עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

דיווחים על כתמים ירוקים במסך של המייט 20 פרו

04/11/2018 - 07:00 
 
 

וואווי הציגה לפני שבוע את המכשיר הטוב ביותר שלה, ה Mate 20 Pro עם מאפיינים חדשים ומעניינים ומסך מקומר ומרהיב אך נראה שהמסך המקומר שלה אינו מושלם, לפחות בחלק מהמכשירים.

דיווחים של לקוחות ברחבי העולם, וגם בישראל, מצביעים על בעיה במסך של המכשיר החדש כשעל פי הדיווחים, נראה כתם ירקרק בשולי המסך של המכשיר. הכתם הזה מובחן בצורה טובה יותר עם עמעום המסך וצפייה בתוכן כהה יותר.

הדיווחים מצביעים על סוגי מסכים אצלם ניתן להבחין בבעיה הזו כשכפי הנראה, סדרת המכשירים המשתמשים במסכים של LG, ושאולי לא הודבקו נכון במכשיר, כפי שקרה כבר בעבר במכשירים מיצרניות אחרות, הם הגורם לבעיה, בעוד שמכשירים בעלי מסכים מסדרת BOE לא הושפעו מהבעיה הזו.

דיווחים על כתמים ירוקים במסך של המייט 20 פרו

בעיית המסכים משפיעה גם על הלקוחות בישראל שכן הסדרות שנמכרות בישראל הן הסדרות בעלי מסכי LG ולקוחות ישראלים רבים שבדקו האם הבעיה קיימת גם אצלם במכשיר אכן מדווחים שבתאורה נמוכה, הם מצליחים להבחין בגוון הירקרק שמכתים להם את המסך בשוליים. וישנם כאלה שמציגים בעיה חמורה אף יותר.

מלבד ישראל, בעיית המסך הירוק הגיעה למדינות כמו אנגליה ופינלנד כשבפינלנד הודיעו ללקוחות החברה שכל מי שסובל מבעיית המסך הירוק, יוחלף מכשירו למכשיר חדש.

חשוב להזכיר שהבעיה נצפית בתנאים מאוד מסויימים בשימוש במכשיר (תאורת חדר חשוכה, מסך מעומעם ורקע כהה) וסביר להניח שלקוחות שרכשו את המכשיר לא היו מבחינים בה בכלל אלמלא זו צפה ברחבי האינטרנט. בנוסף, נציין שבמכשיר הנמצא אצלנו, לא נצפתה הבעיה כלל (מסך BOE).

איך תבדקו אם המכשיר שלכם הגיע עם התצוגה הבעייתית?

היכנסו לחדר חשוך, הורידו ועמעמו את תאורך המסך והביטו בתמונה בעלת רקע כהה. בידקו אם אתם מזהים כתמים ירוקים בשולי המסך.

תוכלו לבדוק מאיזו סדרת מסך המכשיר שלכם הגיע. על פי הדיווחים, הבעיות במסך נצפו במסכי LG. את זה תוכלו לבדוק על ידי הורדת אפליקציה שתציג לכם את רכיבי החומרה במכשיר. כמו זו למשל:

https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.andr7e.deviceinfohw&fbclid=IwAR0chpWlVTMDfPgWIiGXrlc4hMlQMTQONRPQ0F2XeJgLzWDUGiqL7IOoUO0

במקום של TouchScreen בידקו האם רשום לכם LG או משהו אחר (BOE)

פנינו לוואווי ישראל לקבלת תגובה וזו תשובתם:

"מכשיר ה-Mate 20 Pro  מצויד במסך OLED גמיש, בעל עיצוב מיוחד וקצוות מעוגלים, לחוויה חזותית משופרת ונוחות בהחזקת המכשיר. המסך עלול לחוות עיוותי צבע קלים בזוויות צפייה שונות, בתנאי תאורה עמומים, כאשר בהירות המסך נמוכה מדי, או בעת שימוש ברקעים כהים.

לקוחות שמכשירם סובל מזליגת צבע בשימוש רגיל, מוזמנים להגיע למרכזי שירות הלקוחות המורשים לפתרון התופעה. לברר נקודות השירות הקרובות באתר CPM, נותנת השירות הרשמית לוואווי: http://www.cpm-israel.com/contact_2/"

לדברי מספר לקוחות ישראלים ששוחחנו איתם, התשובה הזו של וואווי טובה מצד אחד שכן נראה שהם לוקחים אחריות ומכירים בבעיה אך מהצד השני לא ברור האם יחליפו בישראל את כל המכשיר או רק את המסך, מה שחוששים ממנו כמה מהלקוחות.

לדברי גל וייסמן, לקוח ישראלי שסובל מהתופעה ושוחח עם המעבדה: "הסברתי לה שאם אני מתקן זה יהרוס לי את הגנת המים כי יחליפו מסך. לא הסבירו שיש אופציה להחלפה רק תיקון."

יכולות חסרות

מלבד בעיית המסך הירוק, לקוחות מישראל דיווחו בנוסף, שהמכשיר אותו רכשו מגיע עם גרסה שמספרה 108. זוהי גרסה מוקדמת של ה Build במכשיר ולוקה בחסר של מספר מאפיינים חדשים שהציגה החברה כשחשפה את המכשיר, למשל עיבוד וידאו בזמן אמת המאפשר לצלם במצב בוקה או במצב בו הרקע צבוע בשחור לבן (מצבים שכן קיימים במכשירים שקיבלו הסוקרים).

לדברי וואווי בישראל, אכן מכשירים שנמכרים בארץ מגיעים עם גרסה 108 ובמהלך השבוע-שבועיים הקרובים יעודכנו לגרסה החדשה יותר שתקבל גם את המאפיינים החדשים האלה.

 


לדיון בנושא: דיווחים על כתמים ירוקים במסך של המייט 20 פרו

 

 


עוד מ: elihaboosh
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על HTMobile


המאמר הפופולרי ביותר בתחום HTMobile:
חוק ניתוק זיקה. מה זה?
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht