עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

הסמארטפונים של RealMe מגיעים לישראל

03/06/2020 - 09:00 
 
 

סביר להניח שאתם לא מכירים את מותג הסמארטפונים RealMe שנוסד בשנת 2018 והחל דרכו כתת מותג של Oppo, אבל מתברר שהטלפונים של המותג הסיני (שמקורו בשנזן, סין), מגיע לישראל באמצעות היבואנית באג שנראה שלא היה לה פשוט להביא אותו לארץ.

מלבד סמארטפונים, מציעה החברה גם שעונים, אוזניות ומוצרים נלווים אחרים וידועים במחיריהם הנמוכים יחסית שניתן למצוא לרוב במדינות אסיה כמו סין, הודו וכיוצ"ב ופחות במדינות המערב כשכעת נכנסים לראשונה לשוק הישראלי.

סגנון ועיצוב המכשירים של RealMe נראה חדשני ובסדרות שלהם תוכלו למצוא מכשירים עם מצלמה קופצת, מסך שמגיע עד השוליים ומערכי צילום של 3 ו-4 עדשות אחוריות.

הסמארטפונים של RealMe מגיעים לישראל

הסמארטפונים של RealMe מגיעים לישראל

ג׳וסף וואנג, נשיא realme מזה״ת ואפריקה: ״ישראל היא מדינה מובילה בחדשנות. realme שואפת להביא לצרכנים ברחבי העולם מוצרים חדשניים עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר במחירים יוצאי דופן - למגוון אוכלוסיות צעירות, מגוונות תרבותיות – ממש כמו ישראל. אנו מוכנים לזנק לעתיד יחד עם הלקוחות הישראלים״

אמיר מודן, מנכ״ל באג: ״חיכינו הרבה ליום הזה, אנחנו מכירים ועוקבים אחרי פעילות realme והישגיה יוצאי הדופן. המותג מציע Value for Money עם איכות חומרה ותוכנה ממדרגה ראשונה ורמת אמינות גבוהה, ואנחנו בטוחים שגם הצרכנים בישראל יתאהבו במותג.

המכשירים של החברה ייכנסו בשבועות הקרובים לישראל באמצעות רשת החנויות באג כשהסמארטפונים הראשונים אמורים להגיע למדפים כבר במהלך חודש יוני 2020.

 

 

 


לדיון בנושא: הסמארטפונים של RealMe מגיעים לישראל


עוד מ: elihaboosh
תגיות

בהקשר זה

 עוד על HTMobile


המאמר הפופולרי ביותר בתחום HTMobile:
חוק ניתוק זיקה. מה זה?
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht