עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

 עוד שבועיים - LG G8 בישראל

20/06/2019 - 16:00 
 
 

מכשיר הדגל של LG, ה G8 יעשה עלייה בעוד כשבועיים ויושק באירוע רשמי ב 3.7.19. אנחנו כמובן נהיה שם ונדווח אבל אלה הדברים שתוכלו לצפות להם - זיהוי משתמש באמצעות ורידים ופתיחת הנעילה. צפו איך זה עובד:

ה G8 מגיע עם מסך OLED בגודל 6.1 אינצים ברזולוציית QHD וביחס פיקסלים לאינץ של 564 והאודיו פה דומה למה שראינו במכשיר ה G7 עם תיבת תהודה עבור צליל מוגבר יותר.

בנוסף, ל- LG G8 תכונת סאונד ריאליסטית אפשרית בעזרת DTS: X, בזמן ש- 32-bit Hi-Fi Quad DAC מספק למשתמשים רמת סאונד גבוהה. ה- LG G8 תומך גם בטכנולוגיית Master Quality Authenticated (MQA), המאפשר דחיסה של אודיו ברזולוציה גבוהה. 

את המכשיר תפעיל ערכת שבבים מסוג סנאפדרגון 855

זיהוי המשתמש באמצעות ורידים

ה G8 מגיע עם מערכת אימות ורידית המבוססת על ניתוח של הורידים בכף היד של המשתמש באמצעות מצלמת  ה- ToF Z וחיישני אינפרא - אדומים. וכך על מנת לשחרר את הנעילה של המכשיר, יש להציב את כף היד מול המצלמה ולדברי החברה, לאחר כמה שניות, הנעילה של המכשיר נפתחת. לא ברור עדיין עד כמה האפשרות הזו תהיה יעילה ונוחה כשצריך להחזיק את היד מול המכשיר והזמן של כמה שניות (הארוך יחסית) שיקח לו לפתוח את המכשיר.

עוד שבועיים - LG G8 בישראל

השילוב בין חיישני האינפרא אדום והמצלמה מתבצע על ידי "צביעת" הורידים באמצעות האינפרא אדום והמצלמה מזהה ומנתחת את מבנה הורידים הייחודי לכל אדם.

מצלמת הסלפי, המשמשת גם לפתיחת הנעילה של המכשיר, משתמשת בקרני אינפרא אדום וכך תוכל לנתח את האובייקטים העומדים מולה מה שמאפשר לה לשמש כשומר הסף לפתיחת הנעילה של המכשיר. קרני אינפרא האדום ינתחו את עומק התמונה וזאת על מנת שלא ניתן יהיה להדליק את המכשיר בהצבת תמונה של המשתמש. LG לא ויתרה על אמצעי האבטחה הביומטריים, כך שתמיד תוכלו להשתמש גם בזה.

עוד שבועיים - LG G8 בישראל

האופן בו זה מתבצע הוא על ידי חישוב הזמן שעובר האור מהאובייקט לחיישן וכך ימפה המכשיר את התלת מימדיות של האובייקט העומד לפניה.

המצלמה הקדמית משמשת גם לניתוח מחוות היד וכך תוכלו לשלוט במאפיינים של המכשיר תוך נפנופי ידיים מול המצלמה הקדמית מבלי לגעת בטלפון - לקבל שיחה, לשלוט בעוצמת האודיו, לבצע צילום מסך ועוד...

המצלמה האחורית מאפשרת צילום במצב בוקה בו האובייקט חד והרקע מטושטש, אבל בדומה לוואווי מייט 20 פרו, ה G8 מסוגל לבצע את אפקט הבוקה גם עבור סרטוני וידאו.

ה LG G8 לא יהיה זמין בקרוב וצפוי להגיש לשוק רק בעוד מספר חודשים.  ה- LG G8 מגיע עם ערכת השבביםSnapdragon 855  של Qualcomm ותצוגת OLED בגודל 6.2 אינץ', את כל זה תפעיל סוללת 3,500mAh.

 

 

 


לדיון בנושא: עוד שבועיים - LG G8 בישראל

עוד מ: elihaboosh
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על HTMobile


המאמר הפופולרי ביותר בתחום HTMobile:
חוק ניתוק זיקה. מה זה?
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht