עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

ה Sound Bar של סנהייזר יושק בעוד חודש

מאת: אלי חבוש
28/04/2019 - 09:00 
 
 

אמנם את סנהייזר אנחנו מכירים יותר בתחום המיקרופונים והאוזניות אבל בשנה שעברה, הציגה החברה סאונד בר במותג AMBEO בעל 13 דרייברים ובמחיר לא ממש זול, שיחליף את מערכת הרמקולים שלכם בבית עם האזנה היקפית של 5.1.4.

ה Sound Bar של סנהייזר יושק בעוד חודש

הסאונד בר של סנהייזר אינו קטן ואינו קליל. הוא מכיל בתוכו 13 דרייברים שתפקידם לעטוף אתכם בצלילים מכל הצדדים תוך שימוש בקירות החדר כמחזירי קול. 6 מתוכם הם וופרים בגודל 4 אינץ, 5 מתוכם טוויטרים בגודל 1 אינץ, ושניים בגודל 3.5 אינצים.

הרמקולים מסודרים באופן בו רובם נמצאים בקדמת הבר, שניים בצדדים והשאר בחלק העליון של הסאונד בר כשהמטרה היא לירות את הצלילים לכיוונים שונים בחדר ולקבל החזר של הצליל לאדם הנמצא במרכזו כך שיקבל חוויה של צליל היקפי וישמע את זמזום הדבורה שעוברת לו מאחורי הראש.

ה Sound Bar של סנהייזר יושק בעוד חודש

ה Sound Bar של סנהייזר יושק בעוד חודש

עם הסאונד בר תקבלו מיקרופון שתפקידו לכייל את המערכת. את המיקרופון מציבים במקום בו נשב בדרך כלל וכך תדע המערכת והרמקולים כיצד ולאן לירות את הצלילים.

ה Sound Bar של סנהייזר יושק בעוד חודש

המערכת תומכת Dolby Atmos ויכולה להפוך סאונד סטראפוני לסאונד היקפי. ואכן בחווית שמע קצרה שקיבלנו במסגרת אירועי GPC המקדימים את תערוכת IFA, ההבדלים משמעותיים ושונים כשגם כשצפינו במשחק כדורגל בשמע סטראופוני רגיל, כשעברנו לסאונד היקפי יכולנו להרגיש את ההמולה במגרש מסביבנו.

הסאונד בר אינו זול כלל ומחירו עומד על כ-2,500 דולר. הסאונד בר יגיע לשוק בעוד חודש בדיוק ולדברי החברה, הצרכן יוכל לרכוש את המערכת ובמידה ואינו מרוצה ממנה יוכל להחזיר אותה בתוך כשבועיים מיום הרכישה

 


תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על בשיתוף עם HTMobile


המאמר הפופולרי ביותר בתחום בשיתוף עם HTMobile:
iXtreamer - סטרימר משולב תחנת עגינה לאייפון (iDevice)
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht