עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

 Huawei mate 20 pro: המאפיין הכי מגניב שלו

22/10/2018 - 07:00 
 
 

ה Huawei Mate 20 pro רק נחת אצלנו (או בעצם אנחנו נחתנו אצלו בלונדון בשבוע שעבר) ועדיין לא הספקנו לגלות את כל התכונות המעניינות שהתווספו במכשיר הדגל החדש של וואווי.

מה שכן, אחת התכונות שכן יצא לי להשתמש בה והתכונה שלדעתי היא אחת התכונות המעניינות והחשובות שהתווספו במכשיר הזה, היא הטעינה האלחוטית ההפוכה. ומה הכוונה? 

הטעינה ההפוכה של המייט 20 פרו, וגם - פיצ'ר בונוס: צילום וידאו באפקט בוקה. צפו:

הסקירה הראשונה שלנו ל Mate 20 Pro

קודם כל, לוואווי Mate 20 Pro יש סוללת 4200 מילי אמפר שהיא שיפור של 200 מילי אמפר מסוללת המייט 10. בנוסף, אנחנו מקבלים את האפשרות לבצע לסוללה הזו הטענת "סופר" (Super Charge) של 40W תוך שימוש במטען מהיר אותו אנחנו מקבלים ביחד עם המכשיר המסוגל לטעון את ה Mate 20 Pro במהירות של 70% סוללה בתוך כחצי שעה (לטענת וואווי כמובן) כשטעינה אלחוטית תתבצע ב 15W ותבצע את אותה הפעולה בצורה איטית יותר.

אבל זה לא הדבר היפה בו, בעיקר משום שאת אלה (גם אם לא בנתונים המרשימים שהוצגו לנו), ראינו גם אצל מתחרות. אלא שוואווי מציגה לראשונה טעינה אלחוטית הפוכה - תוכלו לטעון מכשירים אחרים, התומכים בטעינה אלחוטית (qi) בעזרת הוואווי מייט 20 פרו שלכם.

למי שאינו זוכר, נזכיר כי טעינה הפוכה כבר ראינו בעבר באמצעות שימוש בכבל טעינה, אלא שכאן מדובר בהפיכת המייט 20 פרו למשטח טעינה לכל דבר.

האם זה עובד?

למעשה, כבר בטיסה לארץ מלונדון, נאלצתי לבדוק את המאפיין הזה. המכשיר הנוסף שהיה איתי, גלקסי S9, סרב לפתע להיטען בטיסה דרך כבל טעינה. ההודעה שהופיעה על המסך היתה שהשקע רטוב ועל כן המכשיר לא נטען. לא משנה מה עשיתי, המכשיר עמד בסירובו. לקראתי טיסה של כ-4 וחצי שעות, המכשיר עומד על 0% ואני ממש רוצה לראות את הפרק הבא בנטפליקס (ברוקלין 99 למתעניינים).

לאחר מספר נסיונות כושלים, נזכרתי בפיצ'ר החדש הזה של המייט 20 פרו שרק עכשיו הוצג לנו ושאני מחזיק ביד השנייה מכשיר כזה. והנה הזדמנות מצויינת לבדוק אותו.

ניגשתי למסך ההגדרות - סוללה ושם בחרתי באפשרות טעינה אלחוטית הפוכה. הופכים את המכשיר על הפנים שלו, הנחתי על הגב שלו את הגב של הגלקסי שלי והופ, מיד אינדיקציית טעינה. המכשיר נטען.

Huawei mate 20 pro: המאפיין הכי מגניב שלו

Huawei mate 20 pro: המאפיין הכי מגניב שלו

Huawei mate 20 pro: המאפיין הכי מגניב שלו

Huawei mate 20 pro: המאפיין הכי מגניב שלו

הספק הטעינה אינו חזק וזמן הטעינה איטי למדי. כשהגעתי הביתה בדקתי את הזמנים ומצאתי שלקח למכשיר זמן של כ-25 דקות להיטען מ-2 אחוז סוללה ל-7% סוללה. לא בדיקת מעבדה, אך אינדיקצייה כלשהי לזמן הטעינה.

בסופו של דבר, מדובר במאפיין שלולא הוא, לא הייתי יכול להטעין את המכשיר שלי בזמן טיסה. וישנם הרבה מקרים כאלו - יושבים עם חבר בבית קפה והוא שכח להביא מטען, חבר בעל אייפון מגיע אליכם הביתה ואין לכם מטעני אייפון בבית בכלל וסתם להיות דון קישוט של הטענה והמסמר במסיבות כשאתם מראים לכולם איך אתם מטעינים להם את המכשיר בקלות.

 


לדיון בנושא: Huawei mate 20 pro: המאפיין הכי מגניב שלו


עוד מ: elihaboosh
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על HTMobile


המאמר הפופולרי ביותר בתחום HTMobile:
חוק ניתוק זיקה. מה זה?
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht