עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

אולטרבוקים עם שבבי Ivy Bridge החדשים בישראל

19/06/2012 - 16:15 
 
 

חברת אינטל השיקה אתמול את שבבי ה-Ivy Bridge החדשים לאולטרבוקים. היה זה בכנס זרוע המכירות והשיווק של אינטל ישראל שנערך בתל-אביב וזאת לאחר שבחודש אפריל האחרון השיקה החברה את סדרת השבבים החדשה שלה עבור מחשבי PC. השבבים החדשים,  המיוצרים בטכנולוגיית ייצור 22 ננומטר, במפעל של אינטל בקרית גת, פותחו במרכז הפיתוח בחיפה. הם הראשונים העושים שימוש בטרנזיסטורים תלת-ממדיים, מה שמאפשר לדחוס יותר טרנזיסטורים לתוך כל פרוסה של סיליקון. הטכנולוגיה הייחודית מאפשרת להמשיך את התקדמות חוק מור, לפיו כמות הטרנזיסטורים על פיסת סיליקון בגודל קבוע מוכפל בכל 18 חודשים.

בכנס, הכריז מולי אדן, סגן נשיא בכיר באינטל העולמית ונשיא אינטל ישראל, כי אינטל תשווק השנה בעולם ובישראל 110 דגמי אולטרבוק חדשים. אדן הציג כמה מדגמי האולטרבוק החדשים,  Nikiski, Lenovo Yoga ועם חלונות 8 הכולל טאץ'.

בדגם האולטרבוק  Nikiski הדגים אדן את האפשרות שכאשר הינו סגור מראה המסך הודעות מייל, פגישות ומידע נוסף, על בסיס מערכת ההפעלה מטרו של מיקרוסופט.
כן הוצג דגם בשם קוד Lenovo Yoga, שהינו אולטרבוק עם טאבלט. מדובר במחשב עם מקלדת פיסית וכשהמשתמש סוגר אותו והופך את המסך, הוא כולל צג מגע טאץ' כמו כל טאבלט רגיל.

כמו כן אמר אדן כי "בקרוב המחשבים יתרגמו לנו בזמן אמת משפה לשפה. המחשבים החדשים יגידו לא רק 'בוקר טוב' ביפנית, אלא גם יכנסו ללוח שנה, יזהו את החג המקומי, ויפנו למארח בשפתו ואף יברכו אותו בברכת חג שמח. זה העתיד. אינטל כבר הודיעה על כך, לכן זה לא סוד, החברה עובדת על מחשבים שניתן לדבר איתם"

אדן גם הזכיר כי בעתיד נדבר וניגע במחשבים ונפעיל אותם באמצעות מחוות גוף והוסיף: "התקשורת עם המחשב באמצעות מקלדת כבר לא השתנתה כ-150 שנה. זאת דרך מאוד איטית לתקשר עם מחשב. אינטל מתכננת שהמחשבים הבאים יאפשרו לסבא וסבתא לדבר איתם, וגם למיליוני סינים שמפחדים להפעיל את המקלדת".

באירוע נכחו מאות לקוחות ושותפים בכירים של אינטל ובהם: מאיר ניסנסון, יו"ר יבמ ישראל, ריק קפלן, מנכ"ל יבמ ישראל, סיגל אלבוים, מנכ"ל לנובו ישראל, נתי אברהמי, מנכ"ל יעל תוכנה, רענן ביבר, דירקטור מכירות אזורי בדל, שלומי קוואטלר, מנכ"ל דל ישראל, אילן ליפשיץ, מנכ"ל חטיבת האולטרסאונד ב-GE Healthcare  ישראל, מנשה זילכה, מנכ"ל קרביץ וטלי חלפון, מנהלת חטיבת מיחשוב אישי ב- HP.לדיון בנושא: אולטרבוקים עם שבבי Ivy Bridge החדשים בישראל


עוד מ: zviwr
תגיות

בהקשר זה

 פורום נגנים ניידים
 ביקורות גאדג'טים
 עוד על ניידים


המאמר הפופולרי ביותר בתחום ניידים:
תדרי הסלולר בישראל. מדריך.
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht