Xtreamer, מישהו מכיר?

מחשבים, חומרה, KODI, NUC, Raspberry pi
menzib
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 1 פעם

חוות דעת סטרימר בסביבה של מק

נושא שלא נקרא #1066 

למה להיות שלילים כל הזמן :lol:

הוא הגיע לבסוף ולאחר לילה לבן אני יכול לספר

(עדיין לא חיברתי דיסק מקומי, הסטרימר מחובר לHDMI לפלזמה פנסוניק HD-Ready, ומשתמש בחיבור רשת קווי-הכינותי-מראש למחשבי iMac ו Macbook Pro, עדכנתי מיידית קושחה לגרסה האחרונה 1.0.3)

א. אני מבסוט
ב. יש באגים, לא מפריעים לעבודה שוטפת מי יודע מה, אבל התוכנה לא סופר יציבה
ג. למכשיר פוטנציאל אדיר, ובהתאם לתוכנית פיתוח שלו, אני כולי בציפיות
ד. איזה כייף שיש סטרימר בבית, אני עכשיו ממיר את שארית הDVD ל ISO
ה. מהירות ביצוע וצפיה כולל Preview - סבבה

מי שיצטרף עזרה לגבי רשת מק שיתן בהודעה ל[email protected]

קריאה של רשת מק - יש לאפשר שיתוף SIMBA. קיימות שתי אפשרויות
א. Guest - הכי פרוץ, זה אומר שהשכן יכול גם לקרוא את הדיסקים שלכם, אבל זה אומר שלא עושים כלום בסטרימר
ב. לבטל גישת Guest לShared - תצטרכו לספק שם משתמש וסיסמא בסטרימר בגישה לרשת, אבל תקבלו הרשאות בהתאם אחרי הLogin

הסטרימר נתן לי גישת NAS יפה לדיסק-און-קי שהתקנתי בו. את ה uPnP אני לא אוהב, עדיף הNAS. מאפשר לך לעבוד עם התקן דיסק רשת בהרגלים האהובים עליך ולא ללמוד ממשק חדש.

מה עוד? אה חשוב.

DHCP דינמי לעומת סטטי - הרבה מאוד אי יציבות בקריאה מהרשת ובכלל נפתרו שעברתי לIP סטטי. גם המכשיר שיפר מהירות תגובה ברשת בעקבות כך, ולא הקפיץ כל הזמן את הIP. מומלץ לדעתי.

בנגינת סרטים (יש לי כמה MKV אבל אני לא מכור לעניין) היו מקרים שלא ניגן בפעם ראשונה. סרטים מהאינטרנט נגן אחרי התקנת עדכון הקושחה האחרון)

יאללה ביי
מנחם

שי-
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #1067 

שי- כתב:מישהו שיש לו את המכשיר ומשתמש ב-moviejukebox יכול להסביר איך עושים את זה?
...
מישהו?

sBaB
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 103 פעמים
קיבל תודות: 26 פעמים

נושא שלא נקרא #1068 

שי- כתב:
שי- כתב:מישהו שיש לו את המכשיר ומשתמש ב-moviejukebox יכול להסביר איך עושים את זה?
...
מישהו?
...
מצטרף לשאלה של שי. החלטתי ביינתיים לא להתקין ולתת למכשיר הרצה של כמה ימים רק עם עדכון חדש.
אשמח שמשתמש וותיק שהתקין את התוכנה או הפאטץ' של דיזינגוף יתן חוות דעתך האם כדאי?
שאלה למנחם: איך אתה מגדיר preview? ומה זה נותן?
תודה

menzib
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #1069 

sBaB כתב: שאלה למנחם: איך אתה מגדיר preview? ומה זה נותן?
תודה
...
יש כפתור על השלט הוא מספק מצב-הצצה לתוכן של הסרט/תמונה בריבוע קטן מימין באופן קבוע
מה זה הפאץ של דיזנגוף?

MrMoris
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 6 פעמים

Re: חוות דעת סטרימר בסביבה של מק

נושא שלא נקרא #1070 

menzib כתב:למה להיות שלילים כל הזמן :lol:

הוא הגיע לבסוף ולאחר לילה לבן אני יכול לספר

א. אני מבסוט
ב. יש באגים, לא מפריעים לעבודה שוטפת מי יודע מה, אבל התוכנה לא סופר יציבה
ג. למכשיר פוטנציאל אדיר, ובהתאם לתוכנית פיתוח שלו, אני כולי בציפיות
ד. איזה כייף שיש סטרימר בבית, אני עכשיו ממיר את שארית הDVD ל ISO
ה. מהירות ביצוע וצפיה כולל Preview - סבבה

יאללה ביי
מנחם
...
בוודאות אפשר לחבר לו כונן DVD חיצוני (יש מתאם ב60 שח בכל חנות מחשבים לחיבור כל כונן IDE או SATA לחיבור USB) ולנגן את המדיה שנמצאת עליו - מוזיקה וקבצי וידאו למשל. רק אני לא בטוח שאפשר לנגן DVD אורגינלי, לא בטוח אם הם קנו את הרשיון הזה...

karpe
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 148 פעמים

נושא שלא נקרא #1071 

sBaB כתב:
שי- כתב:
...
מישהו?
...
מצטרף לשאלה של שי. החלטתי ביינתיים לא להתקין ולתת למכשיר הרצה של כמה ימים רק עם עדכון חדש.
אשמח שמשתמש וותיק שהתקין את התוכנה או הפאטץ' של דיזינגוף יתן חוות דעתך האם כדאי?
שאלה למנחם: איך אתה מגדיר preview? ומה זה נותן?
תודה
...
אתם קצת עושים "סלט", הג'וקבוקס של האקסטרימר לא קשור ממש לYAMJ של נגני הNMT כמו הפופקורן למשל. שם זה עובד טוב ויש את הפאץ' וכו'. בX יש תוכנה שנקראת moviejukebox או XMJ, והיא מבוססת על הקוד של YAMJ במקור, אבל עובדת אחרת - היא רצה רק על הPC, מזינים לה את כל הספריות שיש לכם עם סרטים, היא רצה ומחפשת כל סרט באתר שהוגדר לה (סרטים למשל), מורידה את הפרטים והעטיפה ויוצרת בספריה קבצי JPG - אחד עם העטיפה, התקציר השחקנים וכו', ואחד רק עם התקציר. אח"כ הסטרימר במצב PREVIEW פשוט מציג את התמונות האלה כשנכנסים לספריה.
אבל אי אפשר לראות קיר עם כל העטיפות של הסרטים ולבחור ככה סרט, רק לנווט לספריה של כל סרט ואז לראות על מה מדובר. הם אומרים שהם עובדים על זה שיהיה משהו דומה לNMT בעתיד. נחכה ונראה..

sBaB
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 103 פעמים
קיבל תודות: 26 פעמים

נושא שלא נקרא #1072 

menzib כתב:
sBaB כתב: שאלה למנחם: איך אתה מגדיר preview? ומה זה נותן?
תודה
...
יש כפתור על השלט הוא מספק מצב-הצצה לתוכן של הסרט/תמונה בריבוע קטן מימין באופן קבוע
מה זה הפאץ של דיזנגוף?
...
http://www.hometheater.co.il/vt90854
סקין dizingof למוביג'וקבוקס - נגן XTREAMER ! = על זה דיברתי, מה דעתכם?

menzib
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #1073 

MrMoris כתב: בוודאות אפשר לחבר לו כונן DVD חיצוני (יש מתאם ב60 שח בכל חנות מחשבים לחיבור כל כונן IDE או SATA לחיבור USB) ולנגן את המדיה שנמצאת עליו - מוזיקה וקבצי וידאו למשל. רק אני לא בטוח שאפשר לנגן DVD אורגינלי, לא בטוח אם הם קנו את הרשיון הזה...
...
אני מנסה להמנע מזה, זה כל הקטע :) למרות שאעקוב ולפי הצורך אולי אחבר בעתיד...

MrMoris
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #1074 

menzib כתב:
MrMoris כתב: בוודאות אפשר לחבר לו כונן DVD חיצוני (יש מתאם ב60 שח בכל חנות מחשבים לחיבור כל כונן IDE או SATA לחיבור USB) ולנגן את המדיה שנמצאת עליו - מוזיקה וקבצי וידאו למשל. רק אני לא בטוח שאפשר לנגן DVD אורגינלי, לא בטוח אם הם קנו את הרשיון הזה...
...
אני מנסה להמנע מזה, זה כל הקטע :) למרות שאעקוב ולפי הצורך אולי אחבר בעתיד...
...
אתה יודע אם הם קנו רשיון DVD? האמת שצריך להסתכל בסמלים שלהם אם מופיע באישהוא מקום סמל DVD... או שזה יודע לגשת לקבצי וידאו ישירות שעל הDVD?

ויש פה עוד גורם בעייתי, שכלל לא קשור לסוג הסטרימר - בניגוד לנגן DVD שמגיע נעול מהיצרן על איזור מסויים, הכונן DVD למחשב מגיע פתוח, אבל בניגון הDVD החמישי ננעל על האיזור של אותו הדיסק שבתוכו. אני יודע שאפשר להחליף את הקושחה של הנגן DVD ברוב המקרים (מצריך כמובן חיבור למחשב (לא יודע לגבי MAC)).

בכל מקרה, זה אחד הדברים שאני הולך לנסות כשאני אקבל את האקסטרימר (שכבר עובר מיון בDHL הונג קונג). יש לי כונן DVD שמעלה אבק וערכת חיבור שנטולת שימוש רוב הזמן.

dominic
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
קיבל תודות: 5 פעמים

נושא שלא נקרא #1075 

קיבלתי אותו יום שלישי הזה
אני ממש מורצה ממנו לא היה בעיה בניגון של שום קובץ שנתתי לו ממש מהיר
אבל יש לי בעיה אחת אני לא מצליח ליגרום לו להתחבר לאינטרנט אבל הצלחתי לחבר אותו למחשב כלומר להזרים מהמחשב.
אז כחה אני יסביר איך המחשיר אמור להתחבר לאינטרנט:
המחשיר מתחבר למחשב (אלחותית) המחשב מתחבר לראוטר (קווית) הראוטר מתחבר לאינטרנט
XTREAMER>- - - - - ->מחשב>-------->ראוטר>----->אינטרנט

מה שניסיתי לעשות זה להקים במחשב שלי (WIN 7) רשת אלחותית (AD-HOC) ובמחשיר שיתחבר בחיבור ראוטר ולא ישיר
ואז הוא לא הצליח הוא כתב לי ON:DHCP NOT READY
לאומת זות אם בחרתי במחשיר חיבור ישיר (כלומר הוא מקים את הרשת והמחשב מתחבר עליו) הכול עבד חוץ מהאינטרנט.

אז יש לי כמה שאלות:
זה אפשרי לחבר בדרך הזו או שאני חייב ראוטר אלחותי?
איזה סוג חיבור אני צריך ליבחור במחשיר ישיר או ראוטר?
ואיך גורמים למחשיר להתחבר?[/list]

MrMoris
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #1076 

dominic כתב:קיבלתי אותו יום שלישי הזה
אני ממש מורצה ממנו לא היה בעיה בניגון של שום קובץ שנתתי לו ממש מהיר
אבל יש לי בעיה אחת אני לא מצליח ליגרום לו להתחבר לאינטרנט אבל הצלחתי לחבר אותו למחשב כלומר להזרים מהמחשב.
אז כחה אני יסביר איך המחשיר אמור להתחבר לאינטרנט:
המחשיר מתחבר למחשב (אלחותית) המחשב מתחבר לראוטר (קווית) הראוטר מתחבר לאינטרנט
XTREAMER>- - - - - ->מחשב>-------->ראוטר>----->אינטרנט

מה שניסיתי לעשות זה להקים במחשב שלי (WIN 7) רשת אלחותית (AD-HOC) ובמחשיר שיתחבר בחיבור ראוטר ולא ישיר
ואז הוא לא הצליח הוא כתב לי ON:DHCP NOT READY
לאומת זות אם בחרתי במחשיר חיבור ישיר (כלומר הוא מקים את הרשת והמחשב מתחבר עליו) הכול עבד חוץ מהאינטרנט.

אז יש לי כמה שאלות:
זה אפשרי לחבר בדרך הזו או שאני חייב ראוטר אלחותי?
איזה סוג חיבור אני צריך ליבחור במחשיר ישיר או ראוטר?
ואיך גורמים למחשיר להתחבר?[/list]
...
רשת AD HOC זה רשת בין מחשב למחשב בעקרון. לדעתי יש לך פה בעיה בהגדרות של הרשת ולדעתי היא הרבה יותר קשורה לבעית רשתות מחשבים ולא קשורה לסטרימר עצמו.
בשביל להקים רשת כזאת אתה צריך כרטיס רשת אלחוטי במחשב שלך, שהוא יתפקד כמעין שרת, אתה צריך לשתף את החיבור לאינטרנט במחשב שלך עצמו, ואז האקסטרימר מתחבר אל המחשב. למיטב הבנתי, החיבור מצד הלקוח (האקסטרימר במקרה הזה) אמור להיות שקוף לחלוטין ולא משנה לו אם זה ראוטר אמיתי או רשת AD HOC. יתכן ואני טועה.
חפש באינטרנט על רשתות AD HOC.

בלי התנשא, אבל תגידו, כולם מתקינים כל מיני תצורות הזויות בלי לדעת מה אתם רוצים לעשות? תקראו קצת לפני, האינטרנט מפוצץ במדריכים על רשתות תקשורת אלחוטיות...
וגם אני שדי מבין, פעם ניסיתי להתקין AD HOC בין שני מחשבים הסתבכתי עם זה וזה לא עבד בהתחלה עד שפתחתי איזה מדריך.

menzib
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #1077 

MrMoris כתב: בלי התנשא, אבל תגידו, כולם מתקינים כל מיני תצורות הזויות בלי לדעת מה אתם רוצים לעשות? תקראו קצת לפני, האינטרנט מפוצץ במדריכים על רשתות תקשורת אלחוטיות...
וגם אני שדי מבין, פעם ניסיתי להתקין AD HOC בין שני מחשבים הסתבכתי עם זה וזה לא עבד בהתחלה עד שפתחתי איזה מדריך.
...
צודק, רשת שכזאת שבה המחשב גם צריך לתפקד כראוטר, מחייבת חפירה רצינית יחסית לאוהבי הג'אנר למרות שזה אפשרי. פעם זה היה מחייב שני כרטיסים במחשב, היום לדעתי ניתן כבר לעשות זאת בתוכנה בלבד. אבל למה?

לתת לראוטר לעשות את כל העבודה יהיה קל ומהיר מה גם שהעלות היא לא גדולה.

אצלי דווקא האינטרנט הוא זה התחיל לעבוד ראשון :lol:

dominic
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #1078 

יש תכונה אפשר קישור אליה?
הבעיה אצלי זה השיש עוד מחשב דרך

menzib
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #1079 

dominic כתב:יש תכונה אפשר קישור אליה?
...
דומיניק, אם יש לך ראוטר כבר, למה לא לחבר את כולם לראוטר?

dominic
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #1080 

menzib כתב:
dominic כתב:יש תכונה אפשר קישור אליה?
...
דומיניק, אם יש לך ראוטר כבר, למה לא לחבר את כולם לראוטר?
...
כי הוא קווי
ורחוק מהסטרימר
אני יסביר עוד פעם למקרה שזה לא הובן
כרגע המחשב שלי מחובר לאינטרנט דרך ראוטר
עכשיו קניתי לו כרטיס רשת אלחותי כדי שהסטרימר יתחבר עליו ואז דרך המחשב לראוטר ואז לאינטרנט
נערך לאחרונה על ידי dominic ב 24/09/2009 16:45, נערך פעם 1 בסך הכל.

שלח תגובה

חזור אל “חומרה PC + סטרימרים”