עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

GoPro מציגה שתי מצלמות חדשות. שליטה קולית ועמידות למים

20/09/2016 - 07:00 
 
 

באחד מימי ההכרזות החשובות והגדולות שהיו לחברה במהלך השנים, הכריזה GoPro אתמול על מגוון מוצרים חדשים ושדרוגים למוצרים קיימים ומלבד רחפן מעניין ומתקפל, הכריזה החברה על שתי מצלמות חדשות שמהוות שדרוג, די משמעותי לקו מצלמות האקסטרים של החברה.

שתי המצלמות, Hero5 Black ו- Hero5 Session, מגיעות באופן מובנה עם הגנה נגד מים, ללא אביזר נוסף שיש להלביש עליהן. העמידות נגד מים תאפשר לכם להיכנס עם המצלמות לעומק של עד עשרה מטרים. צלילה של ממש. כמו כן, המצלמה תומכת גם במצבי הצילום RAW ו-WDR.

GoPro מציגה שתי מלצמות חדשות. שליטה קולית ועמידות למים

מצלמת הHERO 5 Black מתחת למים (צילום: יח"צ GoPro)

אבל לא רק. המצלמות בעלות מייצב תמונה אלקטרוני לצילום חלק יותר, ומגיעות עם תמיכה בפקודות קוליות לצורך שליטה מרחוק, ובאמצעות פקודה אחת המצלמה תחל לצלם או תפסיק את הצילום, מאפיין די חשוב לצלם האקסטרים שיש לו למה לדאוג באותו הרגע מלבד לחפש את כפתור ההתחלה או הכיבוי.

GoPro מציגה שתי מלצמות חדשות. שליטה קולית ועמידות למים

מצלמת הHERO 5 Black (צילום: יח"צ GoPro)

GoPro מציגה שתי מלצמות חדשות. שליטה קולית ועמידות למים

מסך מגע בגודל 2 אינץ' במצלמת הHERO 5 Black (צילום: יח"צ GoPro)

שתי המצלמות נפרדות אחת מהשנייה במאפיינים חשובים אחרים. כך למשל, מצלמת ה Hero5 Black מגיעה עם מסך קטן בגודל 2 אינץ', שהוא גם מסך מגע, ובכך ניתן לצפות במה שאנו מצלמים, ולאן המצלמה מכוונת. המצלמה גם בעלת GPS על מנת שנשמור את נתוני המיקום שלנו, ועדשת המצלמה היא 12 מגה פיקסל עם צילום באיכות 4K ב-30 פריימים לשניה.

מצלמת ה Hero5 Session לעומת זאת, מגיעה בעיצוב קובייתי מוכר, ללא מסך בכלל, וללא GPS. כמו כן, עדשת המצלמה היא 10 מגה-פיקסל עם צילום באיכות 4K ב-30 פריימים לשניה.

GoPro מציגה שתי מלצמות חדשות. שליטה קולית ועמידות למים

מצלמת הHero5 Session (צילום: יח"צ GoPro)

GoPro הציגה גם שירות לשמירת התמונות בענן, שיאפשר להעלות את החומר המצולם (תמונות ווידאו) באופן אוטומטי לענן, בזמן שהמצלמה בטעינה, ובעלות של 5 דולרים לחודש.

המצלמות יהיו זמינות בארץ החל מערב ראש השנה, ה2 באוקטובר 2016, ויסופקו ע"י היבואן הרשמי של גופרו בישראל, DAA, אשר מספק גם שנתיים אחריות עבורן. עבור ה-Hero5 Black נשלם 1,999 ש"ח, ואילו עבור ה-Hero5 Session, נשלם 1,499 ש"ח.

לדיון בנושא: GoPro מציגה שתי מלצמות חדשות. שליטה קולית ועמידות למים


עוד מ: elihaboosh
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על בשיתוף עם HTphoto


המאמר הפופולרי ביותר בתחום בשיתוף עם HTphoto:
אפסון מציגה: הדפסה של 4000 דפים בעלות של 40 ש'ח בלבד!
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht