עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

זו ציפור? זה מטוס? זה סופר WIFI של סלקום

23/10/2017 - 16:00 
 
 

סלקום הציגה היום את שירות נתבי ה MESH שלה הנועד לפריסה ברחבי הבית למתן שירות אינטרנט וכיסוי מקסימלי ברחבי הבית, גם בחדרים מרוחקים או מאחורי קירות וממדים. שירות נתבי ה MESH של סלקום ייקרא סופר WIFI ובין השאר מבטיח הגדלת טווח הכיסוי של הרשת הביתית, שיפור במהירות הגלישה והגעה גם לאיזורים בעייתיים במרחב.

טכנולוגית MESH הינה פתרון מתקדם לגלישה אלחוטית שמבוססת על פיזור נתבים קטנים וחכמים ברחבי המבנה שעובדים בתיאום אחר עם השני ויודעים לייצר רשת אחת רציפה ואחודה. המערכת החכמה מכוונת את המכשיר שבשימוש  לתחנה בעלת הקליטה החזקה ביותר באותו רגע ובכך שומרת שלא יחלש האות כאשר מתרחקים ממנו והמעבר בין היחידות מתבצע בצורה שקופה וללא ניתוק בדרך או צורך להתחבר באופן יזום.

סלקום וויפי

טכנולוגיית MESH כבר מוכרת בעולם ומגיעה היום על ידי סלקום גם לישראל. בפועל סלקום תציע את השירות ללקוחות, בין אם אלה לקוחות אינטרנט שלה ובין אם לאו.

שירות הסופר Wi-Fi מאפשר ליהנות ממהירות גבוהה יותר ומרציפות גלישה גם כשעוברים בין החדרים השונים כאשר היחידות מדברות בינן לבין עצמן והמעבר ביניהן שקוף ולא דורש התערבות הלקוח או התחברות לנקודה אחרת באופן יזום. היחידות ומייצרות רשת אחודה מבוססת מערכת ניהול מרכזית שמזהה את כל המכשירים וכל המשתמשים בבית כך שבכל רגע נתון, לכל משתמש מוקצה נתיב אופטימלי לתעבורת האינטרנט שלו.

ה mesh עובד בטכנולגיית דואלבנד בתדרים של 5 ג'יגה הרץ ו- 2.4 ג'יגה הרץ והחברות העומדות מאחורי היחידות והטכנולוגיה הן Air Ties, adb וברודקום.

זה ציפור? מטוס? זה סופר WIFI של סלקום

 

הנתב במרכז. ינהל את חיבורי הרשת בבית

אפליקציה לניהול הרשת

כחלק מהשירות, סלקום משיקה אפליקציה שתאפשר ללקוחות לבצע התקנה פשוטה באופן עצמאי. הלקוחות יודרכו על ידי האפליקציה להתקנת היחידות באופן פשוט ומהיר. בנוסף, האפליקציה מאפשרת לנהל את שימוש האינטרנט של בני הבית והמכשירים השונים. כך למשל ניתן, דרך "בקרת הורים" באפליקציה, להגביל את בני הבית השונים בזמן השימוש באינטרנט או לבצע ניטור ומעקב אחרי השימוש שלהם.

סלקום וויפי

האפליקציה יודעת גם להתריע על בעיות ברשת הביתית וכן לעדכן על כך את מוקד התמיכה הטכני של סלקום בעת מתן שירות.

בכל הקשור לניטור בעיות, תדע האפליקציה להציג לנו את מפת הרשת, מי מחובר בכל רגע נתון, ניהול הרשאות לאורחים והצגת נתוני הרשת ואיכות הגלישה בזמן אמת.

סלקום וויפי

איך ומי יכול להצטרף לשרות החדש?

הספקת השירות תתבצע על ידי הטמעת השירות כחלק אינטגרלי מהנתב של סלקום לכל מי שהוא לקוח סלקום ברשת האינטרנט. החברה תשדרג את הקושחה בנתב הקיים ובנוסף תספק לכם נתב MESH נוסף להתקנה בכל מקום שתרצו בבית. סלקום תהיה החברה השלישית בעולם שהצליחה להטמיע את השירות כחלק אינטגרלי מהנתב שהחברה מספקת ללקוחותיה ותאפשר גם ללקוחות בעלי נתבים אחרים, להצטרף לשירות.

גם לקוחות שאינם לקוחות סלקום באינטרנט הביתי יוכלו להצטרף לשרות אלא שכאן לא יתבצע שדרוג לנתב הקיים(משום שהוא אינו של סלקום ואינו בשליטתה), אלא יסופקו שני נתבי MESH נפרדים, האחד יחובר לנתב הקיים והשני יוצב בכל מקום בבית.

מהירות האינטרנט המינימלית הדרושה לצורך הצטרפות לשירות הסופר WIFI היא 15 מגה.

כמה עולה השרות ומתי?

עלות השרות הוא 14.90 לחודש עבור כל נתב. במידה ואתם לקוחות סלקום באינטרנט הביתי, תשלמו עבור נתב אחד בלבד (שכן כאמור הנתב הקיים ישודרג ללא עלות). במידה ואינכם לקוחות סלקום, תצטרכו לפחות שני נתבי MESH בעלות של 14.90 כל אחד לכל חודש שימוש.

במידה ולא תרצו לשלם דמי שכירות חודשיים תוכלו פשוט לרכוש את הנתב בעלות של 350 ש"ח לכל נתב.

את ההתקנה תוכלו לבצע בעצמכם אך סלקום ממליצה לבצע את ההתקנה באמצעות טכנאי שלהם ובעלות של 99 ש"ח להתקנה (עבור לקוח שאינו לקוח סלקום) כשלקוח שמזמין את שירות הסלקום TV של החברה לא ישלם עבור ביקור הטכנאי. 

השירות יושק במהלך חודש נובמבר (עדיין לא נאמר לנו מתי בדיוק)

 


לדיון בנושא: זה ציפור? מטוס? זה סופר WIFI של סלקום


עוד מ: elihaboosh
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על בשיתוף עם HTMobile


המאמר הפופולרי ביותר בתחום בשיתוף עם HTMobile:
iXtreamer - סטרימר משולב תחנת עגינה לאייפון (iDevice)
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht