עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

 מדריך: ככה תעשו לעצמכם סטיקרים בוואטסאפ

06/11/2018 - 20:00 
 
 

וואטסאפ הכריזה לא מזמן על אפשרות הוספת סטיקרים לשיחות - התמונות האלה שאפשר לשלב בשיחה ומביעות רגש או כל דבר אחר שתרצו, ובאמת, עם שדרוג לגרסה החדשה של וואטסאפ, גם אתם תוכלו לשלוח אחד לשני סטיקרים חמודים של חדי קרן ולבבות.

אבל זה לא מה שמעניין. אתם יכולים ממש ליצור לעצמכם סטיקרים משלכם ולא רק את הדברים הרגילים אלא ממש את הפרצוף שלכם מביע שמחה, עצב, כעס או כל דבר אחר שתרצו ולהשתמש בפרצוף שלכם בשיחה במקום להביע את דעתכם באמוג'י משעמם ובנאלי.

אז איך עושים את זה?

סרטון הדרכה:

 

קודם כל אתם צריכים לוודא שיש לכם את גרסת הוואטסאפ האחרונה. הגרסה מתגלגלת לאט לאט למכשירים ואם אין לכם אותה כרגע, אז בזמן הקרוב תקבלו אותה.

למכשירי אנדרויד:

אתם צריכים להוריד 2 אפליקציות:

  • אפליקציה בשם "Personal stickers for whatsapp" - זו אפליקציה שתזריק את הסטיקרים שערכתם לתוך אפליקציית וואטסאפ
  • אפליקציה בשם PicsArt - זו אפליקציה שתיצור את הסטיקרים מתוך התמונות האישיות שלכם

שימו לב שהמדריך יעסוק באפליקציות הספציפיות האלה אבל תוכלו להשתמש באפליקציות מקבילות ולאו דווקא אלה. לצורך יצירת הסטיקרים, צריך להשתמש באפליקציה שתחתוך את האובייקט המרכזי אותו תרצו בסטיקר כשאת הרקע היא תהפוך לשקוף (לא לבן, שקוף). האפליקציה PicsArt עושה את זה טוב ועושה עוד הרבה דברים אחרים ולכן אני אישית אוהב להשתמש בה. אבל כמובן, כל אפליקציה אחרת שמוחקת את הרקע תתאים כאן.

כיצד יוצרים את תמונת הסטיקר?

תבחרו תמונה. במקרה הזה בחרתי תמונה שלי עושה את סימן ה OK. פשוט צלמו את עצמכם או בקשו ממישהו לצלם. לא משנה מה הרקע כי גם כך הוא ייחתך אך עדיף שיהיה רקע שונה או בולט לעבודה קלה יותר.

 

מדריך התמונה המקורית

לאחר שצילמנו את התמונה שלנו, יש לפתוח את אפליקציית PicsArt. שם לוחצים על כפתור ה + ובמסך הבא מיד נראה את התמונות האחרונות שצילמנו בפס העליון.

מדריךמדריך

 

נבחר את התמונה שצילמנו ובמסך עריכת התמונות נבחר באפשרות CutOut (אייקון של מספריים). הכלי הזה מאפשר לנו לחתוך מהתמונה כל דבר שנרצה בצורה חכמה.

אחרי שבחרנו בכלי הגזירה, נבחר למטה את אפשרות ה"לאסו" המקווקו ועם האצבע שלנו (או העט של הנוט למי שיש) נעבור על גבולות האובייקט שלנו אותו אנחנו רוצים לגזור.

לא לדאוג אם הקווים לא מדוייקים או אם פספסתם קצת. אם פספסתם המון, תוכלו להתחיל שוב. אבל בכל מקרה אתם תוכלו לתקן במסך הבא.

אחרי שסיימתם לתחום את האובייקט שלכם, תלחצו על לחצן החץ בעל הרקע הלבן (ימין עליון)

מדריךמדריך

 

במסך הבא תראו שהדמות שתחמתם נצבעה באדום. זהו השטח שהאפליקציה זיהתה לבד כחלק הנגזר. במסך הזה תוכלו לבצע תיקונים עדינים. בצד התחתון יש לכם כלי צביעה וכלי מחיקה. עם כלי הצביעה תוכלו להוסיף חלקים אדומים לאובייקט שלכם ועם כלי המחיקה למחוק חלקים שהתוכנה צבעה בטעות ושאתם לא רוצים אותם.

אם אתם רוצים להיות מדוייקים יותר, תוכלו לצבוט את התמונה ולבצע זום לחלק המתאים (תראו בתמונה השנייה) ואז לעבור על הקווים העדינים. באמצעות כלי הצביעה תוכלו לשנות גם את גודל המברשת שתתאים לעבודות עדינות יותר.

סיימתם? פשוט ליחצו על SAVE בצד העליון למעלה.

מדריךמדריך

 

וזה מסך השמירה שמציג לכם את החלק שגזרתם על רקע שקוף. לאחר שאתם מרוצים, ליחצו על לחצן החץ ושימרו. האפליקציה שומרת באופן אוטומטי את התמונה כסטיקר

מדריך

 

הזרקת הסטיקרים לאפליקציית וואטסאפ:

נפתח את אפליקציית "Personal stickers for whatsapp" ושם ניצור קבוצה חדשה. אתם חייבים לפחות 3 תמונות סטיקר בקבוצה כדי לשלוח אותה לוואטסאפ. האפליקציה זיהתה לי את הסטיקרים של PicsArt באופן אוטומטי. לאחר מכן לוחצים על כפתור Add to whatsapp.

פותחים את אפליקציית הוואטסאפ, ניגשים לחלון שיחה, לוחצים על כפתור האמוג'י, שם על כפתור הסטיקרים למטה בצד ימין (1) ועל הקבוצה שהעברנו (2). שם נראה את הסטיקרים שלנו. בוחרים את הסטיקר הרצוי והוא מיד נשלח.

יושבים וצופים בהנאה.

 

מדריךמדריך

 

 

ואיך עושים את כל זה לאייפון?

אז זהו שכרגע לא ממש ניתן לעשות את כל זה באייפון משום שאין אפליקציות שיזריקו את הסטיקרים. סביר להניח שבזמן הקרוב זה יקרה, אבל עד אז הנה מה שתוכלו לעשות - תבקשו מחבר עם אנדרויד שיעשה את כל השלבים שרשמנו למעלה ושישלח אליכם את הסטיקר (כהודעת סטיקר רגילה). ליחצו על הסטיקר שחהבר שלח ואז "הוסף למועדפים" והנה הסטיקר נוסף לכם.

 

בהצלחה

 


לדיון בנושא: מדריך: ככה תעשו לעצמכם סטיקרים בוואטסאפ


עוד מ: elihaboosh
תגיות

בהקשר זה

 עוד על HTMobile


המאמר הפופולרי ביותר בתחום HTMobile:
חוק ניתוק זיקה. מה זה?
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht