שדרוג הרמקולים במערכת

כל מה שקשור לאודיו בסטריאו, פטיפונים, נגני CD, קדם מגברים, מגברי כח, כבלים וכמובן רמקולים - רכיבים עד 3000$ בלבד.
bariko (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1449 פעמים
קיבל תודות: 347 פעמים

נושא שלא נקרא #46 

אני בחנתי אותם בחנות וזה נשמע טוב.
אם אתה אומר ש Paradigm נחשבת לחברה איכותית, ושיש הרבה אנשים שאוהבים את הרמקולים האלו, אז זהו בעצם הפידבק החיובי אותו קיוויתי לשמוע...
:)

eytan99
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: eytan99
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #47 

אם כך כמו שמרטין © נוהג לומר
תתחדש :wink:

bariko (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #48 

עוד מוקדם לברך על המוגמר, אבל תודה בכל אופן
8)

Vick
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #49 

bariko,

אתה יכול לתאר למה אהבת אותם ומה היה מיוחד בהם בשבילך? האם אתה מחפש סוג של סאונד מסוים, שמצאת אותו בהם?
שתף אותנו בבקשה
Reasonable people adapt themselves to the world. Unreasonable people attempt to adapt the world to themselves. All progress, therefore, depends on unreasonable people.

bariko (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #50 

Vick

שמעתי את הרמקולים, הצליל היה נקי וברור, וזה סיפק אותי.
אבל בכל הכנות אני לא האדם המתאים לקבל ממנו חוות דעת, כי כושר האבחנה המוסיקלי שלי הינו ירוד ביותר! תשמיע לי רמקולים שעולים 200 שקל מול רמקולים שעולים 100 אלף שקל, ואני לא אדע לעשות את האבחנה בין הסוג הזול ליקר.
זאת הסיבה שביקשתי לשמוע דעות של אנשי הפורום. זאת גם בעצם הסיבה העיקרית, שאני לא מנסה "להתפרע" במחירים. נכון שהייתה לי גם מגבלה תקציבית, אבל גם אם לא הייתה כלל מגבלה כזו-לדעתי, אין שום טעם לאנשים כמוני לקנות רמקולים יקרים...

lironk
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 34 פעמים
קיבל תודות: 19 פעמים

נושא שלא נקרא #51 

bariko

אני אמנם לא מכיר אותך אבל אני חושב שאתה טועה לגבי עצמך בקטע של כושר מוסיקלי ירוד .
אני חושב ש 99 אחוז מהאנשים ישמו לב שהרמקול של ה 100000 יותר טוב מה 200 שח ( האחוז הנוסף שייך לאלה שעושים בכוונה ) לכן מה שאני טוען שבהבדלי רמות ברורים כל אחד ישים לב וני מדבר גם על רמקולים שעולים 7000 שח לעומת 3000 שח , לכן כמו שמת לב לא ממליצים פה על חברות מדבקה אלא רק על חברות מוכרות לא רק בגלל האמינות אלא גם בגלל הבדלי הצליל, הבעיה מתחילה אצל הרבה אנשים כאשר הרמקולים יחסית שווים ברמתם אם זה בטווחי מחירים של 3000 שח או 50000 שח אז אתה צריך להיות בעל אבחנה מוסיקלית כדי לנתח פרמטרים מסוימים וזה טוב לכתיבת ביקורת מלומדת בעיתון או במקום אחר אבל כמו שהבנת מהפורום פה לכל אחד טעם מוסיקלי שונה וברמקולים שהם שווים יחסית אתה יכול לבחור בזוג X ואני ב Y ועובדה שיש מאות חברות ולכל חברה את האוהדים שלה.

bariko (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #52 

lironk
אולי קצת הגזמתי, אבל בגדול, באמת שאין לי אוזן מוסיקלית. אם מישהו יעמוד על ידי ויגיד לי תשים לי לכך ולכך, אז סביר להניח שאני באמת אשים לב (ככלות הכול, אני לא חרש), אבל להגיע למסקנות האלה לבד, לעולם לא הייתי יכול..
היה לי חשוב הקטע שבו הסבירו לי שמדובר בחברה איכותית ולא בחברת מדבקה, כי להבדיל משוק טלוויזיות והווידיאו, השוק של האודיו זר לי מאוד...

MartinHSabag
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: מרטין סבג
נתן תודות: 858 פעמים
קיבל תודות: 1619 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #53 

bariko, היכולת להבדיל בין רמקול טוב לפחות טוב הוא שונה לגמרי מ"אוזן מוסיקלית".

אם אתה לא מסוגל להגיד מה יותר טוב בין רמקול של 1000 ש"ח לרמקול של 100000 ש"ח, קנה את הזול מבינהם.

ואני רציני לגמרי.
אלמנטים של אמינות או אובייקטיביות לא רלוונטיים במערכת אודיו, כי בסופו של יום אתה תצטרך לשמוע בה ולא אף אחד אחר.
Making Products, Mentor, Lecturer
twitter facebook linkedin
About.me

OOkladek
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 9 פעמים
קיבל תודות: 13 פעמים

נושא שלא נקרא #54 

מילה אחת: MOREL

לפי דעתי איכות הכי גבוהה מכל רמקול שאני מכיר, האמת היא שההכרות שלי איתם היא בתחום ה Sound לרכב אבל אתה לא תתאכזב מהסטים לבית וכמובן אין כמו לקנות כחול לבן.

www.morel.co.il

דרך אגב יש באינטרנט סטים דקיקים של 5.1 זולים שמתאימים במיוחד לטווח המחירים שלך (כנראה נשארו מעונה שעברה כמו שאומרים מכירות חיסול), פשוט תעשה חיפוש בגוגל מ"רמקולים Morel".

שלח תגובה

חזור אל “אודיו דו-ערוצי (סטריאו)”