מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

שרשור תגובות: מסך OLED עם WebOS עם מודל 55EC939Y של חברת LG

עמוד 3 מתוך 7
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  הבא 
   פורומים > וידאו > טלוויזיות LCD,LED
מחבר הודעה
ariane
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Nov 17, 2005
הבעות תודה: 18
מספר הודעות: 365

#31  נשלח: ב' 27/04/2015 14:57

בארה"ב LG הפחיתה את המחיר של דגם 55EC9300 מ 3500$ ל 2500$ . מעניין אם ומתי נזכה לצניחה כזו של המחיר בארץ...
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
jacko-il (שחר)
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Apr 16, 2007
הבעות תודה: 1178
מספר הודעות: 8271

#32  נשלח: ב' 27/04/2015 15:08

די דומה למחיר שרץ היום באירופה למסך המקביל שלו (ה- 55EC930V) סביב ה- 2000 אירו.
לדעתי ח.י לא בקטע של למכור את המסך הזה בכמויות בארץ אלא יותר בקטע של מס' יחידות. לפי התמחור שלו כאן ניתן להסיק כי הם מכוונים אותו ללקוחות עם כיסים עמוקים ולא מעוניינים בשלב הזה לפנות איתו למיינסטרים. (אם אני לא טועה המחירון שלו כיום הוא כ- 25K ש"ח, שזה בערך פי 2.5 מהמחיר שלו בחו"ל ובערך פי 4 מעלות של מסך LED טוב בארץ לאותו הגודל)

חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Dec 14, 2005
הבעות תודה: 327
מספר הודעות: 6452

#33  נשלח: ב' 27/04/2015 16:15

הם כנראה מכוונים לשוק הגבוה. אחרי זה יצאו במחיר "מבצע" לחברי האתר של 25K
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3662
מספר הודעות: 68973

#34  נשלח: ב' 27/04/2015 16:53

המחירים כל הזמן בתנועה. זה לא מפתיע.
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 24, 2009
הבעות תודה: 8
מספר הודעות: 299

#35  נשלח: ג' 28/04/2015 12:11

jacko-il כתב:
די דומה למחיר שרץ היום באירופה למסך המקביל שלו (ה- 55EC930V) סביב ה- 2000 אירו.
לדעתי ח.י לא בקטע של למכור את המסך הזה בכמויות בארץ אלא יותר בקטע של מס' יחידות. לפי התמחור שלו כאן ניתן להסיק כי הם מכוונים אותו ללקוחות עם כיסים עמוקים ולא מעוניינים בשלב הזה לפנות איתו למיינסטרים. (אם אני לא טועה המחירון שלו כיום הוא כ- 25K ש"ח, שזה בערך פי 2.5 מהמחיר שלו בחו"ל ובערך פי 4 מעלות של מסך LED טוב בארץ לאותו הגודל)

·ביבואן לא רשמי oled lg c9300 מתומחר 19.5k
ודגם a9800 oled מתומחר 23k

http://www ******* co.il/category/lg-1
jacko-il (שחר)
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

הצטרף בתאריך:
  Apr 16, 2007
הבעות תודה: 1178
מספר הודעות: 8271

#36  נשלח: ד' 29/04/2015 14:50

דגם EA9800 הוא ישן יותר. מאז, LG שיפרו משמעותית את הפאנלים שלהם, כך שכבר אין כמעט (או בכלל לא) פיקסלים תקועים/מחליפים צבעים, שיפרו את אחידות התאורה (אמנם אין תאורה אחורית, אך עדיין צריך לווסת ולתאם את עוצמות ההארה של כל הפיקסלים) ועוד כל מיני תחלואות ושיפורים (כולל ממשק חדש יותר שיושם מאז במסכים.)
בקיצור, ה- 9800 (או 98xx בכלל, תלוי מאיזה מדינה הוא הגיע) כבר דגם מיושן ואין סיבה כיום לרכוש אותו. צריך להיות עליו דיל ממש ממש אטרקטיבי כדי שהוא יועדף על פני ה- EC93xx שטוב ממנו בלא מעט. אז אני מניח שהמחיר של ה EA9800 פשוט לא מעודכן באתר שלהם, אחרת אין בזה שום סיבה הגיונית.

ובאופן כללי - המחירים אצלהם אכן זולים יותר מיבוא רשמי, אך מקבלים מסך מארה"ב (בלי סמארט בעברית ותמיכה בעברית) וחשוב יותר - מקבלים שנה אחת אחריות במקום שלוש מלאות, שזה לא מעט על מוצר שעולה כל כך הרבה כסף ושאמינותו לטווח רחוק עדיין לא ידועה כל כך.
אז מבורך כמובן שיש תחרות, אך המחירים צריכים להיות הרבה יותר נמוכים כדי שהוא ימשוך אליו את המיינסטרים. 25K זה גבוה בחזירות, אך 19.5K עדיין גבוה מידי גם כן.

לדעתי, מחיר ריאלי של מסך כזה (EC93xx) אם מתחשבים במס משוקלל למסכים מעל ל- 50 אינץ' (של כ- 54%) צריך להיות כ- 17K ש"ח מיבוא רשמי.

חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Mar 12, 2005

הבעות תודה: 27
מספר הודעות: 843

#37  נשלח: ד' 29/04/2015 15:21

17K קונה עכשיו
משהפרפר (משה פרפר)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jan 02, 2011
הבעות תודה: 19
מספר הודעות: 267

#38  נשלח: א' 05/07/2015 23:19

אחלה סקירה. כיום המחיר ירד ל-15,900. עדיין היסטרי.
Alon_Solo (אלון)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Sep 17, 2008

הבעות תודה: 299
מספר הודעות: 3029

#39  נשלח: ב' 06/07/2015 10:02

משהפרפר כתב:
אחלה סקירה. כיום המחיר ירד ל-15,900. עדיין היסטרי.

·כבר בזמן הסקירה ראיתי את המסך גם בפחות מ-15,900 מיבוא רשמי (הייתה פרסומת שתמיד קפצה לי בנייד ב-YNET של חי עם המחיר 15,900 ורשימת משווקים) לדעתי ב-P1000 וסביב ה-15K
משהפרפר (משה פרפר)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jan 02, 2011

#40  נשלח: ב' 06/07/2015 20:00

אלון, המחיר הזה הוא תחת הפרסום של ח.י.. אני מניח שניתן גם "להתמקח" ולהוריד קצת. לגבי P-1000, הייתי מעדיף לרכוש עם אחריות של היבואן הרשמי. רק במידה שגם הם מחזיקים את הסחורה של ח.י., הייתי הולך אליהם, כשההפרש הוא "רק" 900 ש"ח.
Alon_Solo (אלון)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Sep 17, 2008

הבעות תודה: 299
מספר הודעות: 3029

#41  נשלח: ב' 06/07/2015 21:44

משהפרפר כתב:
אלון, המחיר הזה הוא תחת הפרסום של ח.י.. אני מניח שניתן גם "להתמקח" ולהוריד קצת. לגבי P-1000, הייתי מעדיף לרכוש עם אחריות של היבואן הרשמי. רק במידה שגם הם מחזיקים את הסחורה של ח.י., הייתי הולך אליהם, כשההפרש הוא "רק" 900 ש"ח.

·אז לא קראת את מה שכתבת - נכנסתי ל״היכן קונים״ בפרסומת של חי כך שמדובר ביבוא 100% רשמי ובמחיר נמוך מהמומלץ. אין ספק שאפשר להתמקח ואני דווקא חושב שחוץ מסמסונג, היבוא המקביל של יתר המותגים פחות מורגש בשוק.
משהפרפר (משה פרפר)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jan 02, 2011

#42  נשלח: ב' 06/07/2015 22:44

ככל שזכור לי, יש ייבוא מקביל של שארפ ואם לא כיום, אז בטוח שהיה בעבר גם ייבוא מקביל של סוני. ואגב, אם יש עסק שמפרסם שהוא מוכר מוצר מקורי במחיר X, ברי שמצאת באותה שנייה נקודת מיקוח ראויה! כל בית עסק שמכבד את עצמו ורוצה למכור, ייאות לפתות אותך שתשאיר את המצלצלים בידו, גם אם יוריד לך עוד 100 ש"ח לפחות. הקטע הוא.... שנכון להיום, אני עדיין מרוצה מאד מהפיוניר שיש לי (ולא הדגם של עפר לאור לצערי). אז.... כל עוד המסך ההוא עדיין פועל כראוי, אני מוכן להמתין לדגם הבא (שאולי יהיה טוב אפילו יותר) ויימכר (בשאיפה), במחיר נוח יותר.
ואגב, שאלה לי לעפר היקר: ראיתי הדגמה של ה,939 הזה בשקם אלקטריק. אבל מה? רגע לפני שהפעילו אותו, הסתכלתי היטב במסך, וראיתי שקשת העיגול אינה ממש עגולה, ויש בה מעין קווים (קפלים) אנכיים כל כ-10 ס"מ, כאילו שהיה קושי כלשהו בתהליך העגלת הקשת, והדבר ניכר בתוצאת ה"קפלים". האם בחנת את משמעות הדבר במהלך הצפייה?
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

#43  נשלח: ג' 07/07/2015 6:46

משהפרפר כתב:
ככל שזכור לי, יש ייבוא מקביל של שארפ ואם לא כיום, אז בטוח שהיה בעבר גם ייבוא מקביל של סוני. ואגב, אם יש עסק שמפרסם שהוא מוכר מוצר מקורי במחיר X, ברי שמצאת באותה שנייה נקודת מיקוח ראויה! כל בית עסק שמכבד את עצמו ורוצה למכור, ייאות לפתות אותך שתשאיר את המצלצלים בידו, גם אם יוריד לך עוד 100 ש"ח לפחות. הקטע הוא.... שנכון להיום, אני עדיין מרוצה מאד מהפיוניר שיש לי (ולא הדגם של עפר לאור לצערי). אז.... כל עוד המסך ההוא עדיין פועל כראוי, אני מוכן להמתין לדגם הבא (שאולי יהיה טוב אפילו יותר) ויימכר (בשאיפה), במחיר נוח יותר.
ואגב, שאלה לי לעפר היקר: ראיתי הדגמה של ה,939 הזה בשקם אלקטריק. אבל מה? רגע לפני שהפעילו אותו, הסתכלתי היטב במסך, וראיתי שקשת העיגול אינה ממש עגולה, ויש בה מעין קווים (קפלים) אנכיים כל כ-10 ס"מ, כאילו שהיה קושי כלשהו בתהליך העגלת הקשת, והדבר ניכר בתוצאת ה"קפלים". האם בחנת את משמעות הדבר במהלך הצפייה?
·לא הבנתי למה הכוונה: החלק הקדמי עגול. התמיכה מאחור עשויה מפסים בעיקר כי זה קשה לייצר אלקטרוניקה מעוגלת...
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Jan 02, 2011

#44  נשלח: ג' 07/07/2015 7:44

עפר, אם תסתכל היטב בחזית המסך כשהוא כבוי, ותנוע קצת לצדדים כשמקור אור נמצא מול המסך, אתה תוכל להבחין בכך שהקשת של הפאנל לא ממש מעוגלת, ויש בה קווים אנכיים ש"חותכים" את העיגול. מוזר לי שלא הבחנת בכך, ויהיה לי מוזר עוד יותר, לחשוב על מצב בו "רק" המסך שאותו ראיתי סבל מה"מחלה" הזו. האם יתכן שיש שוני בין פנל לפנל, ואז צריך להתנות עם המוכר, שרק אם המסך יהיה ממש מעוגל, אקח אותו? לא נראה לי הגיוני...נכון, שהטלוויזיה בחנות הוצבה כך שהיא תיראה מחוץ לדלת החנות, ולכן כשעמדתי בין הדלת למסך, יכולתי להבחין היטב ב"תפעה". ויתכן שאתה, בביתך לא ראית זאת. אז... קח את הזמן ובדוק. אשמח לתשובתך.
oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

#45  נשלח: ג' 07/07/2015 7:47

משהפרפר כתב:
עפר, אם תסתכל היטב בחזית המסך כשהוא כבוי, ותנוע קצת לצדדים כשמקור אור נמצא מול המסך, אתה תוכל להבחין בכך שהקשת של הפאנל לא ממש מעוגלת, ויש בה קווים אנכיים ש"חותכים" את העיגול. מוזר לי שלא הבחנת בכך, ויהיה לי מוזר עוד יותר, לחשוב על מצב בו "רק" המסך שאותו ראיתי סבל מה"מחלה" הזו. האם יתכן שיש שוני בין פנל לפנל, ואז צריך להתנות עם המוכר, שרק אם המסך יהיה ממש מעוגל, אקח אותו? לא נראה לי הגיוני...נכון, שהטלוויזיה בחנות הוצבה כך שהיא תיראה מחוץ לדלת החנות, ולכן כשעמדתי בין הדלת למסך, יכולתי להבחין היטב ב"תפעה". ויתכן שאתה, בביתך לא ראית זאת. אז... קח את הזמן ובדוק. אשמח לתשובתך.
·מן הסתם, אין לי בבית מסך כזה שאני יכול לבחון אותו מתי שרק מתחשק לי... כשאהיה מול מסך כזה (או דומה) אחפש את התופעה הזו ספציפית.
פורומים > טלוויזיות LCD,LED עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה