לכל משמיצי האייפון...

כל מה שנוגע לפלטפורמות הניידות של אפל - אייפון, אייפוד, שעון אפל
Pavelz
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
שם מלא: pavel
נתן תודות: 199 פעמים
קיבל תודות: 48 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

Catskinner כתב:גם הדגם שיש לי כרגע חי לא רע עם דואר ארגוני, אבל זה עדיין לא מגיע לרמת האינטגרציה שיש ב WinMo.

באינטגרציה אני מתכוון לכך שה Android אינו מגיע עם אפליקציה מובנית לסנכרון דוא"ל אירגוני, אלא דורש התקנת תוכנה מצד שלישי שיכולה להיות Moxier או Touch Down או RoadSync (אלו הן האפליקציות שיצא לי להכיר). מלבד RoadSync אין אף אחת שמסוגלת לסנכרן את רשימת ה Contacts של ה Outlook ישירות לתוך פנקס הכתובות של הטלפון. זה קצת בעייתי אם רוצים לדעת מי מתקשר אליך למשל. כן, אני יודע שכמו לכל דבר בחיים גם לזה יש פתרון אבל אתה נדרש כאן לפתור בעיה שמלכתחילה אינה קיימת ב WinMo.
...
לא לא, ב HTC Magic יש תוכנה מובנית להתחברות ל Outlook.
מזינים את כל הפרטים ומוכנים לעבודה. התוכנה אמורה גם לסנכרן contacts אבל באופציה הזאת אני לא משתמש, רק בסנכרון פגישות ודואר.
Need more cowbell

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 123 פעמים
קיבל תודות: 940 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

מה שאתה מתאר יש גם ב Samsung ובשני המקרים זה לא חלק מובנה במערכת ההפעלה. שתבין, ממש אין לי כלום נגד Android ולמרות שב iPhone לא הייתי מוכן לגעת גם אילו זה היה מסוגל לרפא אותי מצרעת, זה עדיין לא אומר שאני חסיד של WinMo, אני פשוט מאמין שלכל מערכת יש לפחות תכונה אחת שבה היא מתעלה על כל היתר ובמקרה של WinMo זה קישוריות ל Exchange (ובמקרה של Symbian זה התכונה שלה לגרום ל WinMo להיראות טוב בהשוואה).

למי שלא צריך את זה מובטח שימצא פתרונות סלולריים טובים יותר מ Windows Mobile 6.5
מעצבן אותי כשאומרים "אני ילך, אני יקנה". מעצבן אותי עוד יותר כשכותבים את זה.

osherov
סמל אישי של משתמש
גורו Android
גורו Android
נתן תודות: 201 פעמים
קיבל תודות: 513 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

Catskinner כתב:מה שאתה מתאר יש גם ב Samsung ובשני המקרים זה לא חלק מובנה במערכת ההפעלה. שתבין, ממש אין לי כלום נגד Android ולמרות שב iPhone לא הייתי מוכן לגעת גם אילו זה היה מסוגל לרפא אותי מצרעת, זה עדיין לא אומר שאני חסיד של WinMo, אני פשוט מאמין שלכל מערכת יש לפחות תכונה אחת שבה היא מתעלה על כל היתר ובמקרה של WinMo זה קישוריות ל Exchange (ובמקרה של Symbian זה התכונה שלה לגרום ל WinMo להיראות טוב בהשוואה).

למי שלא צריך את זה מובטח שימצא פתרונות סלולריים טובים יותר מ Windows Mobile 6.5
...
קלוד,
כל כך הרבה לא, אז מה כן :wink:

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 123 פעמים
קיבל תודות: 940 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

אני טיפוס שלילי וממורמר, מה כבר ציפית בדיוק?
מעצבן אותי כשאומרים "אני ילך, אני יקנה". מעצבן אותי עוד יותר כשכותבים את זה.

שלח תגובה

חזור אל “אפל - iPhone / iPad”