הסבלנות משתלמת - אמוטיבה מציגה את ה XMC-1

אודיו בקולנוע-ביתי ופורמטים רב-ערוציים - רסיברים, מגברי כח-רב ערוציים, פרוססורי-אודיו וכו'
nimmer (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 4 פעמים

הסבלנות משתלמת - אמוטיבה מציגה את ה XMC-1

נושא שלא נקרא #1 

חברים. אתם חייבים לשמוע את הפודקסט האחרון:

http://emotiva.com/news/

מצב אנלוגי מלא ! (לא "דיירקט".. - א נ ל ו ג י !!)

DAC מובנה + 2 כניסות USB תומך 24/192 !!

יכולת הזרמת FLAC מהרשת.

7 יציאות BALANCED.

EQ חדש מבית TACT - להבדיל מכל האודיסיי וחברים (לי יש ניסיון ממשי עם ה XT32), הוא מאפשר כיוון אוטומטי אבל גם אפשרות לראות את התוצאות, לשנות אותם ואפילו מצב שמאפשר לראות את עקומת ההיענות לפני ואחרי שינויי ה EQ.

כאמור, היה שווה לחכות..

istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K
נתן תודות: 1001 פעמים
קיבל תודות: 2180 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

נשמע מבטיח. מאחר וגם הקודם היה מבטיח אני ממליץ לכל הרוכשים הפוטנציאלים להמתין ולתת לאחרים להתגלח עליו ולאחר קבלת פידבקים חיובים להזמין.

nimmer (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #3 

ה UMC-1 היה אמנם מלא במחלות ילדות אבל בסה"כ, ולאורך כל הדרך, מדובר במוצר מדהים שעם הגברה טובה נותן תוצאות שלא היו מביישות רסיברי על כדוגמת ה 5009 ומבחינת איכות הסאונד, הוא נשמע טוב כמו הפרוססורים הגדולים (כמו האינטגרה DHC 80.2 שהיה לי). וכל זאת ממכשיר ברמת הכניסה של החברה שתומחר לראשונה ב 699$ והיום נמכר ב 500$. לדעתי הוא עדיין מציאה (עם כל תקלות ה Firmware שקיימות גם היום).

עם זאת, ה XMC הוא חיה אחרת לגמרי (שכנראה תלווה במחלות ילדות משלה). הוא תוכנן מ-0, הוא מבוסס מעבד ARM ולינוקס, ומה שהכי חשוב לדעתי, זה שהחברה הפעם מודעת למגבלות שלה ופנתה למקורות חיצוניים (Outsourcing) בנושאים שבהם היא חלשה יותר - TACT. בנוסף, המכשיר גם מתומחר בפי 3 מה UMC.

גם אם נשים הכל בצד, עם כל הכבוד לאינטגרה (כאמור, היה לי אותו, גם אם לתקופה קצרה יחסית), עדיין מדובר ב"רסיבר אונקיו משודרג", עם אותו OSD של אונקיו ושיעמום טוטאלי - לא מעניין, SAFE, ובטח לא High end. באנלוגיה הוא משתווה ללקסוס של הפרוססורים. שזה טוב, אבל לא מצויןן..
בעוד שהצעצועים לבית אמוטיבה הם פחות מלוטשים (אני מתכוון לתכנה, חיצונית הם דווקא יותר מלוטשים..), יותר בעייתיים, אבל הם מאוד ממוקדים במטרה שלשמה נתכנסנו - Sound Quality. פשוט אי אפשר להשוות. באנלוגיה לעולם הרכב, הייתי אומר - אלפא רומאו של היום.. (התמסחרו אמנם, משתמשים ברכיבים סטנדרטיים יחסית, אבל מצליחים לנגן "מוזיקה אחרת לגמרי"..)

יודע בוודאות שיש וכנראה גם יהיו פרוססורים טובים יותר, אבל בטח שלא ברמת המחיר הזו ובהישג יד של חובבי האודיו (וצדק מי שאמר שהתחביב הזה, הפך כבר מזמן לתחביב "לעשירים" כך שיש לחזק את ידיהם של החבר'ה באמוטיבה. שאפו.)

istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K

נושא שלא נקרא #4 

nimmer כתב:ה UMC-1 היה אמנם מלא במחלות ילדות אבל בסה"כ, ולאורך כל הדרך, מדובר במוצר מדהים שעם הגברה טובה נותן תוצאות שלא היו מביישות רסיברי על כדוגמת ה 5009 ומבחינת איכות הסאונד, הוא נשמע טוב כמו הפרוססורים הגדולים (כמו האינטגרה DHC 80.2 שהיה לי). וכל זאת ממכשיר ברמת הכניסה של החברה שתומחר לראשונה ב 699$ והיום נמכר ב 500$. לדעתי הוא עדיין מציאה (עם כל תקלות ה Firmware שקיימות גם היום).

עם זאת, ה XMC הוא חיה אחרת לגמרי (שכנראה תלווה במחלות ילדות משלה). הוא תוכנן מ-0, הוא מבוסס מעבד ARM ולינוקס, ומה שהכי חשוב לדעתי, זה שהחברה הפעם מודעת למגבלות שלה ופנתה למקורות חיצוניים (Outsourcing) בנושאים שבהם היא חלשה יותר - TACT. בנוסף, המכשיר גם מתומחר בפי 3 מה UMC.

גם אם נשים הכל בצד, עם כל הכבוד לאינטגרה (כאמור, היה לי אותו, גם אם לתקופה קצרה יחסית), עדיין מדובר ב"רסיבר אונקיו משודרג", עם אותו OSD של אונקיו ושיעמום טוטאלי - לא מעניין, SAFE, ובטח לא High end. באנלוגיה הוא משתווה ללקסוס של הפרוססורים. שזה טוב, אבל לא מצויןן..
בעוד שהצעצועים לבית אמוטיבה הם פחות מלוטשים (אני מתכוון לתכנה, חיצונית הם דווקא יותר מלוטשים..), יותר

בעייתיים, אבל הם מאוד ממוקדים במטרה שלשמה נתכנסנו - Sound Quality. פשוט אי אפשר להשוות. באנלוגיה לעולם הרכב, הייתי אומר - אלפא רומאו של היום.. (התמסחרו אמנם, משתמשים ברכיבים סטנדרטיים יחסית, אבל מצליחים לנגן "מוזיקה אחרת לגמרי"..)

יודע בוודאות שיש וכנראה גם יהיו פרוססורים טובים יותר, אבל בטח שלא ברמת המחיר הזו ובהישג יד של חובבי האודיו (וצדק מי שאמר שהתחביב הזה, הפך כבר מזמן לתחביב "לעשירים" כך שיש לחזק את ידיהם של החבר'ה באמוטיבה. שאפו.)
...

שוב אני אומר לאור נסיון העבר מומלץ להמתין עד שאחרים יתגלחו .

מי שלא רוצה להמתין שיזמין ויהנה.

Almogc
סמל אישי של משתמש
מורעל האתר
מורעל האתר
נתן תודות: 141 פעמים
קיבל תודות: 163 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

ככה צריך להציג את הפרטים:

http://emotiva.com/xmc1/spec_sheet.pdf

לא חסכו בכלום, גם ברמת הפירוט על המוצר וגם ברמת "כל טוב" במכשיר... בהחלט מסקרן למי שחפץ בפרוססור.
מזל שאני כרגע רחוק מעולם הק"ב :wink:

Almogc
סמל אישי של משתמש
מורעל האתר
מורעל האתר

נושא שלא נקרא #6 

אגב,

הפרה סטריאו - XSP-1 גם אמור לצאת כל יום... כנראה "שהבלאגן" של הפרוססור החדש ירגע הם יצהירו על הפרה החדש.
כאמור, הם פיתחו את שני המוצרים במקביל.

nimmer (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #7 

ת'אמת שחשבתי לרכוש גם את ה XSP-1 ולעבוד עם HT Bypass, אבל אחרי ששמעתי את הפודקאסט האחרון, ובמיוחד נושא האנלוג סטייג' (מצב אנלוגי מלא בין הכניסות והיציאות של ה XLR - למעשה מדובר ב Volume control ותו לא) וכן את העובדה שיש שם DAC מלא עם אפשרות Bit perfect stream ישירות מהמחשב או באמצעות רכיב ה C-media של 24/192 ותמיכה ב Flac. התוצאה ?, כדלקמן:

1. אין לי צורך ב XSP.
2. כנראה שגם לא אצטרך Dac (אמור להיות ברמה אחת מעל ה XDA, לפי הצ'יפים של analog שדחפו שם..)
3. צריך רק נגן Allrounder טוב (אולי OPPO ?) עם יציאות XLR, ואני מסודר..

istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K

נושא שלא נקרא #8 

Almogc כתב:ככה צריך להציג את הפרטים:

http://emotiva.com/xmc1/spec_sheet.pdf

לא חסכו בכלום, גם ברמת הפירוט על המוצר וגם ברמת "כל טוב" במכשיר... בהחלט מסקרן למי שחפץ בפרוססור.
מזל שאני כרגע רחוק מעולם הק"ב :wink:
...
כמו שאמרתי נראה טוב אבל לאור נסיון העבר שווה להמתין

Almogc
סמל אישי של משתמש
מורעל האתר
מורעל האתר

נושא שלא נקרא #9 

(Y)

כמו כן, העצה של יואב שווה הרבה כסף, תמתין קצת שאחרים יתגלחו על הפרוססור החדש...

RanMoyal
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 12 פעמים
קיבל תודות: 611 פעמים

נושא שלא נקרא #10 

TACT.....?

הקשבתי פעם לפרוססור שלהם בחו"ל.
הדגימו את יכולות ה-רום קורשן שלהם. זו הייתה חוויה מאירת עיניים.
מדובר בחברה מאוד מאוד רצינית, לא ממש מסחרית לאור מחירי המוצרים שלהם.

הם מציינים שזו תוכנה שהם פיתחו במיוחד בשביל EMOTIVA כך שעדיין מוקדם לדעת אם היא היא תהיה ברמת התיחכום של אותן תוכנות שהם משתמשים בפרוססורים הגדולים והיקרים שלהם.

מדהים שאפשר "לטעום" מ- TACT בכזו רמת מחיר.

אגב, מנסיון עם לא מעט חברות שמשתמשות ב- RC ועם כל הכבוד לשמות הגדולים או לשמות הקטנים, אין תעודת ביטוח שחברה X תהיה טובה יותר מחברה Y בחלל הספציפי שלך.

רן

istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K

נושא שלא נקרא #11 

RanMoyal כתב:TACT.....?

הקשבתי פעם לפרוססור שלהם בחו"ל.
הדגימו את יכולות ה-רום קורשן שלהם. זו הייתה חוויה מאירת עיניים.
מדובר בחברה מאוד מאוד רצינית, לא ממש מסחרית לאור מחירי המוצרים שלהם.

הם מציינים שזו תוכנה שהם פיתחו במיוחד בשביל EMOTIVA כך שעדיין מוקדם לדעת אם היא היא תהיה ברמת התיחכום של אותן תוכנות שהם משתמשים בפרוססורים הגדולים והיקרים שלהם.

מדהים שאפשר "לטעום" מ- TACT בכזו רמת מחיר.

אגב, מנסיון עם לא מעט חברות שמשתמשות ב- RC ועם כל הכבוד לשמות הגדולים או לשמות הקטנים, אין תעודת ביטוח שחברה X תהיה טובה יותר מחברה Y בחלל הספציפי שלך.

רן
...
רן

ללא ספק tact זו חברה מעולה פשוט ליגה. לאור מחיר הפרוססור לא נראה לי ששילבו שם את ה top of the line שלהם ולכן יהיה נכון ולהמתין עד ליציאת ביקורות של משתמשי קצה.

itay123
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 479 פעמים
קיבל תודות: 859 פעמים

נושא שלא נקרא #12 

nimmer ידידי

כל הכבוד
המוצר בהחלט ניראה מבטיח ביותר (b)
נמתין לרשמים של המשתמשים... 8)

השאלה אך הוא sonicly ולא רק ב-features. 8O

אם הוא באמת יהיה the best of both worlds גם אודיופילי וגם מתקדם ו-up to date.
הא בהחלט "יזעזע" את השוק. 8O 8O
כמו שהמוצרים האחרים שלהם עושים זאת בהחלט. (Y) (f)
המחיר הוא no brainer בהחלט (Y) :!:

כאשר אלמוג הראה לי את ה-CD שלהם בהחלט התרשמתי לטובה מאיכות הבנייה של החברה הזו, איכות המחברים ועוד..אמנם לא שמעתי אותו אבל אני סומך על אלמוג שיש לו אוזניים טובות וממשתמשים אחרים, ובתכלס במחיר שהוא נמכר קשה "ליפול"... (Y)

זה בהחלט מעניין.... (Y) (f)

amitbak
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 117 פעמים
קיבל תודות: 212 פעמים

נושא שלא נקרא #13 

האם יש יבואן לחברה הזו בארץ?

adirbooking
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 108 פעמים
קיבל תודות: 107 פעמים

נושא שלא נקרא #14 

amitbak כתב:האם יש יבואן לחברה הזו בארץ?
...
לא, אך הם שולחים לארץ והמחירים נוחים לפי רשמים של חברי הפורום למינהם....

istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K

נושא שלא נקרא #15 

amitbak כתב:האם יש יבואן לחברה הזו בארץ?
...
אין יבואן באף מדינה :) הרכישה מתבצעת ישירות מהם וזו אחת הסיבות למחירים ההגיוניים של המוצרים.

שלח תגובה

חזור אל “אודיו רב-ערוצי (ק''ב)”