עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG
google bookmarkסימניית גוגל

מאמרים מהקבוצה

סורק הקשתית של ה-Galaxy S8 נפרץ

מאת: עמית לגו
24/05/2017 - 12:30 
 
 

זיהוי קשתית נחשב כיום לאחד מאמצעי הזיהוי הבטוחים ביותר לסמארטפון, בהחלט הרבה יותר מטביעת אצבע. ולכן, סורק הקשתית במכשירי ה-S8 של סמסונג היה עניין כה גדול בעת השקתם, והחברה הרגישה בטוחה מספיק כדי לאפשר לאנשים להשתמש בטכנולוגיה כדי לפתוח את הסמארטפון שלהם ואפילו לבצע תשלומים באמצעותו.

סורק הקשתית של ה-Galaxy S8 נפרץ

הגדרת סורק הקשתית (צילום מסך ccc)

מנכ"ל החברה שמייצרת את החיישן למכשירי סמסונג, מארק כליפטון, טען שהחיישן שלהם מסוגל לקרוא מעל ל-200 נתונים מקשתית אחת, ואף השווה זאת לזיהוי טביעות האצבע של ה-FBI, בה הם מצליחים לזהות רק 130 נתונים. למרות זאת, נראה שבסביבה רגילה לחלוטין, דווקא כן ניתן לפרוץ את סורק הקשתית, ואכן צוות האקרים גרמני הצליח להוכיח זאת.

כפי שאתם יכולים לראות בסרטון, הצוות הצליח להערים על סורק הקשתית ולפתוח את נעילת המכשיר באמצעות מצלמה דיגיטלית, מדפסת ועדשת מגע. הצוות הסביר כי מצלמה דיגיטלית רגילה עם עדשת 200mm ובמרחק של עד חמישה מטרים, יכולה לצלם תמונה שתכיל את קשתית המשתמש במספיק פירוט לפריצת הסורק. כתוצאה מכך, הצוות ממליץ שאנשים יחזרו להגנת קוד רגילה ולא ישתמשו בהגנת הקשתית.

כמובן שחשוב לזכור שההאקרים עשו זאת בסביבה אופטימלית, והסיכוי שדבר כזה יקרה ביומיום הוא די נמוך. בכל זאת, אנו שומעים מדי יום שפורצים נעילת מספרים וטביעות אצבע, כך שדרך ההגנה הטובה ביותר היא להיות זהירים ולא לאחסן מידע רגיש על מכשיר הסמארטפון שלנו.


לדיון בנושא: סורק הקשתית של ה-Galaxy S8 נפרץעוד מ: עמית_לגו
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 פורום נגנים ניידים
 ביקורות גאדג'טים
 עוד על ניידים


המאמר הפופולרי ביותר בתחום ניידים:
תדרי הסלולר בישראל. מדריך.
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht