עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

הגלקסי S11 צפוי להגיע עם חיישן 108 מגה פיקסל

10/11/2019 - 07:00 
 
 

זה לא סוד שסמסונג מפתחת עדשות וחיישנים ב של 108 מגה פיקסלים ואפילו עשתה זאת לאחרונה לשיאומי. אלא שנבירה בקוד של סמסונג, גילתה ממצא מעניין לפיו סמסונג בעצמה תשלב חיישן עם 108 מגה פיקסלים במכשיר שלה, כפי הנראה ה S11, למרות שאין ודאות מוחלטת לכך כרגע.

הנתון הזה מסתדר עם מידע נוסף שמגלה שהמצלמה של סמסונג תגיע עם יכולות ZOOM חדשות ורזולוציה גבוהה יותר תשפר בהחלט את יכולות הזום של המכשיר.

הגלקסי S11 צפוי להגיע עם עדשת 108 מגה פיקסל

הגלקסי S10

 

המצלמה של המכשיר, שכפי הנראה תיקרא בשם קוד Hubble, תגיע לצד עדשות נוספות שיוכלו כפי הנראה לזהות פנים בצורה טובה יותר ולבצע זיהוי תנועה.

שמועות נוספות, המתבססות על פטנט שהוגש, עוסקות בחיישן חדש שיוכל לנתח את מרכיב החומר עליו הוא מכוון. כזכור לכולנו, חברה ישראלית עשתה זאת כבר לפני מספר שנים ונראה שאולי סמסונג תצליח להטמיע את הטכנולוגיה במכשיר החדש שלה. למרות שכרגע זה נשמע כמו מדע בדיוני ולא נראה שנחווה אותה כבר בגלקסי S11, מדובר בכל זאת בטכנולוגיה שתאפשר לנו לנתח את המרכיב של המזון שמונח לפנינו בסריקת חיישן פשוטה.

למרות שעניין המצלמה במכשיר החדש אמור להיות החידוש המרכזי, אנחנו מקבלים דיווחים נוספים הקשורים בסוללה גדולה של 4000 מילי אמפר, ואפילו במסך ללא מסגרת שאמור להגיע מהקצה אל הקצה ממש.

המכשירים החדשים בסדרת S11 צפויים להיות מושקים בחודש פברואר 2020

 


לדיון בנושא: הגלקסי S11 צפוי להגיע עם עדשת 108 מגה פיקסל


עוד מ: elihaboosh
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על HTMobile


המאמר הפופולרי ביותר בתחום HTMobile:
חוק ניתוק זיקה. מה זה?
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht