עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

 במבחן: אחרי שנתיים של ציפייה, איך ה Note 8 עמד בבדיקה שלנו?

06/09/2017 - 07:00 
 
 

במשך שנים החזיקה סמסונג בקלף מנצח, בעצם בסדרה מנצחת, סדרת הגלקסי נוט עם העט שזכור לנו ממכשירי הפאלם פיילוט הישנים. אלא שסמסונג עשתה את זה שונה - הפונקציונאליות של העט טובה יותר והפנייה לקהל העסקי או היצירתי שאוהב לשרבט ולצייר, הניבה את התוצאות.

הנוט היה למעשה גרסת הפאבלט של מכשיר הדגל שלה והוא הצליח. עד לאותו יום קודר בו התלקח הנוט 7 הראשון לפני שנה ולאחריו בסדרת התפוצצויות והתלקחויות, החליטה סמסונג להחזיר את הנוט 7 למדפים. בעצם למפעל או לפח המחזור. חשוב לציין שסמסונג פעלה בצורה מעולה בניהול המשבר הזה ועדיין, הנוט 7 ייזכר כמכשיר שאסור לעלות איתו לטיסות.

וכאן נכנס הנוט 8. המכשיר שיש על כתפיו מעמסה כה גדולה. מעמסה של לקוחות שמחכים כבר שנתיים למכשיר נוט והציפיות ממנו ענקיות. אז מה אתה יודע לעשות נוט 8?

ביקורת וידאו - גלקסי נוט 8:

גודל ומראה

בואו נדבר על הפיל שבחדר. הנוט 8 גדול. גדול מאוד. נכון, הנוט הוא סדרת הפאבלט של סמסונג אבל נראה כאילו את הנוט 8 לקחו ומתחו, אולי יותר מידי. הנוט מאורך מאוד מצד אחד אך מהצד השני צר למדי מה שנותן לנו יחס מסך של 18.5:9 - מסך רחב מאוד. 

היחס הזה מאפשר לנו לאחוז את המכשיר בצורה נוחה ביד אחת וכשנהפוך אותו למצב אופקי לקבל מסך רחב לצפייה בסרטוני וידאו. מה שכן, האורך שלו יפריע לחלקנו לתפעל אותו ביד אחת ולהזיז את האגודל מפינה אחת לשנייה.

אבל בואו נשים את הדברים בפרופורציה (של 18.5:9 כן?), פאבלטים מעולם היו כאלה וקשה למצוא פאבלט שבו כן תוכלו להניע את האגודל מפינה לפינה. אצל הנוט 8 הפעולה הזו קשה יותר מאצל פאבלטים אחרים אך אפשרית באותה המידה. זה כמו שיגידו לנו לצעוד ברגל 10 ק"מ או 11 ק"מ. קשה וקשה קצת יותר.

את בעיית הגודל פתרה אפל על ידי הקשה כפולה על כפתור הבית, אחד הדברים המעולים והמועילים שעשתה אפל עם הבעיה הזו. סמסונג עושה את זה באופן דומה אבל קצת אחרת - הקשה על כפתור הבית 3 פעמים תקטין את החלון (לא תוריד את החלון אלא תקטין אותו) וכך נוכל לתפעל את החלון ביד אחת. עדיין, הפתרון של אפל טוב יותר.

בשורה התחתונה, הנוט 8 גדול מאוד ולחלק יהיה גדול מידי. אם תוסיפו כיסוי אחורי למכשיר, תגדילו אותו עוד.

אחרי שנתיים של ציפייה, איך ה Note 8 עמד במבחן שלנו?

נכנס בכף היד

המסך

אז אמרנו שהנוט 8 גדול. עברנו את המשוכה הזו ועכשיו קיבלנו את היתרון של הגודל - המסך. סמסונג מנצלת את פני המכשיר, כמעט כולם, במסך...מסך גדול שמגיע עד השוליים ואף מעבר אליהם. בצידי המכשיר המסך מגיע לשוליים ואף גולש במעט מעבר להם ובחלק העליון והתחתון המסך כמעט ונוגע בשוליים. אחרי הכל צריך מקום לשים את רכיב מצלמת הסלפי והאפרכסת, לא?

מבחינה רשמית ומה שסמסונג מפרסמת, גודל המסך הוא 6.3 אינץ. למעשה, גודל המסך האמיתי הוא 6.2 אינץ. ה 0.1 אינצים מתבזבזים על השוליים המקופליים בצדדים. בנוסף, חשוב לזכור שבפועל אנחנו מקבלים מסך צר ומאורך, משום שמדידת האינצים מתבצעת מפינה אחת לפינה הנגדית, נקבל אולי יותר אינצים אך במסך צר יותר.

ואם זה לא מספיק, אז חשוב לזכור שיחס המסך חריג בנוף הטכנולוגי ולכן אפליקציות רבות לא יתפרשו על כל אותם 6.2 אינצים אלא לרוב נקבל פסים שחורים בצדדים. ניתן לפרוש את האפליקציה על כל המסך אך אז נאבד חלקים מהגרפיקה.

אחרי שנתיים של ציפייה, איך ה Note 8 עמד במבחן שלנו?

בתחתית המסך נמצאים כפתורי השליטה - כפתור חזרה אחורה, כפתור צפייה במשימות והכפתור האמצעי, כפתור הבית שהוא בעצם כפתור פיזי/דיגיטלי המוטמע מתחת לזכוכית המכשיר. בדיוק כמו בגלקסי S8. סמסונג פשוט אינה מוכנה לוותר כרגע על כפתור הבית הפיזי ששילבה בדגמי הסלולריים שלה וכדי לעשות זאת גם כאן, עם המסך שיגיע עד השוליים, היתה חייבת להטמיע את כפתור הבית איכשהו מתחת למסך.

הכפתור עובד היטב. ניתן לבצע לחיצה עליו גם כשהמסך כבוי ולהרגיש את הרטט שהכפתור נותן.

אחרי שנתיים של ציפייה, איך ה Note 8 עמד במבחן שלנו?

המסך הוא Super Amoled ברזולוציה של 1440X2960 עם צפיפות פיקסלים של 521 פיקסלים לאינץ. המסך נראה טוב והצבעים בו חיים למדי, בדיוק כמו שסמסונג אוהבת - צבעים רוויים. זהו המסך בין הטובים שתוכלו למצוא היום בשוק, עם תמיכה ב HDR, מה שנותן טווח דינאמי קצת יותר טוב ושחורים שהם שחורים.

החיסרון? כמו כל דבר יפה בעולם, הוא גם שביר. או לפחות שביר שהוא יקר. השוליים הגולשים והמסך הענק מעלים את פוטנציאל השבר שלו והסיכוי שייסדק או שייבר גדולים ממכשירים אחרים. תוסיפו לכך את העובדה שמסך   הנוט 8         לא יהיה זול לתיקון ותישארו עם מכשיר שעדיף שיישמר בצמר גפן. כמובן שאם תשימו עליו כיסוי, הסיכויים שיישבר יהיו נמוכים הרבה יותר, אך אז תאבדו את העיצוב והיופי שלו. והוא יפה. נשבע.

העט

סביר להניח שהעט בסדרת הנוט הוא שיקול עיקרי שלכם לרכישת המכשיר. העט בסדרת הנוט הוא למעשה סימן ההיכר של המכשיר והסדרה ובאופן אישי תמיד נהניתי ממנו ומצאתי אותו כפתרון יעיל עבור משימות שונות.

גם בנוט 8 היעילות של העט לא השתנתה, ואפילו שופרה. מי שכבר היה בעליו הגאה של מכשיר מסדרת הנוט ימצא כאן את כל הפונקיונאליות שהכיר - תוכלו לפתוח את אפליקציית ה NOTES וליצור הודעה/תזכיר חדש. ניתן לכתוב את המסמך בכתב יד על גבי המסך באמצעות העט או להשתמש בעט בכתיבה חופשית כשהטקסט שנרשום יהפוך לטקסט בכתב דפוס. האפשרות הזו נמצאת בכל מקום בו ניתן להזין טקסט במכשיר ועובדת די טוב. זיהוי העברית עבד לנו בצורה מעולה כשגם אם נטעה, אפשרויות התיקון מגוונות וטובות.

מיד כשנוציא את העט מן התושבת שלו, נקבל את המניפה המוכרת עם תוספות מעניינות. דרך המניפה שמהווה בעצם מעין קיצורי דרך לפעולות העט (ניתן להוסיף אפליקציות נוספות כקיצור דרך במניפה), נוכל ליצור הערה חדשה בצורה מהירה, להציג את כל ההערות שלנו, לבצע בחירה חכמה לחלק מהמסך וגם ללכוד את המסך ולכתוב עליו בטרם שמירה או שליחתו.

בנוסף קיבלנו כאן גם אפשרות לרשום "הודעה חיה" שהיא בעצם אנימציית גיף של תהליך הכתיבה שלנו. את אנימציית הגיף נוכל לשלוח בכל דרך באפליקציות ההודעות השונות. הנמען יקבל אנימציית גיף חביבה של דרך הכתיבה שלנו או הציור שמוגבלת למספר משיכות מכחול.

אפשרות נוספת שהתווספה כאן היא תרגום טקסט. כשנבחר באפשרות הזו, נוכל לרחף עם העט מעל כל טקסט המופיע במסך שלנו והוא יזהה את הטקסט וימיר אותו לשפה שנבחר. עובד טוב למדי.

אחרי שנתיים של ציפייה, איך ה Note 8 עמד במבחן שלנו?

אבל אפשרות העט הטובה ביותר נוספה כאן בנוט 8 זו אפשרות הכתיבה על המסך גם כשהוא כבוי. אנחנו מוצאים את עצמנו פעמים רבות רוצים לשרבט משהו מהיר לפני שנשכח או סתם תחליף לקשקוש מספר טלפון על מפית במסעדה או הגיג שיש לנו באותו הרגע בראש. הדברים הקצרים הללו אינם עומדים בקורולציה עם הוצאת העט, הדלקת המסך, הפעלת האפליקציה המתאימה ולחיצה על הערה חדשה ולרוב נוותר על זה.

עכשיו התווספה האפשרות שתתן לנו פשוט להוציא את העט מהמסילה שלו ומיד לשרבט על המסך, ואין זה משנה שהמכשיר כבוי. לא תצטרכו ללחוץ על לחצן נוסף כאן. השרבוט שלנו ייעשה כעט בצבע לבן על רקע שחור (רק בזמן השרבוט) ויישמר באפליקציית ההערות שלנו כרגיל. ניתן לבצע עד 100 דפים של שרבוטים בצורה הזו, מה שבהחלט יספיק לכל מספרי הטלפון שאנחנו רושמים במסעדות ברחבי הארץ.

אבל איך זה מרגיש?

המכשיר הצר והמאורך, ביחד עם מסך שגולש על השוליים, הופכים אותו למכשיר כתיבה פחות טוב מהנוט 5 למשל שנתן לנו אחיזה טובה ובטוחה יותר ביד אחת לצורך שרבוט וכן יחס מסך טוב יותר לכתיבת ההודעות שלו. מלבד זאת אותם 0.1 אינצים השמורים לשוליים מבלבלים קצת מכיוון שעליהם אמנם ניתן לשרבט אך אתם בוודאי לא תעשו זאת.

למרות כל זאת, העט היה ועדיין הכלי היעיל ביותר לשימוש במכשיר. חברות רבות ניסו בעבר לחקות את פעולת העט של סמסונג בדרכים שונות אך ללא הצלחה.

המצלמות

כן. מצלמות. ברבים. סמסונג סופסוף נכנסה לטרנד הצילום הכפול ומציגה שתי עדשות מצלמה בגב המכשיר, בנוסף לאחת בקדמת המכשיר עבור הסלפי וכך יש לנו 3 מצלמות בנוט 8.

שתי המצלמות האחוריות יצלמו באיכות של 12 מגה פיקסל כשבאחת מפתח הצמצם הוא 1.7 ובשנייה הוא 2.4 ובשתיהן, בפעם הראשונה, יש מייצב תמונה אופטי שבניגוד למייצב תמונה דיגיטלי שפשוט חותך את התמונה ועושה זום מלאכותי כדי להציג לנו תמונה מיוצבת יותר, פועל באופן מכני ומאפשר תמונה מיוצבת יותר ללא טשטושים ויחד עם זאת תוך שמירה על איכות הצילום.

 

אחרי שנתיים של ציפייה, איך ה Note 8 עמד במבחן שלנו?

 

צילום בשעת ערביים בחוץ

 

 

אז למה אנחנו צריכים שתי עדשות בכלל?

שאלה טובה. למה באמת? למה לא להסתפק באחת?

כשיש לנו שתי עדשות אנחנו יכולים לקבל שני סוגי צילום שונים. בעצם משתמשים בשתי עדשות שונות. בחברות מסויימות משתמשים בעדשה אחת כעדשה צרה והשנייה כעדשה רחבה ובאחרות משתמשים בעדשה אחת כעדשה מונוכרומית ובשנייה כעדשת RGB, וזאת כדי לקבל עומק שדה.

גם כאן, נקבל עדשה שתצלם צילום רגיל והשנייה בזוית צרה יותר. הדבר מאפשר לנו כביכול לבצע "זום אופטי" ולהתקרב לאובייקט פי 2 מהרגיל. למה שמתי את ה"זום אופטי" במרכאות? כי למרות שככה החברות קוראות לשיטת הזום הזה ולמרות שרבים נופלים בהגדרה הזו (ותקראו את זה בביקורות רבות כנראה) בפועל זה לא באמת זום אופטי שמבוצע על ידי משחק בעדשות (קירוב והרחקה), אלא פשוט שימוש בשתי עדשות שונות שלחיצה על כפתור הזום תקפוץ מעדשה אחת לעדשה שניה. האפקט בסופו של דבר הוא אפקט "זומי" שאינו זום דיגיטלי (הזום הכי גרוע).

אחרי שנתיים של ציפייה, איך ה Note 8 עמד במבחן שלנו?

מאפיין נוסף שהוסיפה כאן סמסונג הוא מאפיין ה Live Focus שהוא למעשה אפקט "בוקה" שאנחנו יכולים להחיל על האובייקטים אותם אנחנו מצלמים. אם תרצו, בדומה לפוקוס שראינו ב P9 של וואווי או מצב הפורטרט שיש באייפון 7 פלוס - צילום סצנה בה אובייקט אחד קרוב מהנוף בסצנה תוך משחק בפוקוס - האובייקט הקרוב חד והרקע מטושטש או ההיפך. אפקט הבוקה נותן לנו אפשרות להדגיש את החלק בתמונה שרצינו להדגיש וקופץ לנו החוצה. מה גם שהאפקט יוציא תמונה שתיראה כאילו צולמה במצלמה מקצועית.

אפקט הלייב פוקוס מבוצע כאן בצורה טובה למדי, אך לא מעולה. התמונות יוצאות דהויות ביחס לתמונה רגילה שניקח במכשיר ולעתים, תלוי בסצנה שנצלם, הגבולות בין טשטוש לחדות, יהיו...קצת מטושטשים, למשל כשנצלם שיער פרוע או זכוכית/פרצוף עם משקפיים. לעתים הצילום ללא המצב הזה דווקא יביא תוצאות טובות יותר ואפקט בוקה אוטומטי (תלוי עד כמה האובייקט קרוב למצלמה).

אחרי שנתיים של ציפייה, איך ה Note 8 עמד במבחן שלנו?

אפקט "בוקה" - הרקע מטושטש

באפקט הבוקה נוכל לשלוט תוך כדי צילום. על ידי סליידר שיוצג בצד נוכל לטשטש יותר או פחות ונוכל לקבוע איזה אובייקט בתמונה הוא יהיה המטושטש. גם אם צילמתם כבר את התמונה, תוכלו לשלוט באפקט הזה גם לאחר הצילום.

התוצאות בצילום בתנאי תאורה חשוכים יותר עדיין מעולים וטובים יותר מכל מתחרה שבדקנו עד היום. וכן, כולל גם את ה V30 שהוצג רק לפני כמה ימים בברלין איתו ביצענו השוואת צילום גם בתנאים חשוכים יותר. התמונות בנוט 8 יוצאות בהירות, חדות יותר וחיות ומפתיע שאף אחת מהיצרניות האחרות לא הצליחה להגיע לתוצאות האלה במכשירים שלה.

אחרי שנתיים של ציפייה, איך ה Note 8 עמד במבחן שלנו?

 

צילום בתנאי תאורה חשוכים. ללא פלאש

אחרי שנתיים של ציפייה, איך ה Note 8 עמד במבחן שלנו?

בעזרת הביקסי

סמסונג החליטה להכניס לחיינו את הסייען שלה, הביקסבי. סייען שאמור לתת פייט לסייען של גוגל, לאלקסה, קורטנה וסירי. אנחנו מרובי סייענים היום וכל אחד דורש את השאלות שלו בצורה אחרת. בעוד שלאחרים יש כבר ותק וניסיון, הביקסבי עדיין תינוק והאפשרויות שלו רק מתפתחות מיום ליום. לכך יש להוסיף את העובדה שממש רק לפני שבועיים החל הביקסבי להיתמך בארצנו ושהוא בכלל לא יודע לשמוע ולהשמיע עברית כדי שמשתמשים ישראלים לא ממש יוכלו להיעזר בו עדיין.

אך מי שגם כך מנהל את חייו בטלפון הסלולרי באנגלית ומחפש סייען קולי שיעשה זאת, הביקסי מוכן וזמין לעזרה בכל פעם שנלחץ על הכפתור הייעודי שלו בצד השמאלי של המכשיר. על מנת להפעיל אותו יש ללחוץ לחיצה ארוכה על הלחצן ודיבור אליו כל עוד הלחצן לחוץ. בדיוק כמו בווקי טוקי.

הביקסבי יציג לנו את הדרישה שלנו על גבי המסך או בקולו. אם הוא לא הצליח, נוכל ללמד אותו על ידי לחיצה על כפתור הלימוד שייפתח לנו במסגרת התשובה שביקסבי נתן.

את הביקסבי ניתן גם ללמד לבצע פעולות מאקרו. אם למשל נגיד לו "לילה טוב" (באנגלית כמובן), המכשיר ישנה מצבי לילה בהתאם למה שלימדנו אותו. למשל יעביר את המכשיר למצב השתק, יעמעם את המסך שלו ויעביר אותנו למצב אי קבלת הודעות.

אם נגיד לו בוקר טוב הוא יוכל להקריא לנו את הפגישות שיש לנו הבוקר, לעדכן אותנו במצב מזג האוויר ולהעביר את המכשיר למצב קול רם.

עם הביקסבי נוכל לעשות שימוש גם כשנצלם תמונה. התמונה תנותח על ידי המערכת ונקבל הצעות המתאימות לאובייקט הצילום או למקום בו נלקחה התמונה. למשל אם נצלם עט על השולחן, נקבל תוצאות של עטים שונים לרכישה.

במבחן: אחרי שנתיים של ציפייה, איך ה Note 8 עמד בבדיקה שלנו?

התוצאה שביקסבי נתן לאחר צילום תמונת "ספארק"

 

אפשרויות הסייענים השונים, לא רק של ביקסבי, עובדים בצורה טובה או סבירה לרוב אך גם מפספסים מידי פעם. הפספוסים האלה, גם אם הם לא באחוז גבוה, גורמים לנו שלא לבטוח בסייען ולא להשתמש בו בפעם הבאה.

הכי טוב בשניים

תוספת שדרוגית נוספת שביצעה כאן סמסונג היא בשילוב צמדי אפליקציות למסך החצוי. סמסונג כידוע תומכת במסך חצוי כבר כמה שנים באופן בו ניתן להריץ אפליקציה אחת ולצידה אפליקציה אחרת, שתיהן באותו המסך. אפשר להקטין גודל של חלון אפליקציה אחת על חשבון החלון של השנייה ולהפוך ביניהם את הסדר.

כעת, מוסיפה סמסונג שיפור קטן/גדול לתכונה הזו - הגדרת צמדי אפליקציות לאייקון אחד כשבלחיצה אחת על האייקון הזה, שתיהן יופעלו, כל אחת בצד החלון שלה. הרי פעמים רבות אנחנו משתמשים באותן צמדי חלונות, למשל שני חלונות של מנהל קבצים, חלון דפדפן וחלון מייל, חלון יוטיוב וחלון וורד לעבודה בזמן שצופים בסרטון ועוד...

לא כל האפליקציות נתמכות בחלון כפול ומצאנו אפליקציות, כמו משחקים למשל שאינם נתמכים בכפל חלונות. אבל נראה שהעיקריות והחשובות בהן סביר שתשתמשו, כן נתמכות.

 

במבחן: אחרי שנתיים של ציפייה, איך ה Note 8 עמד בבדיקה שלנו?     במבחן: אחרי שנתיים של ציפייה, איך ה Note 8 עמד בבדיקה שלנו?

ביצועים

הנוט 8 מגיע עם 2 סוגי מעבדים: הסנאפדרגון 835 של קואלקום שיגיע לשווקי ארה"ב וה Exynos 8895 שיגיע לישראל ועם זיכרון RAM גבוה של 6 גיגה בייט ואחסון המתחיל מ 64GB. המפרט שלו מרשים ועוצמתי ומצליח להחזיק את המפלצת הזאת רתומה וממושמעת לכל פעולה שנרצה לבצע. את כל זה תפעיל סוללה של 3300 מילי אמפר שאינה סוללה גדולה מאוד (אולי סמסונג ניסתה להפחית את סיכויי ההתלקחות כאן?) אך בהחלט תספיק לכם ליום שלם של עבודה. בין אם זה יום שלום או יום שלם + כמה שעות של עבודה, זה כבר ממש לא משנה משום שתיאלצו להכניס את המכשיר לטעינה בסוף היום בכל מקרה.

מערכת ההפעלה כאן היא אנדרויד 7.1.1 (נוגט) עם ממשק הטאצוויז של סמסונג שאינו משתלט לנו על החיים בנוט 8 כמו שנעשה בעבר במכשירים קודמים של סמסונג.

ה Note 8 ניחן בתכונות הגנה מפני מים בתקן של IP68, מה שאומר שנוכל להטביע אותו במים עד עומק של מטר וחצי למשך חצי שעה והוא אמור לשרוד את זה. למעשה גם אם נסיר את העט מהתושבת שלו הוא עדיין יהיה עמיד בפני מים ואף נוכל להשתמש בעט. שימו לב שמשום שהפתחים אינם מוגנים ועדיין מכילים מתכות, מאוד מומלץ שלא להכניס אותו למי ים שהינם בעל ריכוז מלח גבוה.

חיישן טביעות האצבע עובד טוב אלא שגם כאן כמו בגלקסי S8 הוא ממוקם ממש לצד המצלמות. המיקום שלו מקשה על מציאתו בצורה נוחה ובפעמים הראשונות תלכלכו את עדשת המצלמה בניסיון למצוא אותו. אם כבר דיברנו על אבטחה, אז גם כאן ניתן למצוא את סורק קשתית העין שאמור לזהות את העיניים שלנו וכך לפתוח את המכשיר.
המחשבה טובה ואכן זה עובד טוב..כשזה עובד ובתנאים של תאורה טובה אך כמו עם ה S8 גם כאן מצאנו את עצמנו נאבקים בזויות הזיהוי שלו ובתנאי תאורה (כי בחושך הוא הרי לא יזהה אותנו). בסופו של דבר זנחנו את האופציה הזו.

אחרי שנתיים של ציפייה, איך ה Note 8 עמד במבחן שלנו?

לסיכום

יתרונות

  • מסך ענק ומדהים
  • מסך צר וארוך לאחיזה נוחה
  • שתי מצלמות לביצוע זום X2 ואפקט בוקה
  • צילום איכותי גם בתאורה חשוכה
  • העט, העט והעט (כולל כתיבה כשהמסך כבוי)

חסרונות

  • מחיר יקר
  • מסך שביר
  • מלבד העט, לא שדרוג משמעותי מגלקסי S8 פלוס

 

את הנוט 8 תרצו לקנות בגלל המסך המדהים שלו, המצלמות המעולות שמצלמות טוב גם בתנאי חושך ואיך אפשר לשכוח את העט שלו? המכשיר גדול ועם יחס מסך מוזר משל אחרים אבל הוא מפלצת לעבודה והעיצוב היפה שלו יגרום לכם להינות משימוש בו.

המחיר הגבוה בו אמור להימכר (כנראה כמעט 4,000 ש"ח), הגודל המאיים ועדינות המסך היקר ירתיעו מספר אנשים מלרכוש אותו ואם אתם כבר בעלי S8 פלוס, לא הייתי ממהר לשדרג למכשיר שמוסיף לכם מצלמה ועט. כל השאר, ובמיוחד חובבי סדרת הנוט ואלה שהפרוטה מצוייה בכיסם, יצליחו להפיק הנאה רבה מהמכשיר.

 

מרגישים שלא ענינו על כל השאלות שלכם? רוצים שנחדד ונרחיב בנקודות נוספות? רישמו לנו בשרשור התגובות ונשמח לענות

  


לדיון בנושא: במבחן: אחרי שנתיים של ציפייה, איך ה Note 8 עמד בבדיקה שלנו?עוד מ: elihaboosh
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על HTMobile


המאמר הפופולרי ביותר בתחום HTMobile:
חוק ניתוק זיקה. מה זה?
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht