מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

VPN שעובד עם נטפליקס על webOS (מסכי LG)?

עמוד 3 מתוך 4
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  הבא 
   פורומים > HTPC ומחשוב > אינטרנט - ספקים, תשתית, סיבים fiber
מחבר הודעה
Huber (ערן)
חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  May 23, 2005
הבעות תודה: 2740
מספר הודעות: 46291

#31  נשלח: ג' 26/06/2018 14:39

NegativeIQ - תודה, אבל זה לא מספיק חשוב לי בשביל להתעסק עם קושחות צד שלישי. זה מה שאני עושה לפרנסתי, בבית אני רוצה מנוחה מההתעסקות הזו

https://www.hometheater.co.il/vt284213.html

"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות."
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עד
פרופיל | שלח הודעה | חפש
NegativeIQ (דן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Dec 13, 2005
הבעות תודה: 472
מספר הודעות: 3862

#32  נשלח: ג' 26/06/2018 15:10

Huber כתב:
NegativeIQ - תודה, אבל זה לא מספיק חשוב לי בשביל להתעסק עם קושחות צד שלישי. זה מה שאני עושה לפרנסתי, בבית אני רוצה מנוחה מההתעסקות הזו

מכיר את התחושה... גם אני ככה בד"כ. פעם באיזה רבעון אני לוקח יום אחד לטפל בכל הבלגן הטכני בבית ולקבל שקט לעוד כמה חודשים.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Nemesis
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jun 29, 2005
הבעות תודה: 418
מספר הודעות: 4282

#33  נשלח: ג' 26/06/2018 15:11

OOkladek כתב:
קשקנים קופסאות ושטויות הבנאדם רוצה משהו פשוט שיעבוד אין יותר פשוט מלהירשם לשירות vpn (אני לצורך העניין מנוי אצל אקספרס יפיאן) כמו שרשמתי מקודם למצבים שבהם אין אפשרות להשתמש באפליקציה יעודית כמו באפל טיוי או בווב אואס של הטלוויזיה שלך ניתן להגדיר DNS שמגיע ביחד עם שירות הויפיאן הרגיל ללא תוספת תשלום), לאנדרויד טיוי יש אפליקציה שלהם להפעלת הויפיאן, נטפליקס לא משתמשים ב DNS מיוחד משל עצמם כמו שנמסיס רשם, אתן לך את הדוגמא אצלי בבית:

מנוי אצל expressvpn:

אפל טיוי - מוגדר שרת DNS שהוא חינם כחלק מהמנוי - מוגדר לארה"ב בלבד ומאפשר לי צפיה האמאזון הולו ונטפליקס ארה"ב

בטלוויזיה עצמה (טלוויזית פיליפס עם אנדרויד טיוי) - אפילקציה של אקספרס ויפיאן ושם חופשי אני עובר בין אנגליה לארה"ב ולקנדה (בקנדה יש הכי הרבה סרטים וסדרות תמיד בגלל חוקי זכויות יחסים מקלים ופתוחים במדינה) וצופה בתכנים השונים משלושת המדינות בנטפליקס.

אם וצריך (לא שבאמת יש סיבה לזה) מוגדרים גם כמה מהשרתים בפרוטוקול openvpn של אקספרס ויפיאן בנתב עצמו.

חוץ מהלתקשקש בנתב כמו שאני עשיתי שני הדרכים מעל לטעמי הן הדרכים הכי קלות בשבילך לקבל את מה שאתה רוצה בכל סוגי האפשרויות שיגיעו לפנייך בעתיד בין אם בסטרימרים או טלוויזיות פתוחות מבוססות אנדרויד ובין אם במכשירים ומערכות הפעלה יותר סגורות כמו האפל טיוי ו הוואב אואס.
·

תתקין נטפליקס בטלפון. תשנה את ה-DNS בטלפון ותנסה לגשת לתכנים. אתה מגיע לישראלים בלבד.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
NegativeIQ (דן)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Dec 13, 2005
הבעות תודה: 472
מספר הודעות: 3862

#34  נשלח: ג' 26/06/2018 15:32

יש באמת שירותי עקיפת Geo Lock שעובדים באמצעות שרת DNS שלהם שמפנה גישה לנטפליקס, הולו וכו' לשרת פרוקסי של החברה בארה"ב וככה עוקף את החסימה. זה באמת יחסית קל כי זה לא דורש לעשות שום שינוי בטלויזיה או בראוטר חוץ מלהגדיר DNS ידנית.
החסרון הוא שהיום השירותים האלה לא מחזיקים מעמד הרבה לפני שהם נחסמים. נגיד את זה ככה - לא הייתי קונה להם מנוי שנתי.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Nemesis
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jun 29, 2005

#35  נשלח: ג' 26/06/2018 16:20

האפליקציה של נטפליקס, לפחות לאנדרואיד ו-IOS משתמשת בשרתי ה-DNS של גוגל, ולא מעניין אותה איזה DNS הגדרת במכשיר.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
OOkladek
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Sep 23, 2005
הבעות תודה: 12
מספר הודעות: 225

#36  נשלח: ג' 26/06/2018 16:32

Nemesis
·
לא מבין את ההתעקשות שלך על לטעות ולהטעות לא צריך להשתמש ב DNS בטלפון אלה רק את האפליקציה, אנחנו לא מדברים על הטלפון (לפני שתי הודעות שלך דיברתה על מכשירי סטרימינג כמו אנדרויד טיוי ועכשיו אתה מדבר על DNS בטלפון מה הקשר?) בכלל ובלי שום קשר לא צריך להתקין את נטפליקס אצלי בסלולר כי כבר מותקן אקספרס ויפיאן ע-ו-ב-ד נקודה! לצורך העניין עשיתי ניסוי עכשיו למרות שאני יודע שאתה טועה התחברתי לאחד השרתים בניו יורק, באמצעות האפליקציה, הפעלתי את הנטפליקס (באייפון - iOS מה שלטענתך לא עובד, עשיתי חיפוש ל American Horror Story שלא נמצא בשרתים הישראליים ואיזה קסם זה עובד, עכשיו מעבר לזה שזה עובד זה לא משנה כלום כיוון שלא בשימוש בנטפליקס בטלפון עסקינן אלה בטלוויזיה יחד עם זאת הפיתרון שעצתי עובד בכל דרך אפשרית בכל מוצר אפשרי נ-ק-ו-ד-ה.

NegativeIQ

אני כשנתיים עם ExpressVPN הם המובילים בתחום, מנסיון אישי ומכתבות באינטרנט, לי פשוט עובד כמה פעמים נתקלתי בכך שהשרות נחסם? ע"י נטפליקס אף פעם ע"י הולו הייתי מנחש כ 10 פעמים (לך תזכור שנתיים) וכאשר נחסמו בתוך כמה שעות חזר לעבוד, השרות שלהם הוא מעל כל השירותים האחרים בכמה רמות, נגיד את זה ככה שווה לקנות להם מנוי שנתי 😉
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Nemesis
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jun 29, 2005

#37  נשלח: ג' 26/06/2018 17:01

OOkladek

אתה מדבר על VPN, אני מדבר על SmartDNS.
אם תנסה בעזרת DNS בטלפון, או באייפד, תראה שזה לא עובד כיוון שהם מתעלמים משרתי ה- DNS בטלפון.

לפיכך נשמע לי מאוד לא סביר שבאפליקציית נטפליקס באנדרואיד הם לא משתמשים ב- DNS של גוגל בכל מקרה.
אם אתה טוען בוודאות שבדקת וזה עובד - סבבה. עדיין נשמע לי מוזר.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
OOkladek
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Sep 23, 2005

#38  נשלח: ג' 26/06/2018 17:10

Nemesis
·

זה בדיוק העניין אני מדבר על שימוש ב DNS אך ורק במכשירי סטרימינג, שזה חלק מהשירות שמקבלית באקספרס ויפיאן לא צריך לשלם עוד או לעוד שערות, בסלולר משתמשים באפליקציה הייעודית של החברה אליה אתה מנוי (בעיקר בשביל להשתמש בפרוטוקול של OpenVPN שהוא הרבה יותר בטוח), אין צורך במכשירים סלולרים להשתמש ב DNS בכלל גם אם אפשר, אבל כל השיחה פה נוגעת למכשירי סטרימינג כמו אפל טיוי ו webOS, בעצמך בהתחלה דיברתה על טלוויזיות ומשום מה החלפתה את השיחה למכשירים סלולרים.

רק מתוך שעשוע אבדוק בכל מקרה את שרת הדיאנאס של אקספרסויפיאן שאני משתמש בו באפל טיוי על האייפון בסיום המשחקים בגביע העולם עכשיו והעדכן האם עובד או לא (למרות שעוד פעם אני מדגיש בכלל לא צריך את זה בשביל צפייה על מכשיר סלולור - פשוט משצמשים באפליקציה).
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Zachn
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 16, 2012
הבעות תודה: 194
מספר הודעות: 1526

#39  נשלח: ג' 26/06/2018 17:54

אז אחרי כל הדיון הסוער, האם אפשר להגדיר DNS ב-webOS ולעבוד עם נטפליקס ארה"ב? מישהו בעל טלויזית LG ושירות VPN יכול לבדוק בבקשה?
OOkladek
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Sep 23, 2005

#40  נשלח: ג' 26/06/2018 18:00

Zachn
·
כן אפשר זה מה שאמרתי בכל הודעה שלי.
(1) הבעות תודה: Zachn
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Nemesis
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jun 29, 2005

#41  נשלח: ג' 26/06/2018 22:40

Zachn כתב:
אז אחרי כל הדיון הסוער, האם אפשר להגדיר DNS ב-webOS ולעבוד עם נטפליקס ארה"ב? מישהו בעל טלויזית LG ושירות VPN יכול לבדוק בבקשה?

·

בדקתי, אכן עובד למרבה הפלא. בדקתי עם smarrdnsproxy ואיזור US WEST.
החיבור איטי יותר ולוקח בערך דקה עד שהוא עולה ל 4K HDR 15 מהביט.
עם DNS הרגיל תוך עשר שניות עולה למקסימום.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
er557
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  May 24, 2012
הבעות תודה: 39
מספר הודעות: 384

#42  נשלח: ג' 26/06/2018 22:45

אפשר לדעת מה המטרה הכללית פה? למה להתחבר לנטפליקס עם vpn? צפייה לא רשמית? האם ריפו של קודי newtv נותן גישה מספקת לנטפליקס?
פרופיל | שלח הודעה | חפש
Nemesis
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jun 29, 2005

#43  נשלח: ג' 26/06/2018 22:57

לצפות בתכנים שלא זמינים בנטפליקס בארץ.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
er557
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  May 24, 2012
הבעות תודה: 39
מספר הודעות: 384

#44  נשלח: ג' 26/06/2018 23:02

או קי, תודה, אבדוק את זה
פרופיל | שלח הודעה | חפש
OOkladek
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Sep 23, 2005

#45  נשלח: ד' 27/06/2018 17:23

Nemesis
·

לא מפליא בכלל, ככה זה, פשוט עובד כפי שאמרתי. מבחינת האיטיות היא פשוט בגלל שרת איטי, דרך ה דיאנאס של אקספרס ויפיאן הכל עובד לי מהר בלי באפרינג ארוך.
פרופיל | שלח הודעה | חפש
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > אינטרנט - ספקים, תשתית, סיבים fiber עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה