עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

הנה טריק איך תוכלו לפתוח את האייפון X מהר יותר

07/12/2017 - 07:00 
 
 

 אם רכשתם לאחרונה את האייפון X, יתכן שאתם מעט מתוסכלים מהזמן שאתם מבלים במהלך היום בלעשות מבטים חסרי משמעות אל מול הטלפון שלכם... החלפת ה-Touch ID ב-Face ID בהחלט לא היתה חלקה עבורי, אך במספר צעדים קלים הצלחתי לשפר משמעותית את החוייה ועכשיו גם אתם יכולים לעשות דבר דומה.

בכדי להתחיל עליכם תחילה לכבות את Face ID בהגדרות המכשיר שלכם. זה ימחק את מה שהגדרתם בעבר ויאפשר להתחיל מחדש.

איך להאיץ את פתיחת האייפון X שלכם בכמה צעדים זריזים

בשלב השני אני ממליץ לבטל את הצורך בלהפעיל את FaceID בכזאת תכיפות. לא ברור מדוע, אך כאשר אתם עם Face ID  פעיל, לא ניתן להגדיר זמן נעילה אחר מאשר immediately, כלומר כל פעם שאתם מניחים את הטלפון או שהוא נרדם לרגע, מה שקורה באופן מאוד תכוף.

עכשיו שהפיצ'ר כבוי, ניתן להגדיר שהטלפון דורש קוד רק אחרי דקה או 5 דקות. אני שמתי דקה וזה מצויין.

איך להאיץ את פתיחת האייפון X שלכם בכמה צעדים זריזים

בשלב הבא עליכם לסרוק מחדש את פרצופכם. רוב הבעיות אצלי קשורות לזוית שבה לימדתי את המכשיר את פני. הסריקה של Face ID דורשת מכם לסרוק את פניכם פעמיים. בפעם הראשונה הטלפון מאוד דקדקן במיקום ובזוית של הפנים שלכם. תעקבו אחרי ההוראות.

אך בסריקה השניה רצוי להחזיק את הטלפון קרוב יותר לגוף שלכם ותעשו תנועות הרבה יותר קיצוניות עם הפנים תוך כדי סיבוב. הדבר יגרום ל-Face ID לסרוק שטח הרבה יותר רחב של הפנים שלכם וכן להכיר את פניכם מחלקם התחתון. זה שימושי במיוחד אם אתם מחזיקים את הטלפון קרוב לגוף תוך כדי הליכה, מה שאני עושה המון.

איך להאיץ את פתיחת האייפון X שלכם בכמה צעדים זריזים

חשוב מאוד לציין שמנגנון Face ID הוא מערכת לומדת, כלומר אם הוא לא מזהה אתכם ואתם מקלידים את הקוד, אם הפנים שלכם מספיק קרובים לסריקה הוא יוסיף את הזוית וימשיך ללמוד ולשפר את המנגנון. המערכת מתעדכנת עם הזמן מכיוון שאתם בעצם מלמדים אותה שהיא עשתה טעות. 

עם זאת, לימוד ראשוני טוב ישפר דרמטית גם את איכות הזיהוי וגם את מהירות התגובה של המכשיר כשמתחילים להשתמש בו.

עוד טיפ נוסף הוא לא לחכות לזיהוי הפנים ורק אז לגרור את פס הבית כלפי מעלה. אין שום בעיה לעשות זאת במקביל וכך תרוויחו עוד שבריר שניה (כפול מיליון הפעם שעושים פעולה זו כל יום).

איך להאיץ את פתיחת האייפון X שלכם בכמה צעדים זריזיםהטיפ האחרון מוריד כבר מרמת האבטחה של Face ID ולכן מומלץ לבצע אותו רק אם אתם נתקלים בבעיות עם משקפי שמש או אם אתם רוצים לסחוט עוד טיפה ביצועים מהמערכת. ביטול זיהוי Attention בעצם מבטל את זיהוי העיניים הפקוחות ומשדרג את מהירות הפתיחה עוד יותר (עבורי זה משמעותי בעיקר עם משקפי שמש).

השדרוג לאחר הפעלת הטיפים הללו משמעותי והחוויה שלכם של המכשיר תשתדרג דרמטית.


לדיון בנושא: הנה טריק איך תוכלו לפתוח את האייפון X מהר יותר

עוד מ: oferlaor
דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 פורום נגנים ניידים
 ביקורות גאדג'טים
 עוד על ניידים


המאמר הפופולרי ביותר בתחום ניידים:
תדרי הסלולר בישראל. מדריך.
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht