עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

אפקט ה-וואווי. Huawei נכנסת באופן רשמי לישראל

29/09/2013 - 07:00 
 
 

Huawei היא חברת ענק סינית שמוכרת בעיקר במזרח אך בשנים האחרונות החלה לפזול למערב ועושה חיל גם שם. את המכשירים שלה ראינו גם בישראל אך הפעם לוקחת על עצמה חברת אלפא טלקום את המושכות ומייבאת באופן רשמי את מוצרי החברה לארץ. 

אפקט ה-וואווי. Huawei נכנסת באופן רשמי לישראל

דרור אבישי, מנכ"ל אלפא טלקום 

הדבר הראשון שמדגיש דרור אבישי, מנכ"ל אלפא טלקום, הוא שאת השם Huawei, או בצורה שיש לבטא אותו - חוואווי, החליטו לעברת על מנת שלישראלים יהיה קל יותר לבטא ומעתה יש לקרוא לחברה "וואווי". את מיתוג השם ילווו סירטוני יוטיוב בראיה ויראלית/מצחיקה שאמורים להטמיע בצרכנים את השם החדש, כמו למשל שני חתולים רבים ומייללים את המילה וואווי.

 אפקט ה-וואווי. Huawei נכנסת באופן רשמי לישראל

הסינים "מזרחיים" יותר מאיתנו - בעברית וואווי ובסינית ח'וואווי

אבל מעבר לכך הציגה החברה ליין נכבד של מוצרי החברה שלא כולם יובאו לארץ כשתגי המחיר נעים בין 850 ל-2000 ש"ח למכשירים שלאו דווקא יהיו הכי זולים בשוק אבל בהחלט ימוצבו אי שם בתחתית כשדגם ה Y300 למשל, מכשיר כפול ליבה, מצלמת 5 מגה פיקסל ומסך 4" יימכר במחיר של 849 ש"ח.

אפקט ה-וואווי. Huawei נכנסת באופן רשמי לישראל

מוצרי וואווי השונים 

 

אלפא טלקום תשווק בארץ גם את דגם  P6 שהוא מכשיר מתקדם של החברה - מעבד מרובע ליבות 1.5GHZ, דקיק מאוד (6.18 מ"מ), מצלמת 8 מגה פיקסל ועוד...

המחיר שנקב דרור עומד על כ-2,000 ש"ח. אין ספק שהמחיר אטרקטיבי וכניסה אגרסיבית שכזו עם מחיר שכזה לארץ, שאינה גבוהה בהרבה מהמחיר בחו"ל או אפילו דומה לו, יכולה לגרום למתחרות קצת להזיע. למרות שלא מדובר במכשיר שמתחרה במפרטי הדגל של המתחרות, אולם יש בו מפרט מרשים לתג המחיר שלו.

מכשיר ה P6 מיועד להגיע בחודש אוקטובר לארץ.

ממשחק קצר במכשיר, שלמען האמת דומה מאוד למכשיר של מתחרה אחרת במערכת הפעלה אחרת, נראה כי מדובר במכשיר מרשים, הן עיצובית - צבעים, משקל וצורה והן מבחינת התגובתיות והמסך. אך מוקדם עוד לחוות דיעה רצינית עליו. 

אפקט ה-וואווי. Huawei נכנסת באופן רשמי לישראל

 דקיק דקיק

 אפקט ה-וואווי. Huawei נכנסת באופן רשמי לישראל

 דומה למישהו?

 אפקט ה-וואווי. Huawei נכנסת באופן רשמי לישראל

ולא רק מכשירים, אלפא טלקום תעניק ביטוח מלא על כל המכשירים של החברה כולל נזק לקוח, שבר מסך, קורוזיה או כל דבר אחר שהוא בר תיקון. התיקון ייעשה בתשלום של 150 ש"ח כהשתתפות עצמית לכל תיקון או במחיר של 440 ש"ח במקרה של השבתה כללית. בהחלט תוספת ברוכה.

לנו נותר רק לאחל בהצלחה ולקוות שאלפא טלקום תצליח יותר להכניס ולהטמיע את מכשירי הענקית הסינית בארץ ולראות מכשירים טובים ובמחיר סביר על המדפים במהרה. 

 

 


לדיון בנושא: אפקט ה-וואווי. Huawei נכנסת באופן רשמי לישראל


עוד מ: elihaboosh
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על HTMobile


המאמר הפופולרי ביותר בתחום HTMobile:
חוק ניתוק זיקה. מה זה?
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht