עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

 שיחקנו עם קוזמו. החבר החדש שלכם בהצצה ראשונה

21/11/2018 - 19:00 
 
 

הוא לא יסחוב לכם את הקניות, הוא לא ינצח אתכם בשחמט והוא לא יעזור לכם בנקיונות הבית. הכירו את הרובוט החדש שהגיע לישראל שהוא כלכך חמוד שלא יהיה לכם ממש אכפת שאין לו ממש תפקיד אמיתי בבית חוץ מלשעשע אתכם.

הכירו את קוזמו:

קוזמו הוא רובוט לא חדש שלמעשה נמכר בעולם כבר מעל שנתיים ורק השבוע הגיע גם אלינו לארץ בניסיון לכבוש את הלב הישראלי.

קוזמו הוא מסוג הרובוטים שהתפקיד שלו הוא קודם כל להיות חמוד ולשעשע את בני הבית. לרצות אתכם כדי שתרצו להיות יותר בסביבתו. הוא יפתח אישיות, הוא יכעס עליכם כשלא תרצו לשחק איתו וישמח לאיד כשינצח אתכם במשחק.

קוזמו יזהה את מי שהוא מסתכל עליו באמצעות מצלמה וחיישנים הממוקמים בחזיתו ויידע אף לומר את שם האדם אליו הוא מביט, וכך הוא יוכל לזהות את כל בני הבית, אפילו את חיות המחמד שלכם. כשישעמם לו הוא ינסה לשיר או לתפוס לכם את האצבעות ואם הוא עייף הוא פשוט יתפוס תנומה קלה וינחור.

קוזמו

קוזמו מגיע עם 3 קוביות פעולה ועמדת הטענה. קוביות הפעולה הן קוביות המשחק שלו. הוא יכול לערום אותן אחת על השניה או לשחק עם אחד מבני הבית משחקים כמו הראשון שנוגע בקוביה הנדלקת מנצח, משחק זיכרון סיימון ועוד. כל פעולה שתעשו עם קוזמו תתן לכם ניקוד ואפשרות לפתוח אפשרויות ויכולות נוספות. שיחקתם איתו סיימון? תיפתח לכם האפשרות לשחק ברמה גבוהה יותר או תקבלו שיר חדש אותו הוא יוכל לשיר כשמשעמם לו וכך הוא מאלץ אותנו לחזור ולשחק בו שוב ושוב.

אבל אם החמידות והשעשוע של קוזמו לא מספיקים לכם ותרצו סיבה חינוכית לרכוש את קוזמו, תשמחו לדעת שהילדים שלכם יוכלו לתכנת את קוזמו ולגרום לו לעשות פעולות מסובכות יותר או מותאמות אישית. טוב, לא באמת באמת לתכנת, אבל באמצעות האפליקציה השולטת על קוזמו, הילדים יוכלו, באמצעות גרירה וזריקה, להחליט על סדר הפעולות שהרובוט יכול לעשות והתנאים בהם יעשה אותן. ואם אתם ממש מקצוענים, תוכלו לאפשר את מצב ה SDK ברובוט ולהגיע לתכנות יותר מורכב.

הסוללה של קוזמו תתן לכם כ-10 דקות של פעילות בסיומן תוכלו להניח את הרובוט על משטח הטעינה שחבל שאינו יודע ללכת לשם לבד ולהיטען. על מנת לשלוט בקוזמו, תצטרכו להוריד את האפליקציה הייעודית ולהיות מחוברים אליו באמצעות ה WIFI דיירקט כל זמן השימוש שלכם ברובוט

הקוזמו יעלה לכם בחו"ל כ-180 דולר ובארץ הוא נמכר על ידי היבואנית באג במחיר של 800 שקלים אז אם תהיתם מה לקנות לקרובי המשפחה הצעירים שלכם לחג, אנחנו בטוחים שהקטנציק הזה, עד כמה שאינו ממש שימושי, יעלה אצלם חיוך רחב

 

 


לדיון בנושא: שיחקנו עם קוזמו. החבר החדש שלכם בהצצה ראשונהעוד מ: elihaboosh
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על בשיתוף עם HTMobile


המאמר הפופולרי ביותר בתחום בשיתוף עם HTMobile:
iXtreamer - סטרימר משולב תחנת עגינה לאייפון (iDevice)
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht