עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

לראשונה בישראל: מעכשיו תוכלו להחליף מסך אייפון במקורי

01/08/2017 - 18:30 
 
 

אם מסך האייפון שלכם נשבר, הייתם יכולים עד כה לתקן אותו ולהחליף אותו בישראל במסך תואם מסך אפל או במקרה הטוב, מסך מוחדש שנלקח מאייפון מקורי אחר אך בשום אופן לא קיבלתם החלפה למסך חדש ומקורי של חברת אפל.

אלא שהיום הודיעה מעבדת DCS שהיא קיבלה את ההסמכה הדרושה מאת חברת אפל ותוכל, החל בעוד מספר ימים בודדים, לבצע תיקונים למכשירי אייפון ומחשבי MAC תוך שימוש בחלפים מקוריים של אפל ולא בחלפים תואמים או מוחדשים ובנוסף בעמידה בתקנים של אפל כולל עמידה בלוח הזמנים.

השירות יהיה זמין כבר בימים הקרובים לכלל לקוחות ומשתמשי Apple בישראל, הן עבור מוצרים שנרכשו בארץ והן עבור מוצרים שנרכשו בחו"ל והינם נושאי אחריות יצרן (Apple Warranty). כמו כן, יציעו מעבדות DCS גם שירות למוצרים שאינו במסגרת אחריות- בתשלום.

מעכשיו - תוכלו להחליף מסך אייפון במקורי

מעכשיו. מסכים מקוריים

ישראל היא בין המדינות הראשונות בעולם בהן נפתח מודל מהפכני כזה של שירות להחלפת מסכים מקוריים. להזכיר שבישראל אין נציגות רשמית של אפל וחנויות אליהן ניתן לפנות לתיקון המוצרים שלנו. לדברי DCS, בתיקוני מכשירי ה- iPhone הפופולאריים לדוגמא, יבוצעו תיקוני המסכים ברמת גימור גבוהה בדיוק כמו במפעלי החברה, יהיה זמין תיקון גם של כפתור הבית (טביעת אצבע) שלא היה ניתן לתיקון בישראל עד כה וכל זאת תוך שמירה על אחריות יצרן.

וכמה זה יעלה לנו? מתברר שממש לא רחוק מתיקון מסך אצל מעבדה פרטית עם חלקים שאינם חדשים. כך למשל:

מסך מקורי iPhone 5SSE יעלה 550 ₪ 
מסך מקורי iPhone 66S יעלה 550 ₪  
מסך מקורי iPhone 6+6S+ יעלה 650 ₪ 
מסך מקורי iPhone 7  יעלה 670 ₪ 
מסך מקורי iPhone 7+ יעלה 750 ₪ 

מחברת איידיגיטל, ששולחת את המכשירים שלה לתיקון אצל מעבדת DCS, יצאה הודעה דומה ובנוסף למחירים המצויינים כאן אותם ניתן לקבל גם באיידיגיטל (מלבד אייפון 7 ו-7 פלוס להם החלפת מסך תעלה 5 שקלים עד 20 שקלים יותר), מציעה החברה גם מכשיר חלופי למשך תקופת התיקון וללא תשלום נוסף.

 

 


לדיון בנושא: לראשונה בישראל: מעכשיו תוכלו להחליף מסך אייפון במקורי

עוד מ: elihaboosh
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על HTMobile


המאמר הפופולרי ביותר בתחום HTMobile:
חוק ניתוק זיקה. מה זה?
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht