עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

אוזניות Jaybird Bluebuds X - לא רק לספורט, להכל!

11/12/2013 - 07:00


מבוא | המאמר המלא | עמוד הבא: טרום-מבחן >

 
 
 

הקדמה היסטורית

אוזניות כפי שאנו מכירים אותן קיימות כבר מעל מאה שנים. הן שימשו בתחילה לטלפוניה, ומאז סוף שנות ה-50 הן משמשות להאזנה למוזיקה, לאחר שמוזיקאי בשם ג'ון קוס (KOSS) פיתח את האוזניות הסטריאופוניות (השם בטח מוכר לרוב הקוראים, KOSS הייתה לאורך שנים אחת מיצרניות האוזניות הדומיננטיות בעולם).
אוזניות אלחוטיות הופיעו מאוחר יותר, במהלך שנות ה-70'. הן התבססו בתחילה על תקשורת אינפרה-אדומה (IR), שחייבה קו ראייה ישיר ולכן הגבילה את השימוש לשימוש ביתי - מול הטלויזיה או מערכת הסטריאו. בהמשך, פותחו אוזניות אלחוטיות המשתמשות בשידור אלחוטי (רדיו), אבל גם הן היו ברובן גדולות ומסורבלות ודרשו כח רב, עובדה שהפכה אותן למוצר ביתי בלבד.
בשנת 1998 החל השינוי, עם ההכרזה על טכנולוגיית ה"שן הכחולה" (Bluetooth, להלן BT) - טכנולוגיה אלחוטית לטווח קצר, חסכונית באנרגיה ועל כן מתאימה להתקנים ניידים. מאז שנת 2000, תחום המוצרים התומך בתקשורת BT הולך ומתרחב - מציוד היקפי למחשב, דרך טלפונים ניידים ועד מצלמות, מחזיקי מפתחות, מקררים ובעצם - מה לא.
כמובן, שגם על שוק האודיו טכנולוגיית ה- BT לא פסחה. משדרים ומקלטים המיועדים להעביר מוזיקה ממקור נייד למגבר ביתי מיוצרים ע"י מרבית החברות המתמחות בתחום, ואוזניות אלחוטיות המשתמשות בטכנולוגיה זו הינן מוצר שמחירו ההולך ופוחת הופך אותו לפופולרי בקרב מאזיני האודיו הנייד.

אוזניות Jaybird Bluebuds X - לא רק לספורט, להכל! 

על החברה

חברת Jaybird האמריקאית מתמחה במוצרי אודיו אלחוטיים בתקשורת BT. מקור שמה בציפור השיר עורבני (Jay)  הנפוצה בארה"ב. החברה מייצרת ארבעה דגמים של אוזניות, מהן שלושה בתצורת In ear monitors  ואילו הרביעי (שהיה הדגם הראשון ששיווקו) הינו בעל קשת העוברת מעל הראש ועיצוב רבוע, ייחודי למדי.

בנוסף לאוזניות, החברה מייצרת מתאמי BT המתחברים לנגנים החסרים את הטכנולוגיה ומאפשרים שימוש באוזניות. הם אף מספקים מתאם לנגני אייפוד ישנים יותר, בהם שבב ה- BT מוגבל ביכולותיו, כדי להפיק את המרב מהפטנטים של החברה אשר אמורים למקסם את איכות הצליל והתקשורת.

אוזניות Jaybird Bluebuds X - לא רק לספורט, להכל! 

על הדגם

הדגם הנסקר פה הוא הדגם העליון בסדרת אוזניות ה- IEM, ה- Bluebuds X. דגם זה מוגדר על ידם כ- Premium BT Headphones, והוא כולל את כל הטכנולוגיות החדשות של החברה, אשר אמורות להעניק נוחות ואיכות ללא תחרות, יחד עם זמן סוללה שעוד לא נראה באוזניות BT בעלות מבנה זעיר. האוזניות הינן אוזניות In ear monitors, המחוברות ביניהן בכבל דק יחסית. עיצובן שגרתי למדי, אם כי נדיר לראות אוזניות BT כ"כ קטנות וללא מקלט נפרד.

האוזניות עמידות לחלוטין למים ולזיעה (לא לצלילה, אלא לתנאי רטיבות). הם אף מספקים איתן קוד קופון לחברה המבצעת ציפוי דוחה מים להתקנים אלקטרוניים, אם מישהו מעוניין למגן גם את הנגן שלו...

אוזניות Jaybird Bluebuds X - לא רק לספורט, להכל! 

חברת Jaybird היא נותנת החסות של נבחרת הטריאתלון האמריקאית, ודגם ה- Bluebuds X הינו הדגם הנבחר שלהם לאימונים.

מפרט האוזניות מאתר היצרן:

 אוזניות Jaybird Bluebuds X - לא רק לספורט, להכל!


מבוא המאמר המלא עמוד הבא: טרום-מבחן >


נושאים מקושרים

אודיו
אודיו
בשיתוף עם HTMobile
בשיתוף עם HTMobile
ניידים
ניידים


עוד מ: uriler
תגיות


דרגת קושי: 1
בהקשר זה

 עוד על בשיתוף עם HTMobile


המאמר הפופולרי ביותר בתחום בשיתוף עם HTMobile:
iXtreamer - סטרימר משולב תחנת עגינה לאייפון (iDevice)
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht