עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

הגלקסי Note 10 מושק היום. סלקום מחזירה מלחמה וחותכת מחירים

21/08/2019 - 07:00 
 
 

סדרת הנוט היא הסדרה היוקרתית של סמסונג. החברה הקוריאנית מציגה את הסדרה הזו מספר חודשים לאחר הצגת סדרת ה S שלה והמכשיר בדרך כלל מגיע עם מסך גדול יותר ויכולות העט האייקוניות של הסדרה.

למעשה, הסדרה הזו החלה כמיועדת לבעלי עסקים, כאלה שצריכים לשרבט מזכרים ומשימות במהירות על גבי המסך אבל כיום, שימושי העט מגוונים כלכך שגם אינסטגרמרים מוצאים בו שימוש לשירבוטים על התמונה אותה הם רוצים להעלות.

עם יכולות גבוהות מגיע גם מחיר מתאים וסדרת הנוט תמיד היתה יקרה יותר מכל הסדרות האחרות והמכשירים של היצרניות המתחרות. גם הפעם, לדברי סאני, יבואנית רשמית של מכשירי סמסונג, המחיר הרשמי שהמכשיר אמור היה להימכר בו הוא 4,200 ש"ח לגרסת הפלוס ו- 3,500 ש"ח לגרסה הרגילה. 

הגלקסי Note 10 מושק היום. סלקום מחזירה מלחמה וחותכת מחירים

אלא מה? המהלך של סאני בכניסתה לשוק הסלולר גרם כפי הנראה למלחמת מחירים שנועד, כך ניתן לשער, לניסיון פגיעה במותג. כזכור, בתחילת השבוע הודיעה סאני, שעד כה התעסקה בתחום ייבוא הברזלים, שהיא נכנסת לשוק הסלולר ותציע חבילות במחיר של 15 ש"ח בלבד עבור חבילת שיחות והודעות ללא הגבלה וגלישה בנפח 50GB. שרות הסלולר של סאני רוכב על שרות הוט מובייל.

המהלך של סאני והורדת המחיר למחיר הנמוך ביותר לחבילת סלולר בתנאים האלה, שהיה שמור עד כה ל We4G שהציעו חבילה ב 19 ש"ח, גרם לטלטלה לא קטנה בשוק הסלולר ומנהלים רבים בחברות הסלולר ישבו באי נוחות.

אחת התוצאות המשוערות לחמת זעמם של חברות הסלולר היא מהלך נגדי שמובילה כעת חברת סלקום תוך שנראה שהיא מנסה לפגוע במותג הבית והבייבי של סאני - מכשירי המובייל של סמסונג. בתוך כך, תוכלו לרכוש מסלקום ומדינמיקה סלולר את מכשירי הנוט 10 והנוט 10 פלוס במחירים של 2900 ש"ח למכשיר הנוט 10 הרגיל ו- 3,490 ש"ח למכשיר הנוט 10 פלוס.

מדובר בחיתוך מחירים אגרסיבי שקשה מאוד שלא להבין מה עומד מאחוריו. החברות האחרות שמשווקות את גרסאות הנוט עדיין מתמחרות את המכשיר בכמה מאות שקלים יותר מהמחירים של סלקום. למעשה, משיחה עם משווקים אחרים, עולה לדבריהם שמדובר כפי הנררה במחירי הפסד של ממש שכן אלה מתקשים להדביק את הפער ולהבין היכן בכלל הרווחים פה.

הורדת המחירים יצרה מגדל קלפים כשגם חברות אחרות ייאלצו להתיישר לפי סלקום. הוט מובייל כבר הודיעה כי תמכור את מכשירי הנוט במחירים של 3,600 לנוט 10 ו 4,100 לנוט 10 פלוס

נראה כי המהלך של סלקום, בבחינת "תמות נפשי עם פלשתים" (שכן ברור שבחיתוך מחירים מהיר שכזה, גם הרווחיות של סלקום נפגעת) נועד לפגוע ברווחיות של סאני אבל יותר מכך - ומעבר להצהרת כוונות פשוטה של "נכנסתם לשטח שלנו, אז ניכנס לשטח שלכם", ישנה גם אפשרות לפגיעה במותג היוקרתי שסאני מובילה כלכך הרבה שנים וממותג גבוה.

עם זאת, לא ברור אם מלבד ירייה מהמותן ברגעי לחץ וכעס, יוביל המהלך הזה למשהו מתמשך שיצליח לערער את המותג ושסאני, לא תוכל להתאושש ממנו בהשקות הבאות, ביחד עם הגב הקוריאני שלה.

פנינו לחברת סלקום וזו שלחה לנו את התגובה הרשמית הבאה:

״סלקום משווקת החל מהיום את מכשירי נוט 10 החדשים: מכשיר נוט 10 במחיר 2,999 ש״ח, ודגם נוט 10 פלוס ב מחיר 3,499 ש״ח, באתר המכירות החדש ״סלקום שופ״. המבצע הוא למכירה דרך אתר האינטרנט בלבד במסגרת השקתו."

משיחות שלנו עם גורמים בסלקום, נאמר לנו שאין שום קשר למהלך כזה או אחר של סאני והמהלך שלהם (של סלקום) תוכנן עוד קודם לכן.

פנינו לחברת סאני לקבלת תגובה. אך עד כה לא נתקבלה כל תגובה במערכת


לדיון בנושא: הגלקסי Note 10 מושק היום. סלקום מחזירה מלחמה וחותכת מחירים


עוד מ: elihaboosh
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על HTMobile


המאמר הפופולרי ביותר בתחום HTMobile:
חוק ניתוק זיקה. מה זה?
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht