה את כל התופעות ש"אמורות" להיות במסך לפי ה"מומחים" במאמר. ואני לא עיוור !
סוף שבוע טוב לכולם !
dor8 (דור)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jan 25, 2008
הבעות תודה: 201
מספר הודעות: 4835

#57  נשלח: ה' 28/04/2011 12:24

shlomore כתב:
מן הסתם וזו בהחלט תהיה התגובה האחרונה שלי בנושא הזה,הדבר שאותי מצחיק בשרשור שפתחת זה שאתה עם העיניים שלך שמחוברות למוח לא ראית ולא צפית במסך ופשוט הסתמכתה על מאמר אחד מיני רבים,שדרך אגב אם תקרא אותו שוב תראה שהוא בכלל לא "קוטל" את המסך אלא להיפך,נכון שהאמריקאים נותנים תמיד חשיבות גדולה בביקורת שלהם לכל מוצר לתג המחיר,כך שאם היית מודע לקונספט הביקורתי של האמריקאים היית יודע לסנן את הביקורת ולהעמידה בפרספקטיבה נכונה. שוב,תבחן אתה את המסך עם העיניים שלך,תשחק תכייל תשווה לדברים אחרים שראית ואז אני אתיחס אחרת למה שאתה כותב. למשל למה שלא תחפש באותה התלהבות שחיפשת אתר אחד שלא נתן 5 כוכבים אלא 4,למה שלא תקרא מאות ביקורות של אנשים אמריקאים שקנו את המסך ומה הם חושבים עליו? לא נראה לך יותר אמין מהבחינה הצרכנית?
אני אישית לא קניתי מעולם מותג רק לפי ביקורות כביכול של מקצוענים,אלא הרבה יותר חשוב לי לקרוא ביקורות של אנשים שיושבים בסופו של יום ורואים סרט במסך שהם קנו. אני חבר ותיק באתר הזה,ויצא לי לא פעם ולא פעמיים לגחך לקריאה של מאמרים ואו כתבות שחלקם נכתבו גם על ידי אנשים שהם גורו לחלק גדול מהחברים כאן. אבל זה לא עניני להגיב לכל דבר
שמישהו כותב או חושב.. לפני שאני בהחלט מסיים את חלקי בשרשור הזה,אני לא נעלב,מתעצבן או כל דבר אחר שניסית להגיד עלי,אני מגיב ! ואתה רוצה לשמוע משהו שהוא בהחלט מהות הדיון שפתחת? אני בכלל לא מזהה ולא רואה את כל התופעות ש"אמורות" להיות במסך לפי ה"מומחים" במאמר. ואני לא עיוור !
סוף שבוע טוב לכולם !

שלמה ,

תמשיך להנות מאחד המסכים הטובים ביותר בעולם כיום !!
וכמו שאמרת בשרשור הקודם שפתחת על המסך : הלוואי על כל חבר בפורום מסך כזה בבית למרות
מה שנכתב באותו "מאמר"...
LinkMattan
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Dec 04, 2008

#58  נשלח: ה' 28/04/2011 12:45

shlomore כתב:
סוף שבוע טוב לכולם !

חבל שאתה לא ממשיך להגיב, כי זה יכול להיות דיון לא רע.

הסתמכתי על מאמר אחד כי אני די סומך על cnet. נכון, יש המון ביקורות מעולות הן של אתרים מקצועיים והן של אנשים, אך מספיקה ביקורת שלילית אחת כדי לקלקל לי את החגיגה. כל אחד עם הסטנדרטים שלו. אם אתה מעדיף ביקורות של אנשים פרטיים - זה מעולה.

לבסוף, אני שמח לשמוע שאתה לא סובל מאותן בעיות שדווחו בביקורת.

בתור חבר פורום פעיל וותיק שיש לו את המסך, למה שלא תעלה תמונות של המסך שממחישות שהם טועים? תצלם את המסך עם איזה רקע שחור (ההתחלה של סטאר וורס?), ואת הפינות שלו? זה באמת ישנה את דעתי על המסך, ואני לא צוחק. יכול להיות שהאתר הספציפי הזה קיבל מסך תקול...

אני אשמח אם תמשיך להגיב.
חשמל-נטו
עוסק בתחום
עוסק בתחום

הצטרף בתאריך:
  Feb 07, 2010
הבעות תודה: 2
מספר הודעות: 42

#59  נשלח: ה' 28/04/2011 12:51

roslan
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Mar 10, 2011
הבעות תודה: 3
מספר הודעות: 166

#60  נשלח: ה' 28/04/2011 13:01

חשמל-נטו כתב:

שלום
אשמח אם תרחיב בסוגייה הנ"ל
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > טלוויזיות LCD,LED עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  | ... |  9  |  10  |  11  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה