עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

אמזון מרחיבה את השרות שלה בישראל גם למנויי סלקום TV

15/12/2019 - 07:00 
 
 

מנויי שירות אמזון ישמחו אולי לשמוע שהחברה מרחיבה את הפעילות ושיתופי הפעולה שלה בישראל וחתמה על הסכם עם חברת סלקום להטמעת האפליקציה שלה בשרותים שלה, שמצטרף להסכם שת"פ שיש לה עם פרטנר משנה שעברה.

לקוחות סלקום TV יקבלו את שירות הסטרימינג של אמזון פריים וידאו, ויהיה נגיש להם בממיר מאסטר בוקס 4k המבוסס על מערכת הפעלה אנדרואיד TV. הממיר יכלול מעתה גישה לאפליקציית אמזון פריים וידאו מעמוד הבית של סלקום tv וכמו כן, מאפשר גישה לאפליקציית אמזון על-ידי כפתור ייחודי שיתווסף לשלט של הממיר, ושיוביל ישירות לאמזון פריים וידאו. לקוחות חדשים יקבלו את השלט החדש ולקוחות קיימים יוכלו להחליף לשלט החדש עם הכפתור הייעודי.

 אמזון מרחיבה את השרות שלה בישראל גם למנויי סלקום TV

כך ייראה השלט החדש

כזכור, לקוחות פרטנר TV יכולים להשתמש בשירות אמזון פריים כבר מאפריל 18 ופרטנר תחל השבוע בקמפיין משותף עם אמזון פריים תחת הסלוגן - "הדבר הגדול הבא בטלוויזיה הפתוחה של פרטנר- אמזון פריים וידאו". 

חשוב לזכור ששיתוף פעולה בממירים הייעודיים של החברות אינו עניין של מה בכך ולא מדובר באפליקציה שניתן פשוט להתקינה אלא עקב ענייני זכויות יוצרים, הגישה להורדת אפליקציות ייעודיות כמו נטפליקס או אמזון דרושה הסכמת שירות התוכן ושיתוף פעולה איתו, כפי שנעשה כעת עם סלקום.

אמזון מרחיבה את השרות שלה בישראל גם למנויי סלקום TV

עוד חשוב לזכור שמדובר בשירות נפרד ואינו כולל במחיר השרות של סלקום או פרטנר ויש להצטרף ולשלם עליו בנפרד. השרות (ולא משנה עם איזה שרת תוכן אתם נמצאים) יעלה לכם כ- 3 דולרים לחודש לחצי השנה הראשונה ולאחר מכן 6 דולרים.

ממחקר שנערך לקראת עליית הקמפיין המשותף עם אמזון פריים וידאו עלה שסדרות המקור של אמזון פריים וידאו שאהובות ביותר על הישראלים, הן: גברת מייזל המופלאה' שהעונה השלישית שלה עלתה בשבוע שעבר, 'ג'ק ראיין', 'האיש במצודה הרמה' (The Man in the High Castle), 'פליבאג', The Boys, ו-The Grand Tour.

ניר שטרן, מנכ"ל קב' סלקום: "אנחנו שמחים וגאים על שיתוף הפעולה שלנו עם אמזון. הצטרפות אפליקציית הפריים וידאו וספריית התוכן העשירה של אמזון לשירות הטלוויזיה שלנו, יחד עם הצעת התוכן העצומה של סלקום, הופכים את סלקום tv לבעלת השירות העשיר, הגדול, האטרקטיבי והמשתלם ביותר בישראל."


לדיון בנושא: אמזון מרחיבה את השרות שלה בישראל גם למנויי סלקום TV


עוד מ: elihaboosh
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על בשיתוף עם HTMobile


המאמר הפופולרי ביותר בתחום בשיתוף עם HTMobile:
iXtreamer - סטרימר משולב תחנת עגינה לאייפון (iDevice)
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht