מחפש מטחנת קפה יד-2 לאספרסו

מכונות קפה, מטחנות, קליה ואביזרים
rico2108
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 48 פעמים
קיבל תודות: 53 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

@EQUINOX
·
לכל אחד מותר לחוות את דעתו זה בסדר. באופן אישי לא הבחנתי בבוטות בהערה של בוריס,פשוט חווה את דעתו. סהכ כולנו פה בשביל לעזור אחד לשני ללמוד וללמד.ובייחוד שזה לא פוסט ייעודי שפרסמת אלא פותח הפוסט כיוון גם לשמוע על דגמים נוספים והמלצות.
ועכשיו לדעתי- אני משתמש במטחנה של לליט pl043mmi, שעלותה חדשה כ900 שח ואני מאוד מרוצה וזו גם אופציה טובה,היא גם חמודה ופצפונת שזה יתרון. מבחינת אמינות אני חושב שלא תיפול עם מטחנות כאלה(כל ה38 קוניות כולל אסקסו) מה שכן הן מחממות את הקפה, אוגרות יחסית הרבה קפה, רועשות באופן יחסי וכמובן לא יתנו את אותה איכות של מטחנות יקרות יותר אבל כמטחנת כניסה ואם אתה שותה אספרסו בלבד זו אחלה אופציה.

Boriss
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #17 

@EQUINOX
אני לא סתם שולח תגובות. יש לי מטחנה אסקאסו מתה. קניתי בספורה חדשה. 3 שנים שימוש ביתי - קצר בעוגן מנוע. מטחנות כאלה הן אותו דבר, רק עיצוב שונה בפנים יש מנוע חלש לא אמין עם מברשות והרבה פלסטיק. פירקתי אותה יש גם בלאי בגיר - הרבה עבק של פלסטיק. אין שם שום חלק שבנוי לאמינות. במאצר אין גיר, אין מברשות, אין פלסטיק, כל המסבים אמיתיים עם עיגולים. אין שום חופש וזה חשוב גם לאיכות של קפה.

rico2108
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 48 פעמים
קיבל תודות: 53 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

אין ספק שמאצר מטחנה בליגה אחרת אבל האמת שכמעט ולא שומעים על בעיות כמו שאתה מתאר ממשתמשים אחרים ברשת. אבל זה באמת מעניין תגיד בוריס באיזה עומס המטחנה עבדה? משימוש ביתי של כמה כוסות ביום היא לא אמורה לשבוק חיים אפילו אם יש חלקים מפלסטיק

Boriss
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #19 

@rico2108
שימוש ביתי לגמרי. 3-4 כוסות אספרסו ביום. עם לה פאבוני. סכינים עדיין בסדר אפילו.

kasm
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 33 פעמים
קיבל תודות: 6 פעמים

נושא שלא נקרא #20 

אני מוכר מאצר סופר גולי ב 1200שח
(עם מחלק מנות)

אפס חמש חמש
2261729

(Y)

IBA (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

Re: מחפש מטחנת קפה יד-2 לאספרסו

נושא שלא נקרא #21 

Zori314 כתב:@IBA
·
היי, יש לי מטחנה של אובל במצב חדש עם אחריות לשנה.
On demand pro
צור קשר במידה ואתה מעוניין
...
·מצאתי סוף סוף את הדגם ( מניח שהכוונה היא לג'וניור),
אני משתמש חדש אז לא יכול לשלוח הודעות לפרטי.
תוכל/י לשלוח לי פרטים למייל [email protected]
תודה 🙏

boren
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
שם מלא: אורן
נתן תודות: 286 פעמים
קיבל תודות: 493 פעמים

נושא שלא נקרא #22 

Boriss כתב: אני לא סתם שולח תגובות. יש לי מטחנה אסקאסו מתה. קניתי בספורה חדשה. 3 שנים שימוש ביתי - קצר בעוגן מנוע. מטחנות כאלה הן אותו דבר, רק עיצוב שונה בפנים יש מנוע חלש לא אמין עם מברשות והרבה פלסטיק. פירקתי אותה יש גם בלאי בגיר - הרבה עבק של פלסטיק. אין שם שום חלק שבנוי לאמינות. במאצר אין גיר, אין מברשות, אין פלסטיק, כל המסבים אמיתיים עם עיגולים. אין שום חופש וזה חשוב גם לאיכות של קפה.
...
תודה על העדכון. המטחנה שיש לנו בעבודה נרכשה במשותף על ידי וכמה עובדים עובדים אחרים לאחר שמאסנו בקפה שהיה באותה תקופה במשרד. היא בת 10 והיו תקופות שבהן היא טחנה יותר כ-10 עד 15 שוטים ביום. בשנתיים האחרונות היא די מיותמת כי סוף סוף הציוד והקפה במשרד שודרג. בכל מקרה, למרות הגיל וכמות הקפה שטחנה היא תקינה ואין שום רמזים לבעיות. אני מודה שלא פירקתי אותה ואין לי מושג מה המצב בפנים. לא ראיתי סיבה לפרק אותה.

מקרה אחד בודד (שלי או שלך) לא יכול להחשב כמדגם מייצג והוא לא מספיק כדי לתת אינדיקציה לאמינות, אבל אם תעקוב אחרי הפורומים תראה שהניסיון החיובי שלי יותר מאפיין משלך. מדובר במטחנה מאוד נפוצה, ובעיות אמינות הן דבר מאוד נדיר איתה. הבעיות שלה לא קשורות לאמינות, אלא בעיקר לאגירה הגבוהה ולחוסר בטיימר.

ההשוואה למאצר אגב לא ממש רלוונטית. המאצר היא מטחנה הרבה יותר יקרה, ובמשך שנים נחשבה למטחנה הכי איכותית ואטרקטיבית לשוק הביתי (אני מדבר על הדגם Mini Electronic A). מאז השוק התפתח ואם יש נכונות להוציא כזה סכום על מטחנה אז יש מוצרים חדשים שפשוט נותנים יותר. אבל זה לא רלוונטי לפותח הדיון כי הוא לא שם מבחינת תקציב.

Boriss
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #23 

@boren
כש קניתי אסקאסו סיפרו לי סיפור דרמטי על אחת שהחזיקה בבית קפה שנים רבים. לא יודע. אחרי שלוש שנים הגעתי לאותו חנות ואמרו לי המטנות האלה תקועות ואין מה לעשות. באמת אין מה לעשות כי מנוע חדש עול יותר מחצי מהמחיר.

שלח תגובה

חזור אל “לוח מכונות ומוצרי קפה”