עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

DJI משיקה חנות רשמית בהרצליה

25/05/2019 - 04:00 
 
 

DJI פתחה השבוע חנות רשמית ראשונה בישראל, בהרצליה פיתוח בהשקעה של כמיליון שקלים שתשמש גם כמרכז שירות ותמיכה מלבד מכירת מוצרי החברה ובהם רחפנים ומוצרי צילום שונים.

החנות ממוקמת במיקום אסטרטגי מאוד בהרצליה פיתוח ומעוצבת כמו 280 החנויות האחרות של החברה ברחבי העולם כשמרכזה תוכלו למצוא כלוב טיסה לבדיקת ובחינת הרחפנים של החברה

DJI משיקה חנות רשמית בהרצליה

DJI משיקה חנות רשמית בהרצליה

DJI משיקה חנות רשמית בהרצליה

בין המוצרים שתוכלו למצוא בחנות הם סדרת רחפני המאביק וגם את מוצרי הצילום החדשים כמו ה Osmo Pocket ואפילו את ה Osmo Action, מצלמת האקסטרים של DJI שהוצגה לעולם רק בשבוע שעבר.

במקביל לפתיחת החנות יפתח בישראל לראשונה גם "DJI CAMPUS" מרכז לימוד בו יוצעו מגוון קורסים להטסת רחפנים, בכל הרמות, החל מחובבים ועד למקצועיים במיוחד, לרבות קורסים להוצאת רישיון להטסה מקצועית מסחרית, המאושרים על ידי רשות התעופההאזרחית (רת"א).

החנות, שנפתחה רשמית לקהל הרחב ביום חמישי האחרון, תציע מגוון פעילויות ויוצעו מבצעים ליום הפתיחה, לדוגמא: רחפן DJI Tello ב- 299 ₪ (במקום 599 ₪), כרטיס זיכרון Extreme במתנה עם רכישת Osmo Action ועוד.

DJI משיקה חנות רשמית בהרצליה

 

DJI משיקה חנות רשמית בהרצליה

"אנו שמחים מאוד על השותפות העמוקה עם DJI ועל פתיחת החנות הרשמית הראשונה בישראל", אומר פול גלנד, סמנכ"ל השיווק של חברת בנדא, היבואנית הרשמית של DJI בישראל. "DJI הוא המותג הראשון שחושבים עליו כאשר חושבים היום על רחפן או על מייצבי צילום. חנות רשמית שתשמש מרכז ידע ונקודת מפגש לקהילה שלנו, היא צעד שיאפשר לנו קשר טוב יותר עמם, בין אם בסדנאות צילום והעשרה ובין אם בביקור יומיומי בחנות". 

 

DJI משיקה חנות רשמית בהרצליה


לדיון בנושא: DJI משיקה חנות רשמית בהרצליה

עוד מ: elihaboosh
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על בשיתוף עם HTMobile


המאמר הפופולרי ביותר בתחום בשיתוף עם HTMobile:
iXtreamer - סטרימר משולב תחנת עגינה לאייפון (iDevice)
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht