עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

גארמין מכריזה על סדרת השעונים Fenix 6

29/08/2019 - 19:00 
 
 

חברת GARMIN, המוכרת בין השאר בתחום הספורט הלביש ובעיקר בשעוני הספורט המצויינים בסדרת Fenix, הכריזה היום על סדרת ה- Fenix 6

דגמי ה- Fenix 6, מגיעים עם מסך גדול יותר ומשקל קל יותר משל דגמים קודמים/

בנוסף, שעוני ה Fenix 6 מגיעים עם מד דופק מובנה, המאפשר מדידה של דופק גם בשחייה, מד רמת חמצן בדם, Pulse Ox2, חיישן GPSמשולש מובנה, מתח (Stress), מגוון פרופילי פעילות מוגדרים מראש, התראות חכמות, מד ניצול אנרגיה, מדדי ביצועים, האזנה למוזיקה ללא צורך בטלפון נייד באמצעות יישום GARMIN Music(בדגמים תומכים), תשלום ללא צורך בארנק באמצעות יישום GARMIN Pay (במדינות תומכות ולא בישראל כמובן) ועוד.

גארמין מכריזה על סדרת השעונים Fenix 6

עוד מצוידים השעונים בסדרה גם ביישום PacePro, לתכנון חכם של אסטרטגיית הריצה של המשתמש, מעקב אחר קצב הריצה וניהול נכון של האנרגיה בעת האימון. בכדי לאפשר קיום של שגרת האימונים בכל זמן ובכל מקום, כוללים השעונים מגוון רחב במיוחד של מפות, לרבות מפות סקי, פעילות בשטח וטיפוס. כמיטב המסורת של GARMIN, גם בסדרת ה- Fenix 6 שילבו בחברה את יישום ה- Safety & Tracking המאפשר שליחת התראת מצוקה ומיקום לאיש קשר נבחר, מוגדר מראש, במקרה של נפילה או כל צרה.

כמובן שכמו כל שעון חכם, השעונים יציגו התראות חכמות על דואר אלקטרוני, הודעות טקסט, WhatsApp ועוד, עם ממשק מלא בעברית ואחריות לשנתיים לשעונים הנמכרים בישראל, בייבוא רשמי על ידי הנציגה - חברת Ronlight Health.

להיטען מהשמש

Fenix 6X Pro Solar הוא שעון הספורט החכם הראשון של GARMIN הכולל טעינה סולארית, המתאפשרת הודות ל- עדשת טעינה סולארית שקופה, המנצלת את אנרגיית השמש. המשתמשים בדגם ה Solar יקבלו חיי סוללה של עד 120 ימי שימוש רצופים במצב Battery Saver (ועד 21 ימים רצופים במצב שעון חכם ועוד 3 ימים נוספים הודות לטעינה הסולארית).

דגמי שעוני ה- Fenix 6 Pro וה- Fenix 6 Sapphire מציעים את כל התכונות המתקדמות של סדרת ה- Fenix, לרבות יישומי האזנה למוסיקה ישירות מהשעון (בחלק מהדגמים), בעלי תצוגה בגודל 1.2", 1.3 או 1.4" הגדולה בעד 35% מדגמי Fenix קודמים. 

דגמי שעוני ה- Multi-sport החכמים בסדרת Fenix 6 כבר זמינים לרכישה בישראל עם ממשק מלא בעברית ואחריות לשנתיים החל מהיום (29.8) באתר החברה www.garmin.co.il ואצל המשווקים הנבחרים | מחיר מומלץ לצרכן: החל מ- 3,300 ₪.

 

גארמין מכריזה על סדרת השעונים Fenix 6


לדיון בנושא: גארמין מכריזה על סדרת השעונים Fenix 6

עוד מ: elihaboosh
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על HTMobile


המאמר הפופולרי ביותר בתחום HTMobile:
חוק ניתוק זיקה. מה זה?
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht