עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

YesPlanet משיקה אולם ScreenX שלישי. בחיפה

05/02/2020 - 14:00 
 
 

רשת בתי הקולנוע, משיקה את אולם הקולנוע השלישי בישראל בטכנולוגיית ה-ScreenX, בהשקעה של כ- ­­­­­­1,250,000 ₪ שייפתח במתחם הקולנוע yesPLANET בסינימול חיפה. זאת לאחר שהשיקה את האולם הראשון במתחם בראשון לציון בדצמבר 2018 ולאחר מכן בבאר שבע.

פורמט ה-ScreenX, של חברת CJ 4DPLEX (מבית היוצר של טכנולוגיית ה-4DX) שהושק לראשונה בעולם בשנת 2012 ברחבי אסיה, כולל שלושה מסכים אשר מיועדים להעניק חווית צפייה רחבה ועוטפת יותר.

YesPlanet משיקה אולם ScreenX שלישי. בחיפה

האולם החדש בקניון הסינמול בחיפה יכיל 220 מושבים ויציע לקהל המבקרים צפייה פנורמית ב-270 מעלות המרחיבה את המסך אל הקירות הצדדיים של האולם. ה-ScreenX מצטרף לאולם ה-4dx ומתחם ה-VIP בחיפה. 

העבודה על הקמת הפורמט נמשכה כמספר שבועות, במהלכם הותקנו חיפויי קירות מיוחדים על קירות האולם מימין ומשמאל ובנוסף ארבעה מקרנים, שניים מכל צד לקבלת תמונה על כל קירות הצד. מקרנים אלו מנוהלים ע"י שרתים מיוחדים המסונכרנים למערכת ההקרנה הראשית של האולם, ומזרימים את תוכן ההקרנה בתיאום. התוכן המשודר בצידי המסך לא מחליף את אירועי הסרט שמתרחשים במסך הראשי, אלא מהווים תוספת לתמונה הכוללת.

הסרטים המיועדים לסוג ההקרנה הזו אלו סרטים שצולמו במיוחד עם תוספת של שתי מצלמות בצדדים ובשילוב הרחבה שתיעשה בעריכה. זאת אומרת שלא כל הסרט תראו את החלקים המורחבים בצדדים ולפעמים תראו אפילו צילום אחר שלא באמת מרחיב את מה שרואים על המסך העיקרי, אלא מעין קטע נוסף

ליעד קרימברג מנהלת השיווק של יס פלאנט: "קולנוע יס פלאנט חיפה נפתח לקהל בשנת 2008 כקולנוע הגדול בישראל, עם חווית הצפייה הטובה ביותר למבקרים מכל אזור הצפון, כחלק משיפור ושכלול מגוון ואיכות שיטות ההקרנה באופן מתמיד. לאור ההצלחה האדירה של אולם ה DX4,  שהפך להיות אולם ה DX4 המצליח ביותר בישראל ולאחר שדרוג מתחם ה VIP , לחווית הVIP  הטובה בישראל, אנחנו נרגשים להשיק גם את אולם ה- ScreenX ולאפשר לקהל הלקוחות לבחור איך הוא מעדיף לחוות את הסרט. ההשקעה בחדשנות ואיכות ההקרנה ממשיכה להיות נר לרגלינו גם בבתי הקולנוע הותיקים של הרשת."

 


לדיון בנושא: YesPlanet משיקה אולם ScreenX שלישי. בחיפה

עוד מ: elihaboosh
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על בשיתוף עם HTMobile


המאמר הפופולרי ביותר בתחום בשיתוף עם HTMobile:
iXtreamer - סטרימר משולב תחנת עגינה לאייפון (iDevice)
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht