עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

קבלו את ה Mate 30 !! אבל...יש קאץ קטן

19/09/2019 - 15:00 
 
 

המייט 30 מגניב. אבל רגע לפני - פנינו לאן?

בחצי השנה האחרונה נחשפנו לדיווחים ושמועות רבות בקשר להמשך דרכה של וואווי בזירת המובייל, וזאת לאחר המגבלות שהטיל ממשל טראמפ על מסחר של חברות אמריקאיות עם הענקית הסינית - וואווי, ובכללן גם גוגל. לכל אורך התקופה, התקשינו להאמין והיינו בטוחים שיימצא הפיתרון, הרי לא ייתכן שבמחי יד, מכשירי הסלולר של וואווי ייעלמו מחיינו.

אבל הנה, אנחנו נמצאים כאן במינכן, להשקת הסמארטפון הטוב ביותר של חברת וואווי (עד כה), אלא שהפעם הדברים קצת שונים - המייט 30 אמנם הוצג, אבל נכון לרגע זה, הוא לא יגיע בכלל לאירופה ויותר מכך - אינו מתוכנן להגיע לישראל.

וואווי כן מדברת על הפיל הלבן שבחדר אלא שהיא עושה זאת בשיחות אישיות ולא על הבמה בפומבי. החברה מבינה שיש בעיה. בשיחות סגורות ולא סגורות, כששאלנו - אז למה? למה לערוך אירוע על מכשיר שאינו רלוונטי? נענינו שהמכשיר, כמכשיר, הוא המתקדם ביותר של החברה ומבחינה טכנולוגית הוא עדיין שווה התייחסות. העובדה שה Mate 30 יושק רק במדינות מסויימות כרגע, לא מוריד מההישג של וואווי בפיתוח וייצור המכשיר.

ובכל זאת, וואווי מבינה שמדובר באתגר לא פשוט. המייט 30, כרגע, אינו ממש רלוונטי אלינו והוא לא יגיע לארץ. לפחות לא עד שוואווי תסדיר את העניינים שלה עם ממשל טראמפ. וגם אם הצלחתם לשים את ידכם עליו, במדינה אחרת, קחו בחשבון שמדובר במכשיר בעל הגבלות - אין עליו את שירותי גוגל. לפחות לא בצורה רשמית.

ועדיין, אף אחד אינו יודע מה צופן המחר. לדברי נציגים בוואווי, הם בטוחים שכל העניין הזה יתסיים במהרה כשבמכשירים הבאים הבאים של החברה יהיה אחד משניים - או שנראה מערכת ההפעלה של גוגל על כל שירותיה או את מערכת ההפעלה הייעודית של וואווי, הרמוני, שתגיע להחליף לחלוטין את שירותי גוגל. אין ספק שיהיה מדובר באתגר רציני.

וואווי, כך נראה, תתרכז בזמן הקרוב במוצרים שאינם גוגליים, כמו השעון החכם שלה וצמיד הכושר שהוצגו באירוע ההשקה במינכן ואותם אנחנו כן צפויים לראות בישראל.

ה Mate 30 - מכשיר מעולה. לא יגיע לארץ

ובכל זאת, על הבמה הוצג המייט 30 על גרסאותיו השונות ועל הנייר, או לפחות על המצגת בבמה, הוא נראה מכשיר מרשים מאוד שמגיע בגרסאות פרו ורגילה כששניהם בגרסאות 4G או 5G.

קבלו את ה Mate 30 !! אבל...יש קאץ קטן

המסך במייט 30 הוא מסך OLED המגיע מקצה לקצה ואפילו קצת מעבר לכך כשהוא מקופל בזווית של 88 מעלות על גבי השוליים ומכיל בתוכו נוץ קטן וצר. בתוך המכשיר מוטמע מעבד ה KIRIN 990  של 7 ננומטר שתומך גם ב 5G ומערך מצלמות מרשים כיאה למכשירי וואווי שראינו בתקופה האחרונה.

קבלו את ה Mate 30 !! אבל...יש קאץ קטן

קבלו את ה Mate 30 !! אבל...יש קאץ קטן

קבלו את ה Mate 30 !! אבל...יש קאץ קטן

מערך הצילום

מערך המצלמות, הקרוי בפי וואווי - Halo Ring, כולל בתוכו 3 עדשות צילום, האחת של 40 מגה פיקסלים, השנייה עדשה טלה-פוטו של 8 מגה פיקסלים והשלישית עדשת TOF שתדע לחשב נתוני נפח ומרחק של אובייקטים לצילום איכותי ומדוייק יותר.

קבלו את ה Mate 30 !! אבל...יש קאץ קטן

קבלו את ה Mate 30 !! אבל...יש קאץ קטן

העדשה העיקרית היא עדשת Super sensing cine camera עם חיישן בגודל 1/1.54 עם ISO של 51200.

בגרסת המייט 30 אנחנו מקבלים מערך צילום של עדשת 40 מגה פיקסלים Super sensing, עדשה רחבה של 16 מגה פיקסלים, עדשת טלה-פוטו של 8 מגה פיקסלים

עדשת הטלה-פוטו יודעת לבצע זום X3 אופטי, זום X5 היברידי וזום דיגיטלי עד X30 בדיוק כפי שראינו ב P30.

המצלמות בסדרת המייט 30 יודעות לצלם וידאו באיכות 4K עם 60 פריימים לשנייה וצילום סופר איטי של 7680 פריימים לשנייה. בגרסת הפרו נמצא גם יכולות של סופר בוקה לצילום וידאו של אובייקט חד ומתן עומק לתמונה, יכולת שראינו ב P30 פרו וגם בגלקסי נוט 10 פלוס האחרון, אלא שכן וואווי אומרת שהיא שיפרה את יכולות הצילום בצורה משמעותית. לדברי החברה, גם בוידאו, הפקת התמונה בתאורה חשוכה טוב בהרבה מהמתחרים ומצליח להציג דמויות ברורות ובהירות.

קבלו את ה Mate 30 !! אבל...יש קאץ קטן

קבלו את ה Mate 30 !! אבל...יש קאץ קטן

קבלו את ה Mate 30 !! אבל...יש קאץ קטן

אין כפתורים

שינוי גדול שאנחנו רואים במכשירי המייט 30 הוא בהסרת המקשים הפיזיים מהמכשיר. לא תמצאו כאן מקשי הפעלה ואפילו לא את מקשי הווליום (למטה למעלה). אז איך בכל זאת משתמשים ושולטים ברמת עוצמת הקול במכשיר?

קבלו את ה Mate 30 !! אבל...יש קאץ קטן

קבלו את ה Mate 30 !! אבל...יש קאץ קטן

כפתור וירטואלי למצלמה. אפשר לשנות את מיקום הכפתור

באמצעות מגע במסגרת המייט 30 תוכלו להחליק למעלה ולמטה ולשלוט בעוצמת הקול. וואווי אינה הראשונה שעושה שימוש במגע במסגרת וראינו חברות אחרות, כמו נוביה למשל, עושות את אותו הדבר בעבר.

איזורי המגע יאפשרו לכם להשתמש במכשיר גם לשינוי ושליטה בפרמטרים אחרים כמו שליטה בצילום למשל.

קבלו את ה Mate 30 !! אבל...יש קאץ קטן

הסוללה בגרסה הרגילה עומדת על 4200 מילי אמפר בעוד שהסוללה בגרסת ה PRO היא 4500 מילי אמפר עם אפשרות לטעינה אלחוטית של 27W וטעינה סופר מהירה של 40W.

גם כאן תוכלו למצוא את ההטענה ההפוכה והמכשיר יוכל להטעין מוצרים אחרים התומכים בטעינת qi.

סדרת המייט 30 מגיעה עם ממשק ההפעלה של וואווי בגרסת EMUI10 הבנוייה על גבי גרסת אנדרויד 10 כשמסך ה AOD משנה את הצבע שלו בהתאם לשעה ביום שם תוכלו גם לבחור את עיצוב השעון החביב עליכם שאפילו יתאים לשעון על היד שלכם.

קבלו את ה Mate 30 !! אבל...יש קאץ קטן

אפשר לשלב גם עט

כמובן שגם כאן תוכלו למצוא את מצב Dark Mode שאמור לחסוך בזמן סוללה ובעייפות העיניים שלנו.

בהתאם לתמיכת אנדרויד 10, על המייט 30 ניתן לשלוט באמצעות מחוות יד עם חיישן התנועה המוצב בקדמת המכשיר. המסך יוכל להתאים את עצמו לכיוון שבו אתם מביטים עליו גם מבלי לסובב את המכשיר.

אבטחת המכשיר כוללת זיהוי פנים בתלת מימד וחיישן טביעות אצבע שנמצא מתחת למסך. אבל וואווי לקחה את זה צעד אחד קדימה ומשלבת את ה AI באבטחה, כך שכשתקבלו הודעה במכשיר ומישהו יציץ לכם מאחורי הכתף, ההודעה תיעלם מיד.

מבחינת עמידות למים ואבק, המייט 30 הרגיל מגיע עם תקן IP53 בעוד הפרו מגיע בתקן IP68

 

 קבלו את ה Mate 30 !! אבל...יש קאץ קטן

גרסת סמארטפון לטבעונים

קבלו את ה Mate 30 !! אבל...יש קאץ קטן

גרסת סמארטפון לנהגי היוקרה - פורשה

 

 


לדיון בנושא: קבלו את ה Mate 30 !! אבל...יש קאץ קטן

 

 

 

 


עוד מ: elihaboosh
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על בשיתוף עם HTMobile


המאמר הפופולרי ביותר בתחום בשיתוף עם HTMobile:
iXtreamer - סטרימר משולב תחנת עגינה לאייפון (iDevice)
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht