עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

Whatsapp משיקה אפליקציה חדשה לעסקים קטנים

19/01/2018 - 13:30 
 
 

Whatsapp השיקה אפליקציה נפרדת לעסקים קטנים, שרוצים לתקשר עם הלקוחות שלהם בצורה פשוטה יותר. האפליקציה החדשה, WhatsApp Business, מוסיפה תכונות מפתח ייחודיות, כמו פרופילים אישיים לעסקים עם פרטים כמו כתובת אימייל, תיאור העסק, כתובת והאתר הרשמי. כמו כן, נוכל למצוא אפשרויות כמו ברכות שלום, תשובות מהירות, הודעות לכאשר העסק סגור או לא יכול לקבל הודעות כרגע וכמובן נתונים לכמה הודעות נשלחו, התקבלו ונקראו.

Whatsapp משיקה אפליקציה חדשה לעסקים קטנים

לאנשים שמשתמשים בוואטסאפ גם באופן אישי וגם לעסק שלהם, החברה אפשרה להתקין את שתי האפליקציות על המכשיר ולהירשם עם מספרים שונים. גם השימוש ב-Whatsapp Web לא השתנה, וניתן יהיה להשתמש באפליקציה החדשה על גבי המחשב.

החברה הוסיפה להגיד כי עסקים שירשמו עם המספר של העסק שלהם, יתחילו לקבל את תג האישור על הפרופילים שלהם, כמובן לאחר שיוודאו שהפרטים אכן נכונים. זה דומה מאוד לשיטת הוי הכחול הנפוצה היום ברשתות החברתיות. כל המשתמשים יוכלו להשתמש באפליקציית Whatsapp הרגילה ללא כל שינוי.

Whatsapp משיקה אפליקציה חדשה לעסקים קטנים

WhatsApp Business כבר זמינה בחנות האפליקציות של גוגל (גרסה למכשירי iOS תגיע בקרוב), ועובדת כרגע בארה"ב, בריטניה, מקסיקו, איטליה ואינדונזיה, כאשר שאר העולם יקבל תמיכה בשבועות הקרובים.


לדיון בנושא: Whatsapp משיקה אפליקציה חדשה לעסקים קטנים

עוד מ: עמית_לגו
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על HTMobile


המאמר הפופולרי ביותר בתחום HTMobile:
חוק ניתוק זיקה. מה זה?
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht