זוג רמקולים מדפיים Klipsch RP-600M בכ 2457 ש"ח

ריכוז כל המבצעים, הדילים הכי חמים שחברי האתר מצאו מאתרי אמאזון (ארה"ב, גרמניה, איטליה, בריטניה וספרד)
Huber (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

Ed3n כתב:
...
...
·

אם הם לא מעדכנים את המחיר באתר שלהם לא מגיע להם למכור
מה אנחנו בשנת 2010?
זה פאקינג 2019 למה אני צריך להגיע פיזית לחנות כדי לדעת מה המחיר של המוצר? כדי שהמוכר יוכל לתקוע אותי ?

הימים של שיטת המצליח (לפרסם מחיר מופרז ולהוריד אם מישהו יתמקח) חלפו מהעולם... וטוב שכך
...
·

Huber כתב:העיקר ה"מחיר ההוגן" ליד תמונת המוצר :lol:

אני כל פעם שוכח כמה זה "כיף" לרכוש מוצר בארץ במנטליות ה"שוק" הישראלית (n)
...
·

כל מילה בסלע, וכבר ציינתי גם פה וגם בעבר שאני מתעב את שיטת השוק בחנויות הישראליות (Y)

Gad007
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 27 פעמים
קיבל תודות: 82 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

Ed3n כתב:
...
...
·

אם הם לא מעדכנים את המחיר באתר שלהם לא מגיע להם למכור
מה אנחנו בשנת 2010?
זה פאקינג 2019 למה אני צריך להגיע פיזית לחנות כדי לדעת מה המחיר של המוצר? כדי שהמוכר יוכל לתקוע אותי ?

הימים של שיטת המצליח (לפרסם מחיר מופרז ולהוריד אם מישהו יתמקח) חלפו מהעולם... וטוב שכך
...
·
אין לי קשר לחנות TMAUDIO אבל כן יצא לי להגיע אליהם ולרכוש מהם רסיבר דנון (פרללי) ולהתעניין ברמקולים. הם מחזיקים מלאי מיבואן רשמי וגם מקבילי. כך זה למשך עם קליפש. המחיר הכפול אינו נובע משיטת מצליח, אלא נחיר שמנהל האתר מעדכן מידי פעם בהתאם לזמינות המלאי. אם המלאי הפרללי אזל זמנית, הם ממשיכים להציע את הרמקולים מיבוא רשמי והמחיר הנל הוא מחיר "הוגן" לפרייר הישראלי המצוימ שרוכש מיבואן רשמי במחיר כפול. אם יש לו מלאי חדש פרללי, אז המחיר מתעדכן בהתאם (ה 2900 נמחק עי קו והמחיר הנמוך יפיע כמחיר העכשווי ההוגן באמת). לדעתי בשני המקרים הרווח שלו דיי זהה. הבעיה היא לא החנויות אלא היבואנים. ט.ר. הוא יבואן קליפש בארץ, למה שלא תתלונן אליהם מדוע רמקולים של 500 דולר מתומחרים ב 3000 שח כאשר שער הדולר בקושי 3.5 שח?

Ed3n
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 10 פעמים
קיבל תודות: 78 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

למה אני צריך להתלונן על משהו אם יש לי אלטרנטיבה ?
אני עובד אצלו או שהוא עובד אצלי ?

הוא זה שלא מוכר, אני אקנה ככה או ככה

בוא אני אספר לך למה מה שאתה כותב מעצבן.

אני לפני כעשור חיפשתי מערכת סראונד לקולנוע בייתי, פעם ראשונה בקניית מוצר בתחום.
הלכתי לחנות ידועה מאוד בתחום ("מתמחה") ומאוד פופולרית כאן בפורום שם שמעתי כל מני אפשרויות עד שבסוף הומלץ לי על מערכת ממותג מוביל (לפי התקציב והשימושים שלי)
רכשתי אותה בX שקלים.

מכרתי אותה אחרי שנה בחמישית ממה שקניתי (כמעט חינם מאחר והיא לא שווה אפילו חצי ממה שקניתי אותה). למה זה קרה? כי לא באמת הייתה דרך לדעת כמה המערכת הזאת שווה \ עולה. מחירים מוגזמים בזאפ (כולם חנויות מתמחות), ואף אחד לא יגיד מה המחיר הסופי עד שתגיע אליו ותתמקח איתו, בדיעבד אתה מבין שאתה לא יכול לצאת מנצח בשיטה הזאת כי למערכת הזאת אין "מחיר שוק" בארץ, יש רק המחיר שמפרסמים החנויות המתמחות

היום בלחיצת כפתור יש לי ביקורות, מחירים, מחירים מחול עם משלוח עד הבית, ולרוב זה במחיר נמוך יותר ממה שיש בארץ.
אז תגיד לי איזה סיבה יש לי לבוא ליבואן שזורק *** על הלקוחות שלו ולהתחנן ממנו למכור לי

Huber (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

ירידת מחיר - כ 2457 ש"ח.

שלח תגובה

חזור אל “Amazon Deals”