עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

שירות הטלוויזיה של סלקום מגיע לאפל TV

28/11/2016 - 12:00 
 
 

במסיבת עיתונאים שנערכה היום (ב') בתל אביב, חברת סלקום הודיעה כי בכוונתה לשלב את כלל השירות שלה בסטרימר של חברת אפל, האפל TV.

שירות הטלוויזיה של סלקום מגיע לאפל TV

(צילום: עמית לגו)

סלקום החלה את האירוע במעבר על מה שעשו מהקמת השירות. במהלך הזמן הם הוסיפו ערוצים חדשים לשירות, בין אם זה ערוצי ילדים או ערוצי ספורט. הם אף השיקו אמש חבילת ערוצים, 20 ערוצים אם נדייק, לקהל הרוסי וכמובן הזכירו כי בתוך שנה בלבד הם הגיעו ל-100 אלף לקוחות. לפי הנתונים שלהם, בחודש האחרון הצטרפו לשירות כ-12 אלף אנשים, בעוד ש-8000 איש עזבו את החברות יס והוט.

350 אלף בתי אב בישראל הם דוברי רוסית והחברה מנגישה כעת חבילת ערוצים שלמה לאותו קהל יעד. החבילה מוצעת כעת בסכום של 29 שקלים ואף לכבוד ההשקה, סלקום מציעים את החבילה לחצי שנה מתנה.

סלקום מגיעה לאפל TV

השירות מגיע לאפל TV (צילום: יח"צ)

אך זה לא היה הדבר היחיד שהם הציגו באירוע. סלקום TV מתחברת לצד חברת אפל ומשיקים את האפליקציה שלהם לדור הרביעי של הסטרימר אפל TV. ניתן, דרך האפל TV, לצפות בתכנים ממערכת ה-VOD של סלקום ואף לראות ערוצי טלוויזיה בלייב. זוהי לא סתם עוד אפליקציה לדברי מנכ"ל סלקום. לטענתו אין חברה נוספת אשר העבירה את השירות כולו, כמו שהוא, לפלטפורמה אחרת. האפליקציה מאפשרת לראות את כל הערוצים הקיימים בשירות בלייב, בין אם זה ערוצי עידן+ או ערוצי ספורט וילדים, וכל ספריית ה-VOD של סלקום TV הוטמעה גם היא באפליקציה. כמו כן, כל תוכניות הפריימטיים עולות לספריית ה-VOD של החברה באותו ים בו הן משודרות, כך שאין צורך לזכור להקליט את התוכנית.

שירות הטלוויזיה של סלקום מגיע לאפל TV

האפלקיציה על גבי האפל TV (צילום: עמית לגו)

מהדגמה שהוצגה לנו באירוע על ידי מנכ"ל החברה, נראה כי השירות עבד בצורה ממש מהירה וחלקה. גם פה ניתן לראות שהתוכן עולה במיידית באיכות נמוכה ולאט לאט האיכות עולה, בהתאם למהירות האינטרנט. למרות השילוב באפל TV, סירי לא תעבוד עם האפליקציה של החברה כמו אפליקציות אחרות.

שירות הטלוויזיה של סלקום מגיע לאפל TV

רק 99 שקלים בחודש (צילום: עמית לגו)

אז כמה זה עולה? 99 שקלים בחודש, כולל האפל TV. ניתן לבחור את האפל TV על גבי הממיר של סלקום עצמה, ללא שום תוספת במחיר. אם נרצה להתנתק אחרי שנה מהשירות של סלקום, המכשיר יישאר אצלנו ונמשיך לשלם עליו. מחיר השירות מחולק לשירות עצמו וגם ל-36 תשלומים על המכשיר. לפי סלקום היצע התוכן הזמין כרגע ל-4K אינו גדול דיו, לפחות כרגע, על מנת להציע זאת לשוק הישראלי, אך לפיהם הם בוחנים זאת.


לדיון בנושא: שירות הטלוויזיה של סלקום מגיע לאפל TV


עוד מ: עמית_לגו
תגיות

בהקשר זה

 עוד על בשיתוף עם HTMobile


המאמר הפופולרי ביותר בתחום בשיתוף עם HTMobile:
iXtreamer - סטרימר משולב תחנת עגינה לאייפון (iDevice)
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht