עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

33% ב 3 דקות - טעינה מהירה לסמארטפונים של RealMe

17/07/2020 - 07:00 
 
 

אחת אחר השניה, הכריזו החיברות בקונצרן BBK על טכנולוגיית הטעינה המהירה שלהן. כך, כמה ימים בלבד לאחר ש OPPO הציגה את אפשרות הטעינה המהירה שלה, מציגה גם RealMe כיצד היא מטעינה את הסמארטפון שלה לקיבולת של 33% בתוך 3 דקות בלבד.

אפשרויות טעינה מהירה היו תמיד אחד מהנושאים אותם מנסות החברות לפתור. והבעיה אינה פשוטה כלל. אמנם להטעין סוללה בזמן מהיר מאוד זה משהו שניתן די בקלות לעשות, אך הבעיה היא הטמפרטורה הגבוהה שנוצרת עקב כך, דבר שיכול להביא לפיצוץ הסוללה ולחוסר יציבות. וכמובן גם אורך חיי הסוללה שייפגעו בשל כך.

33% ב 3 דקות - טעינה מהירה לסמארטפונים של RealMe

RealMe הציגה את UltraDART 125W - פיצרון טעינה מהירה של 125W שאיתו ניתן לטעון סמארטפון 5G בעל סוללה של 4000mAh  ב 33% תוך 3 דקות, שיתמכו בשעות של שימוש יומיומי בסמארטפון.

אלא שזמן הטעינה המלא הוא לא לינארי כך שאל תצפו לטעינה של 100% ב-9 דקות. הסיבה היא כאמור הטמפרטורות הגבוהות שהסוללה מגיעה אליהן ולכן טעינה מלאה תתבצע כבר בתוך 20 דקות, שהוא עדיין זמן קצר, תוך שהמטען מבצע בקרת טמפרטורה ומוודא שהסוללה לא מגיעה אל מעל ל 40 מעלות.

לא ברור כרגע האם אפשרויות הטעינה המהירה יגיעו לישראל אבל בשל העובדה ש RealMe משווקת בארץ באופן רשמי על ידי באג, יש סיכוי שזה גם יקרה.

 

 

 


לדיון בנושא: 33% ב 3 דקות - טעינה מהירה לסמארטפונים של RealMe

עוד מ: elihaboosh
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על HTMobile


המאמר הפופולרי ביותר בתחום HTMobile:
חוק ניתוק זיקה. מה זה?
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht