עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

לרוץ עם JayBird RUN

08/10/2017 - 07:00 
 
 

חברת JAYBIRD לא שוקטת על השמרים ומקפידה לרענת את סדרות האוזניות שלה, לשדרג אותן ולהציג אוזניות חדשות בסגנונות שונים שיתאימו לאוכלוסיות שונות. זו כבר שנה שהחברה משווקת את המוצרים שלה גם בישראל והפעם היא מציגה את האוזניות בקטיגוריה הכלכך מתבקשת - אלחוטיות על אמת.

ה JAYBIRD RUN הן אוזניות היושבות על קטיגוריות האוזניות "אלחוטיות על אמת" או True wireless אם תתעקשו. אלו אוזניות שמלבד העובדה שאין כל חוט המקשר בינן לבין מקור האודיו, אין גם חוט שמקשר ביניהן וכך אנחנו מקבלים כפתורים שתקועים לנו באוזן.

למי שיענוד אוזניות אלחוטיות על אמת בפעם הראשונה זה יראה לו די מוזר והאוזניות של JAYBIRD אינן שונות במובן הזה. אוזנייה אחת לאוזן ימין, השנייה לשמאל (כל אחת מיועדת למקום שלה) וזהו, מנותקים מחוטים.

העיצוב של ה RUN חביב למדי אם כי לטעמנו יכול היה להיות עדין יותר. בעלי אוזניים קטנות ועדינות ירגישו במראה שני פקקים בולטים אך למרות הכל הן נראות טוב כשהחשוב מכל - הן מרגישות מעולה. אני מסוג האנשים שלא יכול להכניס אוזניות IN EAR לאוזן ומרגיש בזה כמו פעולה חודרנית משהו ובלתי נוחה. אלא שהאוזניות של JAYBIRD מרגישות קל למדי בתוך האוזן וכמעט בלתי מורגשות ואין את התחושה הזו של "בדיקת נקבים" שאוזניות אחרות יעשו לנו.

לרוץ עם JayBird RUN

לרוץ עם JayBird RUN

לכל אוזנייה יש כפתור לחיץ. הכפתור לצערי אינו כפתור מגע אלא כפתור פיזי שיש ללחוץ עליו. הלחיצה הנדרשת אמנם לחיצה קלילה אך עדיין בכל לחיצה תתבצע פעולת דחיפה קלה של האוזנייה לתוך האוזן, דבר שלפעמים יהיה לא נוח.

יש שני מצבים לכל כפתור כזה - לחיצה אחת או לחיצה כפולה ואת פעולות הכפתור ניתן להקצות באמצעות האפליקציה של החברה אותה ניתן להוריד מחנות האפליקציות. 

אין לחצני ווליום של ממש באוזניות. זאת אומרת יש, אך צריך להקצות את הפעולה הזו לכפתור. למשל לחיצה על האוזניה הימנית תגביר את הווליום ולחיצה על הכפתור באוזנייה השמאלית תנמיך אותו. זה סידור נחמד אך הוא כבר זלל לנו שתי הקצאות. דרך אחרת לשחק עם עוצמת האודיו באוזניות היא ללחוץ על הכפתור להפעלה של סירי ולומר לאוזניות להגביר או להנמיך את הקול. אני העדפתי את הפתרון הראשון.

כשנקבל שיחת טלפון, לא משנה מה הקצינו בכפתורים, לחיצה על הכפתור תבצע מענה לשיחה. השיחה תעבור לאוזנייה הימנית וככה נוכל לשוחח. בדקתי את האוזנייה בשיחת טלפון במספר פעמים והיא עובדת טוב למדי כשהצד השני, למרות מרחק המיקרופון מהפה שלנו, לא התלונן על איכות השמע.

לרוץ עם JayBird RUN

איך הן מרגישות ונשמעות?

קודם כל, האוזניות יציבות ויושבות מעולה בתוך האוזן. לא משנה איזו פעילות עשיתי, אם זו ריצה או קפיצות במקום, האוזניות לא זזו ותאמינו לי שניסיתי לאתגר אותן בכל דרך אפשרית. הן פשוט ישבו במקום ואפילו לא רצו לזוז מילימטר. האוזניות בהחלט משרות אווירה נוחה ובטוחה מפני תזוזה ונפילות. התחושה הבטוחה הזו מגיעה בעזרת ה"כנפיים" המשולבות באוזניה. כל כנף כזו תיצמד לפנים האוזן ותמנע מהאוזנייה לזוז ובטח שלא ליפול.

בתוך האריזה שמגיעה עם האוזניות תוכלו למצוא כנפיים במידות שונות וגם מתאמי סיליקון שונים לאוזניים במידות שונות שיתאימו לכל אחד כמעט. אצלי החלקים שהורכבו כבר מראש על האוזניות הספיקו לי והותאמו בצורה מושלמת.

לרוץ עם JayBird RUN

בכל הקשור לאיכות השמע, אמנם שמענו כבר אוזניות באיכות טובה יותר אך אוזניות BT בכלל ואוזניות ללא כל חוט בפרט מעולם לא כיוונו לאודיופילים ובשורה התחתונה ה RUN של JAYBIRD מספקות את הסחורה הן מבחינת איכות הסאונד והן מבחינת העוצמה לפעילויות הספורט הסטנדרטיות שלנו. הסאונד שהן מפיקות לא מלא דיו, אך ניתן לשחק עם הגדרות השמע באפליקציה של האוזניות ולכוון את הפרמטרים שיתאימו לאוזן שלנו. האפליקציה מגיעה עם PRESETים שנוכל להגדיר לפי מה שאנחנו אוהבים.

האפליקציה של JAYBIRD היא בכלל אחת האפליקציות התומכות באוזניות החביבה עלינו. תוכלו למצוא שם מגוון אפשרויות לשליטה על האוזניות ולמוסיקה והאפשרויות הקבועות מראש לשליטה בפרמטרים של הצליל טובות למדי ובהחלט מסייעות לחווית צליל טובה יותר.

בכל הקשור ליציבות הקשר האלחוטי, יש לקחת בחשבון שיש להן לעתים בעיית ניתק, במיוחד האוזנייה השמאלית שיורדת לחצי שניה-שניה ואז חוזרת. התופעה הזו עלתה במספר ביקורות שנמצאות ברשת ואנחנו חווינו אותה פעם פעמיים בתחילת העבודה איתה אך מאז לא חזרה התופעה באוזנייות שלנו.

הסוללה באוזניות תספיק לנו ל-4 שעות עבודה והנרתיק שלהן יתן לנו עוד 8 שעות עבודה. למעשה מאז תחילת הביוקרת לא הייתי צריך להטעין אותן אפילו פעם אחת וזמן הסוללה כאן בהחלט יותר ממספק.

על מנת לטעון אותן, יש להכניס אותן לקפסולה ולהושיב כל אחת במקום שלה. לא צריך לשחק איתן יותר מידי בקפסולה אלא מספיקה הנחה שלהן במקום וסגירת הקפסולה. לאחר סגירת הקפסולה נראה לד אינדיקטור שיצביע לנו על טעינה של כל אחת מהאוזניות. פתיחת הקפסולה נעשית על ידי כפתור לחיץ מכני שנמצא מלפנים. לחיצה עליו תקפיץ את המכסה. קחו בחשבון שהכפתור הלחיץ בולט ורגיש למדי כך שאם נכניס את הקפסולה לתוך תיק אישי, יש סיכוי טוב שעם התזוזה, הקפסולה תיפתח מעצמה בתוך התיק ובכך תפסיק הטעינה או שהאוזניות יתפזרו להן בתוך התיק.

לרוץ עם JayBird RUN

לרוץ עם JayBird RUN

ההתחברות של האוזניות לסמארטפון שלנו נעשה בצורה מושלמת. לאחר ההגדרה והחיבור הראשונים, כל פתיחת הקפסולה והוצאת האוזנייה ממקומה, תחבר את האוזניות באופן אוטומטי לסמארטפון שלנו. ככה פשוט.

המחיר של האוזניות אינו זול ואך דומה למדי לאוזניות פרימיום ללא חוט של יצרניות אחרות ועומד על 900 ש"ח בישראל (180 דולר בחו"ל)

הייתי קונה בגלל

  • זמן סוללה ארוך
  • נוחות מעולה באוזן
  • יציבות בזמן פעילות ספורטיבית
  • אפליקציה תומכת מעולה
  • איכות סאונד טובה

לא הייתי קונה בגלל

  • מחיר
  • תופעת ניתוקים

ה RUN של JAYBIRD הן אוזניות טובות, נוחות מאוד ומספקות אודיו טוב למדי לפעילות הספורט שלנו, ולמרות שבמחיר הזה הייתי מצפה לאיכות סאונד שאינה פחות ממעולה, (דבר שפחות קיים באוזניות BT ללא חוט), ולעבודה מושלמת ללא כל ניתוק, הן יתנו תמורה טובה לספורטאים שביננו (או ביניכם למען האמת)


לדיון בנושא: לרוץ עם JayBird RUN

עוד מ: elihaboosh
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על בשיתוף עם HTMobile


המאמר הפופולרי ביותר בתחום בשיתוף עם HTMobile:
iXtreamer - סטרימר משולב תחנת עגינה לאייפון (iDevice)
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht