עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

פרטים חדשים על ה V30 של LG

14/08/2017 - 10:00 
 
 

If you can't beat them, join them

LG משנה אסטרטגיה ומשנה מעט את חוקי המשחק בעולם הסלולר ופשוט מפרסמת מידע ומפרט על פאבלט הדגל שלה, ה V30 בשתי הודעות שהוציאה היום האחת אחרי השנייה. כמובן שיש לקחת בחשבון גם את העניין ש LG פשוט מעוניינת לייצר עניין עם המכשיר הבא שלה.

פרטים חדשים על ה V30 של LG

אז מה צפוי שיהיה ב V30 לפי LG?

מערך צילום כפול

LG תשלב ב V30, מערך צילום כפול עם עדשת זכוכית וצמצם רחב של F1.6 שמספקת כ- 25% יותר אור לחיישן ביחס לצמצם F1.8. כמו כן, העדשה , העשויה מזכוכית קריסטל, יודעת לקלוט אור רב וצבע מדויק יותר מאשר עדשות פלסטיק.

המצלמה האחורית ב-V30 קטנה ב-30% מהמצלמה ב-V20, ומעודנת יותר. 

מסך

LG אימתה את השמועות והודיעה כי המסך ב V30 יהיה מסך ביחס של 18:9 מסוג OLED

ממשק

LG תציג את ממשק ה UX 6 החדש שלה שמותאם לעבודה עם מסך ביחס 18:9. הFeel של ה-UX יכול להיות מותאם אישית:  מערכת משוב הרטט של המכשיר כוללת אפשרות לשילובים שונים של הרטט וצלצול הטלפון לפי העדפת  המשתמש.

צילום מקצועי

ה-Graphy, שאליו ניתן לגשת מהמצב הידני של המצלמה, מאפשר איכות ויכולות של צילום מקצועי.  עם ה-Graphy, משתמשים יכולים לבחור מתוך אלבום צילומים מקצועיים, שכל אחד מהם מגיע עם סגנון ומצב רוח שונה. בנוסף , המשתמשים יכולים להוריד תמונות שצולמו על ידי אנשי מקצוע מאתר Graphy או מהיישום הנייד, ולהחיל עליהם אלמנטים כמו- איזון לבן, מהירות תריס, צמצם, ו-ISO לתמונות שצולמו מה- .V30 לכולם ניתן לגשת מתפריט אחד.                                                                                      ניתן גם ליצור קבצי GIF במהירות בתפריט הגלריה, או לחילופין ליצור סרטונים באמצעות תמונות ו/או קובצי וידיאו, אשר ניתן לערוך בעורך הווידאו המהיר. 

המסך המשני

המסך השני ב- V20 התפתח להיות סרגל כלים ב-V30. הסרגל שקוף למחצה ומאפשר גישה מהירה לפונקציות שבהן נעשה שימוש תכוף.  לחילופין, ניתן לגרור אותו אל מחוץ למסך התצוגה. כאשר המכשיר אינו מופעל, התצוגה התמידית ניתנת להתאמה אישית עוד יותר משהיה בעבר. ה-AOD לא רק יראה את השעון, אלא יכול להציג כלים מהירים כגון: נגן מוסיקה או צילום אישי. 

אבטחה

באמצעות זיהוי פנים, ניתן לבטל את נעילת ה-V30 באופן מיידי, באמצעות המצלמה הקדמית הפועלת גם כאשר תצוגת הטלפון כבויה. כמו כן, בניגוד לטלפונים אחרים ,אין צורך ללחוץ  תחילה על כפתור ההפעלה.  תכונת הזיהוי הקולי מתבססת על שילוב של קול המשתמש ומילות מפתח שנוצרו באופן עצמאי ומאפשרת לבטל את נעילת ה-V30 מבלי ללחוץ על כפתור או להחליק על המסך.  

 

צוות האתר יהיה באירוע ההכרזה שייערך בברלין ב 31.8. עקבו אחרינו לדיווחים שוטפים

 

 


לדיון בנושא: פרטים חדשים על ה V30 של LG

עוד מ: elihaboosh
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על HTMobile


המאמר הפופולרי ביותר בתחום HTMobile:
חוק ניתוק זיקה. מה זה?
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht