עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

פייסבוק חוצה שני מיליארד משתמשים

28/06/2017 - 23:00 
 
 

פייסבוק הכריזה כי יש אצלה שני מיליארד משתמשים חודשיים פעילים, עלייה של 60 מיליון מאז הדוח ההכנסות שפרסמה בחודש מאי. מארק צוקרברג, מנכ"ל הרשת החברתית, דאג לפרסם את החדשות באופן ישיר בפוסט שפרסם בעמוד שלו. "זה כבוד להיות חלק מהמסע הזה ביחד איתכם", צוקרברג רשם. האפליקציות האחרות בבעלות פייסבוק מצליחות גם הן: פייסבוק מסנג'ר כבר הגיע למעל 1.2 מיליארד משתמשים חודשיים פעילים, ושירות המסרים וואטסאפ, אשר נמצא בבעלותה של פייסבוק, מצליח להניב מספרים דומים. באינסטגרם יש מעל 700 מיליון משתמשים חודשיים פעילים, ולפי הדוח האחרון של טוויטר, יש לה 328 מיליון משתמשים פעילים.

פייסבוק חוצה שני מיליארד משתמשים

משתמשים פעילים מדי חודש (צילום: TechCrunch)

גווילרמו ספילר, מנהל מוצר בפייסבוק הוסיף להגיד "כל יום, יותר מ-175 מיליון אנשים לוחצים על אייקון הלב, ויותר מ-800 מיליון משתמשים עושים למשהו לייק. יותר ממיליארד משתמשים משתמשים בקבוצות כל חודש" פייסבוק הודיעה כי היא "תראה הערכה" לאבן הדרך שחצתה בימים הקרובים על ידי שחרור סרטונים מותאמים למטרה החדשה שהציבה לעצמה. "אנחנו מתקדמים בלחבר את העולם, עכשיו בוא נביא את העולם קרוב יותר ביחד", צוקרברג אמר.

הוידאו המותאם שלכם יהיה זמין בעמוד הזה, שזה גם העמוד שפייסבוק מתכננת לשתף בו "סיפורים של אנשים אשר מעוררים בנו השראה". כמו כן, פייסבוק יציגו הודעת תודה בכל פעם שמשתמשים יסמנו את אימוג'י הלב בפוסט של חבר, יאמרו לו מזל טוב ביומולדת או יצרו קבוצה חדשה - כל הפעולות שהחברה מחשיבה כבונות קהילה.

פייסבוק חוצה שני מיליארד משתמשים

שני מיליארד משתמשים (צילום: Facebook)


לדיון בנושא: פייסבוק חוצה שני מיליארד משתמשים


עוד מ: עמית_לגו
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על HTMobile


המאמר הפופולרי ביותר בתחום HTMobile:
חוק ניתוק זיקה. מה זה?
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht