עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

 להקליט שיחות באייפון. מעכשיו זה באמת אפשרי

31/05/2017 - 08:45 
 
 

Photofast, חברה שמוכרת על ידי פתרונות להרחבת הזכרון במכשירי האייפון והאנדרואיד, מציגה מקליט חיצוני עבור הקלטת שיחות הטלפון באייפון שלנו, דבר שעד כה היה נחלתם של משתמשי אנדרואיד בלבד.

בעלי האייפון מכירים את זה שמעולם לא יכלו לבצע הקלטת שיחות טלפון, אלא אם פרצו את המכשיר והטמיעו פתרון/לא פתרון או שהשתמשו באפליקציות שמבצעת שיחת ועידה, דבר שאינו נוח בכלל, הצד השני מודע להקלטה והעלות גבוהה. יש אומרים שאפל מעולם לא הטמיעה פתרון תוכנתי באייפונים שלה משום שמדינות רבות בארה"ב פשוט אוסרות על הקלטת שיחות טלפון מבלי ששני הצדדים יודעים על כך. בארץ אין כל בעיה חוקית לבצע הקלטה של צד אחר ללא ידיעתו, כל עוד המקליט הוא צד לשיחה.

המוצר של Photofast הוא מכשיר הקלטה שמתחבר לכניסת האייפון התחתונה ויבצע הקלטה של שיחות הטלפון באמצעות אפליקציה חיצונית של החברה עם הטמעה לאפליקציות צד ג שמשתפות את ה- API שלהן. ההטמעה לאפליקציות צד ג' נועדה על מנת שניתן יהיה לבצע את ההקלטה בצורה אוטומטית ומבלי הצורך ללחוץ על הכפתור באופן יזום.

על המכשיר נמצא כפתור הקלטה, כפתור השמעה, כפתורים לשינוי עוצמת השמע, מחבר 3.5mm לאוזניות וסלוט לכרטיס זכרון לאחסון שיחות הטלפון.

להקליט שיחות באיפון. מעכשיו זה באמת אפשרי

כפתורי שליטה בקדמת המכשיר

הפתרון הזה נראה כרגע מסורבל ולא נוח יהיה להסתובב עם מכשיר נוסף או משהו שמתחבר בצורה קבועה למכשיר והופך אותו למגושם יותר והמחיר, כ- $110 דולר אינו נמוך, אך זהו פתרון ייחודי שמאפשר לנו Plug & Play של ממש מבלי להסתמך על שירותי צד ג רעועים. ואם תרצו עוד מוטיבציה קטנה, אז בעלי אייפון 7 יוכלו להנות מכניסת אודיו שהורדה להם בגרסת האייפון האחרונה.

מכשיר ההקלטה של Photofast יהיה זמין לרכישה החל מאמצע חודש יוני.

להקליט שיחות באיפון. מעכשיו זה באמת אפשרי

להקליט שיחות באיפון. מעכשיו זה באמת אפשרי

בצד האחורי - מקום לכרטיס זיכרון

מלבד מכשיר ההקלטה, הציגה Photofast גם דונגל שמצידו האחד חיבור לייטינג ולצידו האחר חיבור USB Type-C. המחבר מתאים למי שיש לו את מכשיר המקבוק פרו החדש של אפל שכידוע זנח את כניסות ה- USB הרגילות. המחבר מגיע עם כרטיס זיכרון של 4 גיגה בייט ויעלה כ 80 דולר.

להקליט שיחות באיפון. מעכשיו זה באמת אפשרי

הדונגל החדש עבור המקבוק פרו. צד אחד חיבור לייטינג

להקליט שיחות באיפון. מעכשיו זה באמת אפשרי

בצד השני חיבור USB C

להקליט שיחות באיפון. מעכשיו זה באמת אפשרי

המוצרים החדשים של החברה

 

לדיון בנושא: להקליט שיחות באיפון. מעכשיו זה באמת אפשרי

 

 

 

 

 

 

 


עוד מ: Elihaboosh
תגיות

בהקשר זה

 עוד על בשיתוף עם HTMobile


המאמר הפופולרי ביותר בתחום בשיתוף עם HTMobile:
iXtreamer - סטרימר משולב תחנת עגינה לאייפון (iDevice)
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht