עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

 מזל טוב: Moovit עברה את רף 50 מיליון משתמשים

25/12/2016 - 07:00 
 
 

לאפליקציית Moovit מעל 50 מיליון משתמשים
אפליקציית Moovit החינמית והשיתופית, הוויז של התחבורה הציבורית, הפכה לפופולארית בקרב הנוסעים בכל רחבי העולם והשבוע היא עברה את רף 50 מיליון משתמשים. בצדק?


מוביט, אפליקציית הניווט בתחבורה הציבורית, עברה לאחרונה את רף 50 מיליון המשתמשים. החברה, שנוסדה בישראל, קיבלה לאחרונה פרס יוקרתי נוסף, כשנבחרה ע"י גוגל כאחת מעשר האפליקציות הטובות של 2016 בקטגוריית Local לאנדרואיד.

בדומה לאפליקציות אחרות מעולם התחבורה, גם מוביט השיקה שירות קארפול אשר בשונה מיישומים אחרים השיקה אפליקציה ייעודית לנהגים, המתאימה בין נוסעי התחבורה הציבורית לנהגי רכב פרטיים לנסיעות משותפות. נהגים בעל רכב פרטי שרוצים לצרף אליהם טרמפיסטים לנסיעות יומיומיות, מורידים אפליקציה חדשה בשםMoovit Carpool  ומגדירים את המוצא והיעד (למשל, בית ועבודה, או בית ואוניברסיטה) ואת הנקודה שממנה רוצים לאסוף נוסעים (למשל, תחנת אוטובוס הסמוכה לביתם).

בחודש האחרון אף נוסף שיתוף פעולה בין חברת הנתיב המהיר ואפליקציית Moovit Carpool, אשר חנכו את תחנת ה-Carpool הראשונה בישראל. הנתיב המהיר ו- Moovit יחברו בין 2 מיליון משתמשי אפליקציית הניווט בתחבורה ציבורית בישראל לבין העוברים בנתיב המהיר ויאפשרו לשתף נסיעות, לחבור לנהגים ולנוסעים בחניון הנתיב המהיר בחניון שפירים לנסיעות שיתופיות לתל אביב ולאזורי המטרופולין השונים ואף לנסוע חינם בנתיב המהיר כרכב רב תפוסה (יש לעבור בעמדת הבידוק בחניון).

איך זה עובד?

נוסעים המעוניינים למצוא טרמפ פותחים את אפליקציית Moovit הרגילה, ובפניהם מוצגות נסיעות שמתאימות להם על פי היעד והשעה הרצויים. הם יכולים לבקש נסיעה ואם הנהג מסכים - הנסיעה נקבעת. מוביט דואגת לחבר בין נהגים וטרמפיסטים שנוסעים במסלולים דומים ובשעות דומות.

יובב מידד, סמנכ"ל מוצרים ושיווק במוביט אמר: "אנו ממשיכים להגדיל את קצב הצמיחה של החברה, שעומד כיום על 2 מיליון משתמשים חדשים בכל חודש. קצב הפריסה העולמי גם כן גדל כשבכל יום שתי ערים נוספות ברחבי העולם מצטרפות לשירות. את שנת 2016 אנו צופים לסיים עם 52 מיליון משתמשים".

אפליקציית  מוביט בגרסה 5 זמינה להורדה בחינם לכל משתמשי מערכות אנדרואיד ו-iOS ב-68 מדינות ובמעל ל-1,200 ערים ברחבי הגלובוס.
קיימת גם גרסת רשת למי שרוצה לתכנן את מסלול הנסיעה בתחבורה הציבורית במחשב האישי.

קצת היסטוריה על החברה

  • בשנת 2011 נוסדה החברה תחת השם Tranzmate
  • בשנת 2013 לחברה היו 3 מיליון משתמשים.
  • בשנת 2014 מספר המשתמשים ריבע את עצמו ל-12.5 מיליון משתמשים.
  • בשנת 2015 חצתה את רף 32 מיליון המשתמשים.
  • בשנת 2016 מעל 50 מיליון משתמשים.

על אף ריבוי המשתמשים ההולך וגדל יש עדיין לאפליקציה מקום לשיפור. זמני ההגעה של האוטובוסים לא תמיד מדויקים, ולעיתים האוטובוס לא מגיע כלל, על אף שהאפליקציה מציגה כי הוא יגיע בעוד מספר דקות, לפחות בישראל. עדכון הגרסה האחרון שינה את ממשק המשתמש והפך להיות פחות אינטואיטיבי.

 

 


לדיון בנושא: מזל טוב. Moovit עברה את רף 50 מיליון משתמשים


עוד מ: zviwr
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על HTMobile


המאמר הפופולרי ביותר בתחום HTMobile:
חוק ניתוק זיקה. מה זה?
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht