עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

פרטנר מודיעה - eSim לשעוני אפל בחודש הבא

21/05/2019 - 07:00 
 
 

אם יש לכם שעון של אפל או אתם מתעתדים לרכוש אחד כזה בקרוב, תשמחו לגלות שפרטנר מודיעה היום על השלמת הטמעת טכנולוגיית ה eSim כך שתאפשר לבעלי שעון אפל להשתמש בשרותי אינטרנט ומידע מבלי הצורך לחבר אותו למכשיר סמארטפון.

פרטנר פתחה באתר החברה אפשרות להרשמה המוקדמת לקראת השקת השעון החכם של אפל אצלה Apple Watch Series 4. לשאלתנו, מדובר בתמיכה בשעוני אפל סדרה 4 והתמיכה תינתן גם לרוכשי השעון באמצעות פרטנר וגם לאלה שיניידו את ה eSim שלהם לשרותי פרטנר.

פרטנר מודיעה - eSim לשעוני אפל בחודש הבא

לדברי פרטנר לקוחות שירשמו וירכשו ראשונים את השעון התומך ב-esim, יקבלו הטבות ובהן שימוש ב-esim ללא עלות נוספת ללקוחות הסלולר בתכניות Partner more, חצי שנה ללא עלות נוספת על שימוש ב-esim לכלל לקוחות הסלולר של פרטנר והטבות נוספות.

הרכישה עצמה תתאפשר מיד עם השקת השעון החדש על ידי אפל בישראל בחודש הבא. החברה לא נוקבת המועד מדוייק אך נראה כי הכוונה להשיק את השרות לקראת אמצע החודש.

כזכור, לפני מספר חודשים הכריזה חברת פלאפון על הטמעת eSim גם אצלה ובאופן לא רשמי נאמר לנו שהשרות שלה יהיה זמין בחודש מאי. כעת לא נראה שפלאפון תצליח לעמוד במועד ההשקה ואנחנו מקווים שגם הבטחתה של פרטנר לשיווק השירות החל מחודש יוני יתבצע בסופו של דבר.

 

 


לדיון בנושא: פרטנר מודיעה - eSim לשעוני אפל בחודש הבא

עוד מ: elihaboosh
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על HTMobile


המאמר הפופולרי ביותר בתחום HTMobile:
חוק ניתוק זיקה. מה זה?
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht