מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

אודיופליה והנאה ממוסיקה

עמוד 3 מתוך 3
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3 
   פורומים > אודיו > אודיו דו-ערוצי (סטריאו)
מחבר הודעה
offerbk1
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 26, 2010
הבעות תודה: 185
מספר הודעות: 1969

#31  נשלח: שבת 20/07/2019 8:00

evgenetic
·

אני מסכים איתך שאם מישהו רוצה לשמוע את המקור אז כנראה זה הכי טוב זה משהו שגם במדידות נראה טוב ולא רק שמישהו חושב שזה נשמע טוב (אני כן חושב שאנחנו לא יודעים הכל לכן מדידה זה לא הסיפור המלא) אבל לדעתי הבעיה באודיופיליה זה התפישה מלכתכילה שהמקור זה הדבר הטוב ביותר. כשאשתי הולכת למסעדה היא מוסיפה מלח עוד לפני שהיא טועמת. אם היא תלך למסעדה עם כוכבי משלן אז אולי היא תיתן כבוד לטבח ואולי מסקרנות היא קודם תטעם. אני מוכן לשים כסף שאחר כך היא תוסיף מלח. למה? כי זה מה שטעים לה. אז למה זה כל כך חשוב לאנשים לשמוע את המקור ולא מה שהם אוהבים זה נשגב מבינתי. אני יכול להבין ברמת ההתעניינות למה יהיה לאנשים מעניין לשמוע שיר שהחיפושיות הקליטו הכי קרוב לאיך שהוקלט. אבל ב90 אחוז מהזמן כשרק רוצים להנות מלשמוע את המוסיקה, מי שאוהב בס שייתן בראש עם אוזניות מצוקמקות של ביטס ולא ייתקרב לSENNHEISER 800. אם היתה השוואה לספרות, להתעסק כל היום במספרים זה כמו להתעסק בשפה ובמילים של הסופר ולא בסיפור עצמו. בסוף מי שרוצה לקרוא סיפור טוב אבל לא אוהב לקרוא לדוגמה אנגלית, עדיף לדעתי שיהנה מהסיפור מתורגם משייקרא את המקור ורק ייסבול כי כל הזמן צריך לבדוק במילון מה כתוב. שורה תחתונה, אוהב את הציוד אודיו שלי אבל לא מפריע לי להנות ממוסיקה כשאני מזמזם לעצמי ברחוב אודיופיליה היא OVERRATED. אנשים צריכים להפסיק עם המרדף האין סופי אחרי הציוד המושלם
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
ארז_וחני
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jul 06, 2008
הבעות תודה: 190
מספר הודעות: 4717

#32  נשלח: א' 21/07/2019 13:14
Re: אודיופליה והנאה ממוסיקה

sts1 כתב:
האם ההתעסקות באיך סאונד אודיופילי צריך להשמע וכל מיני חוקים כמו שבסטריאו שומעים בFLAT ושלא מוסיפים סאב ושאיקולייזר זו מילה מגונה בעצם פוגמים בחויה מההנאה של שמיעת מוסיקה מאין לנו לדעת אם באולפן הטכנאים לא השתמשו בציוד שנועד לשנות ולשפר צלילים מסויימים הרי גם הרמקולים ברמה הגבוהה ביותר לא יספקו איכות בס כמו סאב איכותי לשמוע במצב FLAT מסרס את הסאונד הרי מוסיקה זה FUN וההתעסקות הזאת הופכת את ההנאה לטכנית איך אתם חברי הפורום שומעים בציוד שלכם
·

אם נחזור לשאלה שפותח השרשור שאל אז לדעתי תשמע באופן שממקסם את ההנאה שלך.
כל המטרה של התחביב זה הנאה וכיף אז למה להגביל את ההנאה אם אתה יכול למקסם אותה ?
ארז
avihuli
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Aug 06, 2011
הבעות תודה: 842
מספר הודעות: 6165

#33  נשלח: א' 21/07/2019 13:20
Re: אודיופליה והנאה ממוסיקה

ארז_וחני כתב:

ציטוט:
...

אם נחזור לשאלה שפותח השרשור שאל אז לדעתי תשמע באופן שממקסם את ההנאה שלך.
כל המטרה של התחביב זה הנאה וכיף אז למה להגביל את ההנאה אם אתה יכול למקסם אותה ?
ארז

ארז 1+ גם ממני...

בדיוק אני ב"מיני דיון" על הנושא עם אחד החברים בווטסאפ, לנושא של DSPים ותיקוני איקולייזר למינהם.
הרי אם אנחנו מתקנים את הסאונד כך שיישמע טוב לאוזן "וחוטאים" לכוונת המשורר מבחינתי זה שקול לאותו תיקון שיכול להיות שחברה כזו או אחרת ביצעה בעקומת המטרה שלה / בסוג המעבדים / העיבוד וכו' שאנחנו לא בדיוק מודעים לו.
אז מה זה משנה אם אנחנו מתקנים במודע ידנית מול זה שהחברה תיקנה לנו כבר מראש עוד בשלב התכנון של המוצר ?

זוג Focal Little Bird, לבן 1,111 שקל

** עדיין מחפש תחליפיים, תהיו חברים ותציעו. פרטי/בשרשור:
https://www.hometheater.co.il/vp2839204#2839204
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > אודיו דו-ערוצי (סטריאו) עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה