מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

עדכון : הוט הוסיפו 10 ערוצים ברוסית וסוגרים את ערוצי הבית ב HD

עמוד 4 מתוך 5
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  הבא 
   פורומים > וידאו > לווין, כבלים,DTT, עידן+
מחבר הודעה
erezcap
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jan 29, 2012
הבעות תודה: 7
מספר הודעות: 395

#46  נשלח: א' 11/03/2012 20:39

במקום שאתם תהיו ישרים עם עצמכם ותגידו וואלה הוא צודק , HOT הגזימה , HD זה חלק בלתי נפרד

מחבילת הסרטים בשנת 2012 ולהפריד אותם מ SD זה טעות .

אבל מסתבר שיש פתרון ,רק חבל שעכשיו נזכרו לומר לי .

נחה דעתי .
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Chip
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 22, 2010
הבעות תודה: 2
מספר הודעות: 143

#47  נשלח: א' 11/03/2012 20:44

אני בדיוק מנסה להסביר לך שהיא כבר לא מפרידה - בעבר כן, היום כבר לא.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
benny123
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Oct 29, 2009

הבעות תודה: 2290
מספר הודעות: 5325

#48  נשלח: א' 11/03/2012 21:27

רק אני חושב שלחיות עם סטרימר ו-DVBT זה אחלה אלטרנטיבה לכל החברות כבלים באשר הן?
ואם בכל זאת חושקת נפשכם בחווית הזפזופ שימו צלחת פרטית וגמרו עניין
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Jonman
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Mar 13, 2008
מספר הודעות: 161

#49  נשלח: א' 11/03/2012 22:45

מבדיקה נוספת שעישיתי, מסתבר שלא צריך לעשות טריפל כדי לקבל את חבילת ה-HD. יש להם את HOT MEGA בעלות של 234 ש"ח שכולל MAGIC HD וממיר HD רגיל, כל חבילות הערוצים וחבילת ערוצי ה-HD. אגב, אם אני לא טועה, עד לא מזמן זה היה המחיר בהוט עם ממיר HD רגיל ובלי חבילת ערוצי ה-HD (דבר שהיה מוגזם בעיני).
לעומת זאת ב-יס באותו מחיר אתה מקבל את YESMAXTOTAL, חבילת הסרטים והסדרות נו וכמובן את ערוצי ה-HD.
ב-יס לדעתי התוכן בערוצי ה-HD הוא יותר מעניין (יותר ערוצי סדרות למשל).
במקרה שלך אתה יכול להסתכל על זה בצורה אחרת: יס מכריחה אותך לקחת את ערוצי ה-HD, לעומת הוט שאומרת לך שאם לא תחבר את ערוצי ה-HD, תשלם 20 ש"ח פחות (כמובן אם זה לא מובנה לך בתוך החבילה). כך היה במקרה שלי כאשר היה לי הוט עם 5 חבילות וממיר HD שעלה לי 193 ש"ח לחודש (שימור) והוספתי עוד 40 ש"ח עבור HD פלטינום (שכלל גם ספורט5HD). ב-יס אני משלם היום קצת יותר יקר כי לקחתי מסלול ספורט שעולה 279 ש"ח בחודש.
בכל מקרה הסיבה העיקרית שעברתי ל-יס היא בגלל התגובות על ה-MAGIC HD. ורציתי ממיר מקליט HD שעובד חלק. וגם בגלל מסלול ספורט שבעיני משתלם למי שחייב את הערוצים ספורט 5HD ו-5+LIVE.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
godZilla
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Sep 22, 2009
הבעות תודה: 24
מספר הודעות: 407

#50  נשלח: ב' 12/03/2012 8:57

erezcap,
לא מבין את כל הבלגן. נראה שפרסמת מידע בלי לבדוק אותו.
ראשית בין עשרה ערוצים בשפה הרוסית שהוסיפו - כחצי אם לא יותר לא חינמיים ופתוחים לתקופת ההכירות.
דבר שני - מי אמר לך שאם אתה מנוי טריפל אז צריך להוסיף 20 ש"ח לערוצי סרטים HD - זה בפנים!

אז, אם לקצר את כל ההתכתבות, מה שמפריע לך שלדוברי שפות יהיה יותר תוכן לבחור לראות?
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Brat23
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jan 30, 2011
הבעות תודה: 1
מספר הודעות: 168

#51  נשלח: ב' 12/03/2012 11:38

אתה לא בוחר הערוצים שאתה רוצה לראות יש חבילה והמחיר שלה ,מפריע לך מחיר ולא ערוצים ברוסית....
פרופיל | שלח הודעה | חפש
beller
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Aug 24, 2008

הבעות תודה: 28
מספר הודעות: 519

#52  נשלח: ב' 12/03/2012 11:46

קיימת אפשרות טכנית להוסיף כמות גדולה מאוד של ערוצים בספרדית, לטובת עולי אמל"ט ודוברי הספרדית. בנוסף, ניתן לקבל מהיבשת תכנים במחירים מפתים מאוד. אבל לעולי אמל"ט אין את הלובי הפוליטי שיש לעולים מרוסיה. פשוט ככה. יש מחקר מרתק של פרופ' דן כספי מאוניברסיטת בן גוריון, על השיח התקשורתי של עולי רוסיה/חבר העמים ועל מידת חיבורם לשיח הישראלי הכללי, כאחד הפרקים בספר המצויין של פרופ' יהודה גרדוס על מטרופולין באר שבע.
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jan 29, 2012

#53  נשלח: ב' 12/03/2012 12:15

הפורום הזה פופלרי נורא ,בעיקר בקרב אנשים אם תודעה צרכנית וטכנית גבוהה מהרגיל .

חבל שאתם לא מבינים אותי

להוציא חבילה של 329 שקל !!! אין תוספת של ערוצי סרטים ב- HD מקבילים ל SD ,בכל שאר החבילות

זה סגור ללקוחות .

אתמול בעת העלאת הערוצים ברוסית נאמר שזה בחינם , אז 27 ערצים ברוסית מתוכם 18 חינם

פנאי ובידור קומדי סרטים ילדים זה תמורה מצויינת !!!, הבעיה היא שבדיוק אתמול

היו אמורים כן לסגור את ערוצי הסרטים ב HD , מה אתם רוצים

שלקוח שלמשלם 300 שקל ירגיש כאשר הוא אוהב לראות סרטים וסוגרים לו את הערוצים ורוצים

עוד כסף , כאשר ב YES קיבלת חבילת סרטים בכל הפורמטים SD -HD ומעלים באותה שעה 10 ערוצים

בחינם שלא משרתים אותי ,אין לי בעייה עם ערוצים זרים בכל שפה, מצידי 100 ערוצים ברוסית ב HOT

לבריאות ,רק לא על חשבוני !!! .

אתמול בדיוק היה כתבה על מה שאני אומר ,זה לא שאני לבד!!!!

http://www.themarker.com/tv/1.1661070
פרופיל | שלח הודעה | חפש
IamEzio (דוד)
גורו HTPC
גורו HTPC

הצטרף בתאריך:
  Jul 05, 2010

הבעות תודה: 517
מספר הודעות: 6818

#54  נשלח: ב' 12/03/2012 12:19

בפעם המאה ,תפסיק להגיד שסגרו את הערוצים ,הם מראש היו בתשלום ,אז דיי ,דיי כבר להציף את הפורום בסתם הודעות וללכת ראש בקיר מול כולם .
פרופיל | שלח הודעה | חפש
erezcap
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jan 29, 2012

#55  נשלח: ב' 12/03/2012 12:21

IamEzio כתב:
בפעם המאה ,תפסיק להגיד שסגרו את הערוצים ,הם מראש היו בתשלום ,אז דיי ,דיי כבר להציף את הפורום בסתם הודעות וללכת ראש בקיר מול כולם .

אתה שחקן גדול !!! כולם יודעים שהיה ערוץ פתוח 505 ואותו סגרו מזה אתה מתעלם כבר 10 תגובות!!!

התנהגות בלתי הולמת: 
פניה לגופו של אדם
פרופיל | שלח הודעה | חפש
IamEzio (דוד)
גורו HTPC
גורו HTPC

הצטרף בתאריך:
  Jul 05, 2010

הבעות תודה: 517
מספר הודעות: 6818

#56  נשלח: ב' 12/03/2012 12:26

ממה שראיתי הם נכנעו וZoneHD יהיה בחינם ,נציג של הוט ..אז מי שלא מסכים איתך הוא נציג של הוט ?

מצחיק כי ההיתי בVDSL2 בבזק עד לפני כמה חודשים .

מתעלם מהמציאות ? המציאות אומרת לי שהחברה מראש לא הבטיחה לך שום דבר בקשר לערוצים האלו ,כן היה ערוץ Movies HD ,כן הם סגרו אותו כדי להוציא את ערוצי הסרטים בHD ,וכן הערוצים האלו הם בתשלום ,ועד כמה שזה עצוב שבשנת 2012 אתה תצתרך לשלם גם על חבילת הסרטים וגם על חבילת הHD זאת אומרת לשלם פעמיים על אותו ערוץ ,הם לא אמרו לך שהערוצים האלו יהיו בחינם ,הם מראש אמרו שזה יהיה בתשלום ,אז על מה כל המהומה ? הרי בפועל ,כמה לקוחות באמת ישלמו על החבילה הזאת ? ברוב החבילות החבילה הזאת כלולה כבר אז אתה לא משלם עליה בנפרד בנוסף ,אז מה זה משנה אתה סתם עושה פיל מעכבר .

erezcap
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jan 29, 2012

#57  נשלח: ב' 12/03/2012 12:37

IamEzio כתב:
ממה שראיתי הם נכנעו וZoneHD יהיה בחינם ,נציג של הוט ..אז מי שלא מסכים איתך הוא נציג של הוט ?

מצחיק כי ההיתי בVDSL2 בבזק עד לפני כמה חודשים .

מתעלם מהמציאות ? המציאות אומרת לי שהחברה מראש לא הבטיחה לך שום דבר בקשר לערוצים האלו ,כן היה ערוץ Movies HD ,כן הם סגרו אותו כדי להוציא את ערוצי הסרטים בHD ,וכן הערוצים האלו הם בתשלום ,ועד כמה שזה עצוב שבשנת 2012 אתה תצתרך לשלם גם על חבילת הסרטים וגם על חבילת הHD זאת אומרת לשלם פעמיים על אותו ערוץ ,הם לא אמרו לך שהערוצים האלו יהיו בחינם ,הם מראש אמרו שזה יהיה בתשלום ,אז על מה כל המהומה ? הרי בפועל ,כמה לקוחות באמת ישלמו על החבילה הזאת ? ברוב החבילות החבילה הזאת כלולה כבר אז אתה לא משלם עליה בנפרד בנוסף ,אז מה זה משנה אתה סתם עושה פיל מעכבר .

55 תגובות ולא הבנת על מה המהומה !!! שהיה ערוץ סרטים HD בחבילת סרטים לכולם ,פיצלו ל 4 וסוגרים

את הערוצים ובאותו יום מוספים 10 ערוצי פנאי ,בידור,טבע,קומדי ,סרטים ברוסית .

על זה המהומה .

זה פשוט לא אמת מה שאתה אומר, רוב האנשים כבר מחוברים בטריפל ישן והחבילה סגורה למרות שהיה

להם MOVIS HD בחבילת הסרטים ,עכשיו זה סגור , גם מנוי כבלים רגיל או כבלים אינטרנט החבילה סגורה

אלא אם מוספים עוד כסף עבור אותם ערוצים .

הפתרון : הוט צריכה לפתוח כל ערוץ HD מקביל ל SD שנמצא בחבילה .
פרופיל | שלח הודעה | חפש
giladl (גלעד)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Feb 22, 2011
הבעות תודה: 56
מספר הודעות: 964

#58  נשלח: ב' 12/03/2012 13:38

לי יש את הטריפל אבל אני חושב ש-erezcap צודק.

אם הייתי מנוי עם HD (לא פלטיניום) והייתי רגיל לצפות בערוץ 505 ששידר רק איכות HD והיו סוגרים לי אותו - זה היה מעצבן מאד!

מה שהוט עשתה כדי להגדיל את מספר ערוצי הHD זה בעצם לקחת את אותו תוכן ששודר ב-505 ופיזרה אותו ליותר ערוצים - כל שאר השידורים הם אפסקייל.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
erezcap
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jan 29, 2012

#59  נשלח: ב' 12/03/2012 14:13

giladl כתב:
לי יש את הטריפל אבל אני חושב ש-erezcap צודק.

אם הייתי מנוי עם HD (לא פלטיניום) והייתי רגיל לצפות בערוץ 505 ששידר רק איכות HD והיו סוגרים לי אותו - זה היה מעצבן מאד!

מה שהוט עשתה כדי להגדיל את מספר ערוצי הHD זה בעצם לקחת את אותו תוכן ששודר ב-505 ופיזרה אותו ליותר ערוצים - כל שאר השידורים הם אפסקייל.

תודה לאל ,סוף סוף מישהו הבין אותי !!!.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
amiti
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Nov 26, 2007
הבעות תודה: 28
מספר הודעות: 1173

#60  נשלח: ב' 12/03/2012 16:27

ביד אחת הוט מפרסמת מבצעים במחירי היצף וביד השנייה עושה תרגילים כדי לסחוט עוד כסף על מה שכבר ניתן בעבר ללא תשלום נוסף.

נשמע כמו מדיניות שיווקית לא הגונה.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > לווין, כבלים,DTT, עידן+ עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה