עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

ה Elite 75t הושקו, רשמית, בישראל

10/12/2019 - 07:00 
 
 

הדגם החדש בסדרת האוזניות המצליחה של ג'ברה, הושק באופן רשמי אתמול בישראל לאחר שזה כבר כשבוע ימים נמכר בארץ.

ה Elite 75t הן אוזניות הבליחוט החדשות בסדרה וממשיכות את ההצלחה של דגם ה 65t שנבחרו אצלנו לאוזניות הבליחוט הטובות ביותר לשנת 2018. למעשה, לדברי חברת ביקונקט, יבואנית ג'ברה בישראל, בשנת 2018 נמכרו כ-20,000 יחידות ובשנת 2019 צופים בחברה למכירות של כ-50,000 יחידות בדגמי 75t החדשים.

מאז השקת האיירפודס של אפל, תופסות אוזניות הבליחוט נתח שוק גבוה יותר בכל שנה ושנה על חשבון האוזניות החוטיות או אוזניות ה BT הרגילות. אוזניות ה Airpods של אפל נמצאות במקום הראשון בכל שוק בעולם. בסקר שוק שערכה ג'ברה, תופסות האיירפודס נתח שוק של 60% בעוד האוזניות של ג'ברה נמצאות במקום השני במרחק רב עם 8%.

ה Elite 75t הושקו, רשמית, בישראל

ה 75t, שהוצגו לנו לראשונה לפני מספר חודשים בברלין, מהוות שדרוג לדגם הקודם, בעיקר בתחום הנוחות והשימוש שכן המפרט הטכני שלה ואיכות השמע נותרו כפי שהיו. בין השינויים שתוכלו למצוא בין שני הדגמים הם עיצוב והקטנת האוזניות והמארז שהפך לקטן יותר. בנוסף, האוזניות ייצמדו למקומן במארז באמצעות מגנט ולא יפלו גם אפ תהפכו את המארז כשהוא פתוח.

אם סבלתם עם המארז הקודם ונאבקתם בפתיחה שלו, תשמחו לגלות שהמארז החדש קל יותר לפתיחה.

מבחינת זמן שימוש, ב 75t נקבל זמן עבודה ארוך יותר של 7 וחצי שעות ועד 28 שעות באמצעות טעינה חוזרת של המארז. האוזניות תומכות בסייענים הקוליים השונים - סירי, גוגל ואלקסה. החיבור עם אלקסה נעשה בצורה מהירה וקלה יותר כשכל שתצטרכו לעשות הוא להגיד בקול "אלקסה". לשימוש בסייענים האחרים יש ללחוץ על כפתור ההפעלה.

ה Elite 75t הושקו, רשמית, בישראל

הג'ברה Elite 75t יעלו לכם 699 ש"ח, מחיר שדומה למחירן של אוזניות ה 65t. ה 75t הגיע לארץ בצבע טיטניום שחור וצפויים להגיע צבעים נוספים (שנהב ושחור) בהמשך. דגם האקטיב ייצא רק ברבעון 2 בשנת 2020.

 

 

 


לדיון בנושא: ה Elite 75t הושקו, רשמית, בישראל

עוד מ: elihaboosh
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על בשיתוף עם HTMobile


המאמר הפופולרי ביותר בתחום בשיתוף עם HTMobile:
iXtreamer - סטרימר משולב תחנת עגינה לאייפון (iDevice)
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht